czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do którego dentysty?

Tylko takiego który nie będzie mi sapał nad twarzą że śliny za dużo, bo taką nerwuskę już spotkałem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

polecam jak najbardziej Pania Stalewska na ulicy Sienkiewicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Pani Stalewska jest ok, owszem szybko, estetycznie i bezboleśnie to robi, ale wydaje mi się, że słabo czyści ubytek, bo ja odczuwam bóle w zębach po jej leczeniu.
Polecam dentystę przy rondzie głównym i na długiej ma prywatny gabinet, Pan dr Poznalski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Ja se leczyłem i kamień mi usuwali ,bardzo nie drogo i lux wszystko na Hipokratesa "DUO-DENT" 086 218-55-76 pani Pióro. Tylko miałem wrażenie że celowo mi robi niektóre rzeczy bo powiedziałem ze się nie boje hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Pan dr. Poznalski Antoni na ul. Długiej chyba 22 . tel. 0862166330 bardzo dobry .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Państwo Pióro w DUO-DENT - wszystko elegancko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Tak samo Polecam DUO-DENT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

100 za wyrwanie w duo dent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

ile? : O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Czy możemy leczyć zęby poprzez Kasę Chorych?

Wizyta u stomatologa ,pomimo pełnej świadomości potrzeby,jest źródłem co najmniej dwojakiego stresu.Pierwszy to obawa przed bólem,choć specjaliści z tej dziedziny prześcigają się w stosowaniu coraz to nowszych,doskonalszych metod mających na celu poprawienie komfortu pacjenta. Drugi natomiast ,to nieuniknione uszczuplenie domowego budżetu,zwłaszcza jeśli leczenie nie kończy się na jednym zębie .
Pytanie, czy można leczyć zęby poprzez Kasę Chorych wymaga objaśnienia. JEST TO MOŻLIWE,ALE......

Wybrany dentysta musi mieć zawartą umowę z właściwą dla pacjenta Kasą Chorych

Art. 53. Kasy Chorych zawierają umowy o udzielanie świadczeń ze świadczeniodawcami posiadającymi uprawnienia do udzielania świadczeń na podstawie odrębnych przepisów.

W przypadku braku takiej umowy ponosimy pełną odpłatność za świadczone usługi.Sprawdzić musimy przed zajęciem miejsca na fotelu.Po skończonym zabiegu zostaje nam jedynie uregulować rachunek.
Z pełną odpłatnością musimy się liczyć również ,gdy korzystamy z pomocy dentysty mającego podpisaną umowę z Kasą do której nie należymy.

Ubezpieczony ma prawo do wyboru dentysty

Art. 60 Ubezpieczony ma prawo do:

wyboru lekarza specjalisty spośród lekarzy ubezpieczenia zdrowotnego współpracujących z Kasą Chorych, do której należy ubezpieczony.

nie potrzebuje w tym celu skierowania

Art. 58. Świadczenia ambulatoryjne z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej są udzielane ubezpieczonym na podstawie skierowania lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, z wyjątkiem świadczeń:
1) ginekologa i położnika,
2) stomatologa,
itd.
Wybór usług jest ograniczony do opłaconego przez Kasę Chorych pakietu.

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ZDROWIA

z dnia 11 sierpnia 2000 r.

w sprawie wykazu podstawowych świadczeń zdrowotnych lekarza stomatologa oraz podstawowych materiałów stomatologicznych.

(Dz. U. z dnia 31 sierpnia 2000 r.)


