niedziela, 19 stycznia 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chcę wziąć kredyt ... Pytanie: gdzie? Macie jakieś doświadczenia?

Mam zamiar wziąć kredyt na jakieś 3000zł na sprawy bieżące itp. Nie mam zielonego pojęcia, gdzie najlepiej byłoby taki kredyt wziąć. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Czekam na jakieś opinie, wtedy sprawdzę i zorientuję się, co i jak, bo póki co zielono mi :)

Zbędne odpowiedzi nie dotyczące tematu lub nie będące odpowiedzią na ten temat - darujcie sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Chcę wziąć kredyt ... Pytanie: gdzie? Macie jakieś doświadczenia?

Chcesz dostać na raz całą kwotę i to gotówkę? Czy potrzebujesz by zapłacić za coś w sklepie?

Masz do wyboru zakupy kredytowane w sklepie, karty kredytowe, pożyczki bieżące o stosunkowo niskim procencie (np. w mBanku) i masz firmy pożyczkujące które potrafią szaleć na procentach.

Wszystko zależy od tego na co te pieniądze i w jakiej formie chcesz je uzyskać.... no i jak szybko.

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Kasa potrzebna w gotówce, poprostu kasa.

kredyt jest dobry -tylko nie przekrocz 30% twoich dochodow w miesiecznych splatach

Moim zdaniem najlepiej jest w PKO BP. Jak chcesz wziąść 3 tysiące złotych to masz następujące raty na miesiąc:

1 rok - 263,41 zł
2 lata - 147,99 zł
3 lata - 106,61 zł
4 lata - 86,21 zł
5 lat - 74,18 zł
6 lat - 66,35 zł
7 lat - 60,91 zł
8 lat - 56,95 zł

hahaha wiesz ktore szkoly sa dobre a juz o kredytach nie masz pojecia

azaxxx

Finaster na Sienkiewicza. Mają sporo banków i wybiorą Tobie najkorzystniejszą ofertę. Wiem bo brałem.

najlepiej to wziac kredyt w banku

3000 splacane przez 8 lat?
zastanow sie zaczym wezmiesz to pozyczke.

Wiele osób poleca skorzystanie z porównywarek kredytów. Co o nich myślicie? Konkretnie chodzi mi o http://www.comperia.pl

Podobno jesli chodzi o kredyty to PKO najlepszy.

w ing za 3000 zł oddasz jakieś 3400 na 15 rat wliczone już w to jest ubezpieczenie od utraty pracy bank spłaca za Ciebie 6 kolejnych rat bez konsekwencji w razie utraty pracy, ale nie wiem jak to się ma do rzeczywistości. ogólnie jestem klientem tego banku zaczynam dopiero swoją kariere zawodową bo jestem świeżo po szkole, i jestem zadowolony bo otrzymuje kredyty od nich bez problemu a nawet przez internet

ja tam widziałem napis na ścianie,,oszukały mnie kredyty chwilówki,,

Gdybys chcial pozyczyc tylko do 500zł - napisz na mojego maila.

ja mam kredyt uruchomiony w BZ WBK

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

jeśli nie jesteśmy w stanie zrobić czegoś taniej i lepiej niż konkurencja, powinniśmy zatrudnić do wykonania pracy kogoś, kto już robi to lepiej od nas.

I sądzicie że koleś przez te 5 lat od założenia tematu nie dostał kredytu?

Gdzie ADMIN.
Kasuj reklamy.

Po co ktoś ma czytać takie stare tematy, tylko dlatego że ktoś chce zareklamować stronę firmy/firmę.

Ogólnie pod takie kwoty kredyt nie ma sensu. Dostaniesz tyle od ręki w Mikro Rata - dają do 5k, na 2 lata rozłożone, z racjonalnymi kosztami. Wiadomo, że formalności będzie bez porównania mniej, a kasę dostaniesz znacznie szybciej - no i koszty nie będą kosmiczne. Powinny stać na poziomie kosztów kredytu gotówkowego.

