czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Najlepsze torty

Witam. Mam pytanie. Czy ktoś wie gdzie można zamówić dobry tort dla dziecka? Zawsze zamawiałam u Cendrowskich i jeden raz w Okruszku ale nie jestem zachwycona. Poza tym interesują mnie torty w ciekawych kształtach a nie tradycyjne z kwiatkami lub owocami na wierzchu. Jeśli macie doświadczenia w tej kwestii bardzo proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Smaczne torty, w przeróżnych kształtach możesz zamówić w sklepie Witpol na Ks.Anny (piłka, auto, lalka Barbie itp., mają taki wzornik, kt. możesz obejrzeć). Oni zamawiają je chyba w Zambrowie. Zamawiałam tam tort na wieczór panieński koleżanki, efekt był piorunujący:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

W sklepie spożywczym w Abc na Legionów, oni też zamawiają w ZAmbrowie, mają zdjęcia z różnymi wzorami i wybierasz sobie,jaki chcesz, poza tym są pyszne . Zawsze zamawiam na urodziny córy i zawsze jest świetnie, tort piękny, smaczny i córa zadowolona . Polecam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

tylko z Zambrowa tort tez polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Odnośnie tortów z Okruszka, ja jestem innego zdania. Zależy od gustu no i oczywiście od tego jaki tort się wybierze. A z tego co sie orientuję mają różne kształty, misie lalki, samochodziki i wiele innych. Moja siostra miała od nich przepiękny tort weselny. Goście byli zachwyceni. Mi osobiście smakują, bo nie są przeraźliwie słodkie i są odpowiednio nasączone, tak jak się zdarza w innych przypadkach, z Zambrowa co prawda nie próbowałam, ale skoro jest tyle pozytywych opinii, prawdopodobnie są również dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

od kilku lat zamawiam torty tylko z ABC na legionów. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

ja bardzo lubie torty lodowe, rozpuszczaja sie w buzi, ale juz nie pamietam kiedy jadlam i teraz dbam o siebie wiec ich nie jadam, boje sie przytyc'
te tylko w Warszawie dostaniesz, tylko tam... i Augustowie takich nie ma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Dziękuję Wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

wioletta powinas nas zaprosic na tego torta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

7 razy , juz to pisalam tort nie dla grubych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Najlepsze forty w piątnicy:))))

jejejejeje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

henio a ci, to sie pewnie chce torta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Odświeżam wątek, chciałabym dopytać co polecacie w kwestii tortu dla dziecka , jaka cukiernia? tylko nie ABC bo tam zamawialiśmy rok temu i tort był śliczny ale już tak ślicznie nie smakował, więc ABC odpada. Z Weroniki na Chabrowej też jadłam i ją biorę pod uwagę ale są może cukiernie w Łomży, które są gdzieś ukryte o których nie wiem a może pyszne mają tam torty w ciekawych kształtach? musi być jakiś fajny żeby dziecko miało frajdę:) w zeszłym roku była to lalka barbie więc w tym cos innego ale też ciekawego, bardzo proszę o jakieś rady, Cendrowscy, Rafaello i Okruszek odpadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

http://www.zc-anna.pl/ Polecam:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

W "zc.Anna" zaopatruje się ABC. Poza tym nie wiem czy jest coś jeszcze poza wymienionymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

nie polecam abc na aleji legionow jesli juz to lepiej samemu jechac do zambrowa i cos zamowic pani szefowa jest tylko posrednikiem ktory przycina dobra kase i nie do konca wywiazuje sie z obowiazkow albo cos jej spada z tych tortow na ziemie lub nie dowozi tyle ile sie zamawia czesto jest tak ze na weselach nie starcza tortu dla wszystkich gosci chociaz sie zamawia duzo wiecej wiec nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

http://www.tortlandia.pl/103/0/galeria-tortow/
najpiękniejsze torty jakie widziałam! Wszystko wykonane ręcznie, na zyczenie klienta. Niestety warszawa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Kiedyś nasze mamy nie zastanawiały się nad tym gdzie zamówić,tylko brały się do roboty.Torty z różnych cukierni nigdy nie będą smakować tak jak swoje.Koleżanki,dla własnego dziecka tort to tylko od mamy.WSTYDŹCIE SIĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

niech to będzie zwykły okrągły ale zrobiony samemu w domu z pomocą dziecka to dopiero frajda i wspomnienia bez cenne
a co do cukierni to teraz wszystko opiera się na prochach i chemii i mało kto o tym wie czym
wszystko przyjeżdza w worach i proszku
ciasto smaczniejsze kolorowe i bardziej fikuśne tym bardziej chemiczne



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Oczywiscie tort z Zambrowa z cukiernii ANNA, ktory mozna zapowic tez w sklepie ABC na Al. Legionow :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

http://www.torty.ostroleka.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Ludki gdzie zamówić tort na wieczór panieński w zabawnym kształcie w łomży

???

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

zapytaj w abc , tam mają z zambrowa są smaczne, i wybór w katalogu też spory

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

mogę zrobić taki tort taniej niż w cukierni, odezwij się na priv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Ja piekę sama torty zwykłe i artystyczne takie jak aparat Canon 5D, traktor Zetor czy pełne kwiatów cukrowych (storczyki, róże, kalie itp.) wszystko od początku do końca samodzielnie. Odrobina chęci i w tych czasach można zrobić wszystko samemu, bo jest Internet, a tam jest wszystko......hmmm tylko chęci tam nie znajdziemy ;) Zrobię tort dla każdego:D

piekę torty artystyczne i zwykłe oraz ciasta (uwielbiam to)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

W Zambrowie podobno robią fajne torty https://www.facebook.com/bajeczneslodkosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

Ze zdjęć rzeczywiście wyglądają ciekawie :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Najlepsze torty

W cukierni Cendrowscy są najsmaczniejsze torty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org