Obejmuje między innymi:

1. Badanie lekarskie stomatologiczne 1 raz w okresie 12 miesięcy;
Badanie lekarskie kontrolne 2 razy w okresie 12 miesięcy;
Poradę lekarską

2. Badanie żywotności zębów

3. Rentgenodiagnostyka - do 2 zdjęć wewnątrzustnych w okresie 12 miesięcy wyłącznie w połączeniu ze świadczeniami w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego

4. Znieczulenie

5. Instruktaż higieny jamy ustnej 1 raz w roku

6. Leczenie próchnicy;

7. Leczenie endodontyczne zębów u dzieci i;
młodzieży do 18 roku życia bez ograniczeń oraz leczenie;
endodontyczne zębów u osób po 18 roku życia, z
wyłączeniem zębów przedtrzonowych i trzonowych

8. Zabiegi paradontologiczne;
Usunięcie złogów nazębnych ze wszystkich zębów 1 raz w okresie 12 miesięcy;

9. Usunięcie zęba;
Usunięcie zęba jednokorzeniowego
Usunięcie zęba wielokorzeniowego
Operacyjne usunięcie zęba zatrzymanego

10. Inne zabiegi chirurgii stomatologicznej;
Chirurgiczne zaopatrzenie małej rany
Chirurgiczne zaopatrzenie dużej albo znacznie
zanieczyszczonej rany;

11. Leczenie ortodontyczne wad zgryzu z zastosowaniem aparatu do 13 roku życia. Kontrola leczenia do 15 roku życia. Naprawa aparatu ortodontycznego raz w roku
Usługi ,które znajdują się poza pakietem są odpłatne.Materiałów opłacanych przez Kasę nie wymieniam,gdyż są one czytelne jedynie dla fachowców z danej dziedziny(zainteresowanych informuję ,że wykaz znajduje się w przytoczonym wyżej rozporządzeniu Ministra Zdrowia)
Warty zwrócenia uwagi jest natomiast fakt,że korzystając zamiast materiałów oferowanych przez Kasę, z materiałów udostępnionych przez dentystę, pacjent pokrywa jedynie różnicę pomiędzy ceną dowolnie ustaloną przez lekarza,a ceną materiału refundowanego przez Kasę.
Art.53,58,60 USTAWA z dnia 6 lutego 1997 r. o powszechnym ubezpieczeniu zdrowotnym. (Dz. U. z dnia 26 marca 1997 r.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

ja u pana Pioro zaplacilam 130 zl za wyrwanie... ale bezbolesne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

u dzieci pełne leczenie endodontyczne z wyłączeniem zgorzeli w zębach trzonowych :>

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

a moze mi polecicie dzieciecego stomatologa moj 2letni synek juz ma chyba prochnice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

oj, i tak bywa. Proponuję lakier z fluorem jeśli to dopiero odwapnienie. Jeśli już bardziej zaawansowane to impregnacja. Ale po tym zęby będa czarne:< Typowo dziecięcy stomatolog to w Warszawie dr. Sobiech specjalista pedodonta. On nie impregnuje tylko leczy. Nawet takie maluchy. No ale nie wyobrażam sobie żeby jechać na wizytę z dzieckiem do stolicy:>>> w łomży pozostają zwykli stomatolodzy

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Monika i Paweł Marciniak,ul Staffa 20,tel.219 81 56.Nie wiem niestety czy zajmuja sie leczeniem u takich maluchow.Zadzwon pod podany telefon i spytaj poprostu.Ja tam lecze zeby od okolo 8 lat i jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

dla dzieci polecam gabinet na Księżnej Anny 5/ 32. Nazywa się chyba "Modent"

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

dzieki serdeczne na namiary na pewno zadzwonie i sie upewnie ktory z nich sie zajmie moim synkiem niewiem tylko czemu tak sie dzieje je duzo nabialu maleka pije 700ml dziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

dzieje sie tak dlatego ze samo jedzenie jest prochnicogenne hihi

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Tak dla orientacji - 130 zł za plombę na ul. Długiej u p. Poznalskiego.
Z tego co słyszałam to dobry jest pan Głuszkowski na Polowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

lekki bol po borowaniu szczegolnie jak duży ubytek to narmalne poźniej nerw się "przyzwyczaja" i jest OK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

a ja polecam doktora Rzeszotalskiego z Piątnicy. Robi dobrze i tanio, a jak zrobił most to idealnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

W łomży i okolicy jest może i setka dentystów to jest z czego wybierać

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

ja polecam obok 4 porach roku na 4 pietrze troche pacjent zakrecona jest ale wpozadalu jak z kolezanko sie z nia gada !!! Tel. 864731346

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

na hipokratesa jest dr śliwka ale byłam już dawno mam nadzieje ze i teraz jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

jednak najlepszy jest dr Poznalski dla dzieci i dorosłych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

a Sliwka, to chłop? czy baba?