Najlepiej w jakimś sprawdzonym banku. A w którym masz konto? Często banki organizują dla swoich stałych klientów jakieś korzystne oferty kredytowe.

Ja moge pozyczyc na mniejszy % niz w bankach na odpowiednia umowe.

ja bym poszła do kilku banków, porozmawiała z doradcami i potem wszystkie oferty porównała aby wybrać tą najkorzystniejszą.

Czy wykorzystywaliście może kiedyś z firm kredytowych? Ja właśnie szukam jakiś odpowiednich ofert. Na nieszczęście, nie zawsze w życiu idzie odpowiednio i przydałby się jakiś zastrzyk pieniędzy. Czy sądzicie, że dla przykładu propozycja recenzja Pożyczka Plus będzie dobrym wyborem? Co o tym sądzicie?

Niech ryczy z bólu ranny łoś,
Zwierz zdrów przebiega knieje,
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
To są zwyczajne dzieje.

Ja wzięłam pożyczkę online i nie żałuję :) Najlepszych ofert szukałam na internecie i tak trafiłam na https://credit-10.com/pl/wonga-logowanie/ . Spodobały mi się warunki, na jakich udzielają pożyczek, a także zachęciły mnie dobre opinie innych użytkowników. I pożyczka naprawdę jest godna polecenia, wszystko było zgodne z opisem :)

Jeśli zamierzacie wziąć kredyt hipoteczny czy mieszkaniowy, to tutaj http://finanse.wp.pl/kredyty-hipoteczne-a-kredyty-mieszkaniowe-jakie-roznice-6286343444174977a jest artykuł, który warto najpierw przeczytać. Zawsze w takich przypadkach, zanim podejmie się decyzję, dobrze jest dowiedzieć się jak najwięcej.

Co możesz mi doradzić w kwestii wzięcia kredytu bez BIK, jakie są na to szanse? Znalazłam podstawowe informacje w artykule o pożyczkach https://xn--poyczki-online-cdd.pl/kto-moze-starac-sie-o-pozyczke-bez-bik/ co jeszcze powinnam wiedzieć? Jak starałeś się o swój kredyt, ile czasu Ci to zajęło?

tu następne sępy i trolle wystrzegać się ich jak ognia

Aby uzyskać lepszy wybór pożyczki, musisz porównać ją ze sobą, możesz to zrobić tutaj pożyczki na dowód ranking oferty 2019
 Przyjdź i przekonaj się sam

I niech mi ktoś powie że troll to nie dziad. Nawet w święta pracuje.

30gr wpadło XD - Uwaga WIRUS RUSKI nie otwierać nieznanego linku uszkodzisz komputer

Imię (nazwa) użytkownika: AndresenA
Imię: Dominik
E-mail: peter.shervinskiy@gmail.com

(---.ayol.net.ua) ukraina

to juz nas zalewa spam nie tylko Polski ?

Moim zdaniem czasem nie ma co stresować się czy bank przyzna nam kredyt. Na przykład w AASA bez problemu możecie wziąć do 10.000 zł kredytu nawet na 24 miesiące. Oprocentowanie mają niskie, nawet nie wiem czy nie korzystniejsze niż w niektórych bankach. Uważam, że warto sprawdzić ich ofertę

W Raiffeisenie na legionów wciąż (chyba wciąż) jest fajna promocja. Kredyt 4000 na 24 miesiące a oddajesz 4119,60zł. Korzystałem więc sprawdzone. Pozdro

a w prowidencie weż kur ..masz problem

Dalej przygłupkowate trolle kopią temat.

Polecam biznes-kredyt są tam ciekawe wpisy dotyczące kredytów, dzięki tej stronie wybrałem kredyt z niskim RRSO.

Kiedy pan mówi taniej, co pan ma na myśli? :) Koniecznie dokonaj niezbędnych konwersji tutaj: https://kurs-funta.pl/ Zawsze to robię.