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

śliwka to kobieta, specjalista protetyk zresztą

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

a moze ktos z Was mial doczynienia z dr Choromanska???

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Żaden z wyżej wymienionych nie dorasta do pięt Panu Dmochowskiemu (gabinet na ul. Dwornej 13). Profesjonalista, który mimo wielu lat pracy, cały czas się doszkala. Stosuje innowacyjne metody, ma najlepszej klasy sprzęt, stosuje najlepsze materiały.

Przyjmuje wyłącznie prywatnie, nie ma umowy z kasą chorych.

Prowokator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

a czy jest jakaś p.stomatolog, która przyjmuje w toples?
Taka mi się cni. Zapłacę dubeltowo.)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Dmochowski to najlepszy specjalista.... akurat.... Sama sie kiedys zwabilam na podobny tekst. Faktem jest ze jezdzi na jakies szkolenia, bo nie raz szlyszalam jak sie gdzies wybierał. Ale jakisc jego uslug zostawia wiele do zyczenia. Robilam u niego prawie wszystkie zeby, w trzech zostawił mi nieszczelnosci widoczne golym okiem, a kiedy w trakcie leczenia mu o tym mowilam, ze cos tam widze, to zaczeli sprawdzac czy ja napewno u niego robilam - i wyszlo ze nie:), milo ze zapisuja wszystko w komputerze. . A zeby bylo smieszniej to leczylam zeby tylko u niego i to mialam taka serie w krotkim okresie, dosłownie 3-4 miesiace. Po wielu wyjasnieniach zawsze poprawiał robote , ale zawsze sie dziwil jak do tego moglo dojsc, ze zawsze dokladnie sprawdza, ze chyba musial byc pijany... Dodam, ze z tych poprawek to udala mu sie tylko jedna:) po kilku dniach w jednym zebie odpadlo kawalek wypelnienia. A z drugim bujam sie do dzis.. dluga hstoria nie bede pisac, ale dodam ze nigdy wczesniej mnie zab nie bolal az do chwili gdy wziąl sie za niego w/w doktor. Obecnie jestem po wizycie w innym miescie, mam zaaplikowany jakis preparat i jest super. Co do nowoczesnosci urzadzen w gabinecie to polecam isc i sie przyjrzec... widac ze stare, pozatym nie za czysto. Ogolnie facet zachowuje sie jak furiat, latwo sie denerwuje, uzywa wulgarnych slow w stosunku do swojej asystentki,czesto zmienia zdanie, ciagle gada ze ma za duzo klientow i ze juz ma dosc ze podniesie ceny i ze zostana tylko ci ktorych bedzie na to stac. Dodam ze kase goli rowno:) wiec juz nie jest tak tanio. A najgorsze jest to ze jak tak sobie gada to nie mozna na to zareagowac, chociazby na to jak trakruje asystentke, bo robi to w trakcie pracy kiedy my pacjeci z wiadomych przyczyn nie mozemy gadac:). Kiedys na koniec zapytalam go czy chce jeszcze zebym przyszla na kolejna wizyte, bo przez caly czas trwania zaiegu sluchalam jak to ma wszystkich dosc, to zmienil temat i tyle bylo dyskusji:). Jesli ktos sie do niego wybiera to moja rada jest taka: nie pozwalajcie zeby zapisano was na godziny popoludniowe, bo wtedy jest bardzo zmeczony i poziom jego furiacji wzrasta. Polecam dla ludzi pragnacych ekstremalnych przezyc, wizyta w gabinecie bedzie napewno bedzie niezapomnianym doznaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Polecam Monikę Chojnowską. Przyjmuje na Ks. Anny 5/32. Profesjonalizm bez bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Polecam P. Drożyner z ul. Rycerskiej. Ktoś kiedyś na tym forum polecił mi ją i nie zawiodłam się - jest dokładnie tak, jak rekomendował ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Gorąco polecam dr R. Petrosjana z poradni na ul. Wyszyńskiego. Pełna kultura, delikatność i profesjonalizm. Potrafi robić cuda z zębami. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Tak z ciekawości zapytam ile teraz biorą za leczenie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

przepraszam a nie wiecie czy któryś z tych w/w dentystów przyjmuje moze na kase chorych? bo skoro jzu płace te wszystkie składki zdrowotne to nie chce płacic jeszcze i za dentyste choc wiem ze teraz to mało ktory dentysta leczy na fundusz:( Jeśli ktos wie gdzie taki przyjmuje to bardzo prosze o adres:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

przepraszam a nie wiecie czy któryś z tych w/w dentystów przyjmuje moze na kase chorych? bo skoro jzu płace te wszystkie składki zdrowotne to nie chce płacic jeszcze i za dentyste choc wiem ze teraz to mało ktory dentysta leczy na fundusz:( Jeśli ktos wie gdzie taki przyjmuje to bardzo prosze o adres:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

a co sadzicie o dr wroblewskiej na wyszynskiego? albo joanna pietrza na szosie zambrowskiej? moze ktos sie orientuje jakie sa teraz ceny plomb?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

A ja polecam Agatę Podolak gabinet Księżnej Anny 9 . Bardzo profesjonalnie i bezboleśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

marcel72 :-) Zdecydowanie nie polecam M.CH. z Ks, Anny.
Potrafi wziąć kasę - za "profesjonalny sprzęt do wybielania" - który bez problemu można kupić nawet na allegro. Tyle, że u niej kosztuje 250 za górę - a tam można kupić komplet za 50 zł. No ale jest pewnie na dorobku - to się nie dziwię :-). No i strasznie sie zdziwiłem - bo prosiłem o wybielenie w gabinecie - a tu dostałem sprzęcik do domu :-) i do tego w przystępnej cenie he he hee

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

jaki to sprzecik?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Najlepszym dentystą jest p. Joanna Skrodzka
"Gabinet P. Minko"
Na Księżnej Anny

zgrzyt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Ja też polecę państwa Marciniaków . Kiedyś poleciłi mi ich znajomi i tak już cała moja rodzina tam chodzi od wielu lat . Nigdy się nie zawiedliśmy . Nie paprają roboty i uczciwie podchodzą do ludzi czyli nie wymyślają dziur których nie ma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Myślę , że jeśli jesteś "hardkorem" i chcesz przy tym zaoszczędzić na dentyście wystarczy się przejść koło sławnych klubów wieczorem w Łomży :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

z calym szacunkiem ale nie polecam dr Pioro.Jakis czas temu wymieniala mi plombe w jedynce ktora zalozyla rok wczesniej.Po 2 tygodniach dostalam silnego bolu w w/w zebie tak ze myslalam ze umre, nie spalam calej nocy i postanowilam zadzwonic do dr Pioro o godz 6 :30 rano zeby umowic sie na natychmiastowa wizyte w jej gabinecie z racji tego ze zajmowala sie wczesniej tym zebem.Niezadowolona z faktu ze dzwonie o tej godzinie kazala mi czekac do godz 8 i zadzwonic do gabinetu i umowic sie z mezem lub mam czekac na nia do godz 15 bo wtedy przychodzi do pracy.To naprawde chamstwo wysylac kogos z bolem do ktorego sie doprowadzilo swoim partaczym leczeniem do innych stomatologow lub tez czekac az mi glowe z bolu urwie do 15...kto slyszal o czyms takim???...zaraz po tym znalazlam stomatologa ktory otworzyl mi zab i wyszlo na to ze doszlo juz do martwicy miazgi zebowej i moge sie pozegnac z zywa jedynka a co za tym idzie leczenie kanalowe , mnostwo cierpien i pieniedzy.Nigdy wiecej nie wybiore sie do pani dr Pioro i napewno moje dzieci ani rodzina nie beda tam nigdy leczyc zebow.A pani pani specjalistko dziekuje za schrzanienie mojej jedynki NIEODWRACALNE !!!! POWINNO SIE SPRAWE ZROBIC TAKIM PARTACZOM !!!!
jesli ktos mial podobne doswiadczenia z w/w dentystka prosze o informacje
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Ta Pióro to partaczka, każdy to wię ja już się przekonałem, pierdo... tylko nad głową z tą pomagierką o dupie maryni zamiast skoncentrować się na robocie, kasy w chu. bierze i tyle w temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

dr Barbara Leonczak ul Hipokratesa ..... super atmosfera suepr robota!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

taaak jakieś dwa lata temu miałem okazję usuwać ząbek u pani Leończak bolało jak cholera ale śmiechu miałem jeszcze więcej jak po 20-30 minutach walki w końcu powiedziała żebym jej pomógł bo już nie ma siły!!! ale się udało !!!!!to nie żart!! naprawdę wyginało mnie z bólu bo ząbek był "ropny" i znieczulenie do końca nie podziałało ale to bardzo filigranowa kobietka i zbrakło jej siły!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

polecam

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Zna ktoś dokładny adres dr.Głuszkowskiego wiem,że na Polowej ale nie znam numeru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Panstwo MARCINIAK na ul. Stafa naprawde super dentysci polecam pełen profesjonalizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Jak najbardziej polecam Agatę Podolak super dentystka

ewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Na kasę chorych przyjmuje Joanna Szuksztul w 4 plus, natomiast dla dzieci tylko Agata Podolak, nikt nie ma takiego podejścia do dzieci jak ona. Natomiast dla dorosłych polecam Panią Myszyńską - Sarnacką, bardzo dokładnie, z dobrych materiałów. Leczenie zęba 60 zł, razem z usuwaniem kamienia 100 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Dentysta w przychodni na wyszynskiego Pani Dr Monika Budzanowska. Przyjmuje na kase chorych. przyjeżdza z Białegostoku 2 razy w tygodniu wtorki i czwartki. Bardzo dobre podejscie do dzieci ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Właśnie wróciłem od Pani Jakubowskiej na Wyszyńskiego POLECAM , jakość 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

A ja polecam Panią Wasik, przyjmuje na Al. Legionów naprzeciw 4plus. Leczymy się u niej całą rodzinką, babka wporządku pogada, pośmieje się, a co się da to koszta na NFZ naciąga. Wstawiała mi protezę zęba i nie narzekam jak do tej pory.
A poza tym to każdy ma swojego dentyste i do niego chodzi więc nie ma co pisać który lepszy bądź gorszy. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Wyszyńskiego koło polo ;) Treblińska czy coś w tym stylu tam jest jeszcze Rudź.


:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Ja polecam NOVADENT. Od kiedy tam leczę zęby, to nie mam zamiaru zmieniać dentysty, a leczyłem już u kilku. Młodzi, ambitni, po wielu szkoleniach zagranicznych, z profesjonalnymi narzędziami. Także polecam jak najbardziej. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Novadent, Łomża, ul. Polowa 15 lok. 82 - przychodnia, klinika, poradnia medyczna. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Ja polecam pana dr. Głuszkowskiego, przyjmuje na Polowej 15 lokal 76

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

gluszkowski tylko do wyrywania, natomiast do leczenia nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

głuszkowski ok ale rzeczywiście chyba tylko do wyrwania
obecnie zastanawiam sie nad centrum demed na słowackiego może ktoś był?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

a był ktos u dr Skrodzkiej?chcialabym sie dowiedziec co nieco o niej zanim sie tam wybiore.chodzi mi o leczenie zebow.jaki jest koszt wizyty w takim przypadku? jest delikatna czy raczej nie za bardzo?:) okropnie boje sie dentysty dlatego pytam:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

dla dzieci jak najbardziej PODOLAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

ja jestem tani
za dwa piwa wyrwę w promocji dwa zęby + trzeci gratis...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Polecam panią Grzymała na Kierzkowej 20.Miła obsługa i profesjonalne podejście .Budzi zaufanie dzieci.

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Państwo Wróblewscy na Wyszyńskiego (obok Polo) są dobrymi dentystami.
POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Nie polecam, odradzam "dentystkę" (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

dr RADZISZEWSKA POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

^^^^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

milenie zeby wybil alfons za ukrywanie obrotu.jest niewiarygodna.cudow nie ma.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

kaligulik (---.elomza.pl) koniec.teraz po tym co napisałeś odpowiesz przed sądem obowiązuje cię paragraf 7 ustęp 5 ustawa 4 prawa karnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

O.k. Usłyszałam opinie o wielu dobrych stomatologach, ale co z cenami?
Z waszych wypowiedzi wiem że jest sporo dobrych stomatologów, więc aby któregoś wybrać powinnam zasugerować się konkurencyjną ceną. Więc słucham co macie do powiedzenia.
Jeśli ktos zachwala np. dentystę bez podania konkretnej ceny to uważam że jest to reklama samego dentysty lub jego rodziny
W przyszłości chętnie skorzystam z dobrego dentysty o przystępnej cenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Uwaga na Pioro!!! wyrwal mi dobry zab!partacz,na dodatek cham!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Trzeba ostrzegać ludzi przed takimi partaczami.Tylko z góry wiadomo,że partaczki i partacze bardzo się bronią,często w bardzo dziwny sposób,ale brak kultury towarzyszy im pod każdym względem,nie biorąc już pod uwagę obrońców partaczów "dentystki".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Polecam Panią Stomatolog w szkole na ul. Zielonej i Panią stomatolog w szpitalu na chirurgii szczękowej - nazwisk nie znam ale są super.!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Milena_ mówi dobrze. Ona ma doświadczenie w tym temacie... Słuuuuccchhhhaaajjjciiieee tejjjj kobiettyyy!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

annex patrz żebyś ty miał/a doświadczenie we wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Milena najlepiej zeby leczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Yhy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

może zna ktoś aktualny numer telefonu do p. Podolak, bo na ten znaleziony w intrnecie nie mogę się dodzwonić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

do zadnego




ja nie musze bo mam sliczne biale zdrowe zeby

i najbielsza kosc jaka jest



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Witam zna ktoś nr.komórki do p.Agaty!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

PODOLAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

602 127 086 agata podolak , dzwonić od 9 do 16 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

to niby ona ten toples?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Czy w Łomży jest dentysta, który leczy zęby metodą laserową?
Możecie podać jakiś namiar na takiego dentystę?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Hej, ja chodzę tutaj http://art-dent.info/ i gorąco polecam. Bardzo dobry gabinet, godny polecenia, Pani naprawiała mi zęba po wizycie u innego dentysty. Bardzo dobrze się teraz trzyma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

ja polecam klinikę impladent w warszawie. jest kawałek, ale do takich poważniejszych rzeczy zawsze tam jeżdżę. na miejscu tylko przegląd. wstałam tam nim implant.

:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Hej,

ja chadzam do centrum stomatologicznego dentestetica - http://www.dentestetica.pl
W ofercie mają praktycznie wszystko - stomatologie, chirurgie, protetyke, ortodoncje itp. Od paru ładnych lat się tam leczę i jestem więcej niż zadowolony.

Pozdrawiam,
Maciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Tutaj poprawny url - http://www.dentestetica.pl/
Przepraszam za pomyłkę :)

Pozdrawiam,
Maciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Jeśli szukacie naprawdę dobrego stomatologa, to polecam wizytę w przychodni Dental https://przychodniadental.pl/uslugi/ . Szeroka oferta, niskie ceny oraz wykwalifikowani dentyści. Od dłuższego czasu korzystam z ich usług stomatologicznych i dzięki nim mogę cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem na co dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

poki mieszkalem w szczecinie chodzilem do kliniki dr gajdy. swietny specjalista, czlowiek z pasja http://www.dr-gajda.pl/chirurgia-stomatologiczna-szczecin/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do którego dentysty?

Makeba1 szkoda kasy. Odradzam każdemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org