Dużego doświadczenia z kredytami nie mam, nie będę oszukiwała. Korzystałam tylko z oferty https://salvusmoney.pl/ czyli kredytu z poręczycielem. Czy jestem zadowolona? I tak i nie. Kredyt bez problemu dostałam tylko minusem było to, że do wniosku musiał zostać dołączony gwarant a nie każdej osobie będzie to odpowiadało. Tak już w życiu niestety jest...

Albo pożyczka 0% w jakiejś firmie - zazwyczaj pierwsza jest właśnie darmowa, tylko trzeba uważać, żeby się nie wkopać z kolejną ;)

Ew. jeśli serio chcesz kredyt, to wstukaj sobie do jakiejś porównywarki kredytów te parametry ew. pożyczki. Z tego co kojarzę, to https://www.expander.pl/porownywarka/ jest jedną z najbardziej wiarygodnych.

Na takie niewielkie kwoty można wziąć kredyt gotówkowy, nie jest trudno go dostać, choć kilka warunków trzeba oczywiście spełnić. Na http://financialfuture.pl/ile-trzeba-zarabiac-zeby-dostac-kredyt-gotowkowy/ zostały one przedstawione.

Warto wspomnieć że jak wystąpi nie spodziewanie utrata płynności finansowej to może nas spotkać odsiadka za długi więc lepiej dwa razy przemyśleć niż bezmyślnie weźmiemy kredyt.

Zgodzę się bez wątpienia, że odzyskanie płynności finansowej w przypadku nabrania wielu chwilówek jest bardzo ciężkie. Często prowadzi to do ogłoszenia upadłości konsumenckiej przez pożyczkobiorców. Większym zabezpieczeniem dla nas samych moga być kredyty z poręczycielem. Powinna być to osoba bardzo zaufana która w razie konieczności mogłaby nas wspomóc. Chodzi tu o kogoś z rodziny, przyjaciela.

Hmm... Najlepiej chyba przedstawić swoją sytuację zawodową doradcy kredytowemu, który przeanalizuje i sytuację zawodową i wysokość potrzebnej Ci gotówki i dopiero on Ci odpowie, czy dostaniesz kredyt i gdzie się możesz o niego starać. Ewentualnie można też samemu skorzystać z takich portali jak np. Kredyty Porównywarka która pokazuje niezłe rozeznanie na rynku kredytów i chwilówek.

Bardzo korzystną ofertę ma Provema. Warto poczytać o tym co oferują tutaj: https://provemacredit.pl/?7483f2. Firma użycza pożyczek bardzo szybko i bezpiecznie. No i chyba co najważniejsze nie ma ukrytych kosztów. Umowa jest jasna i bez niedomówień. Myślę, że warto brać pod uwagę ich ofertę. Warto tylko pamiętać o tym, żeby wszystko pospłacać w terminie.

sylwia9977

Bardzo korzystną ofertę ma Provema. Warto poczytać o tym co oferują tutaj: https://provemacredit.pl/?7483f2. Firma użycza pożyczek bardzo szybko i bezpiecznie. No i chyba co najważniejsze nie ma ukrytych kosztów. Umowa jest jasna i bez niedomówień. Myślę, że warto brać pod uwagę ich ofertę. Warto tylko pamiętać o tym, żeby wszystko pospłacać w terminie.

sylwia9977

Kolejna złodziejska firma . RRSO 283 %

Zastanawiasz się z którego Banku, lub firmy pozabankowej zaciągnąć kredyt? Przedstawiamy kredyty najczęściej wybierane przez klientów. Przejrzyj oferty, wybierz coś dla siebie. Może chcesz najniższe dostępne oprocentowanie, a może długi okres kredytowania. Wybierz i złóż wniosek przez Internet.
Wszelkie oferty są tam aktualizowane na bieżąco, przy współpracy grupy Bankier. Dla osób nie orientujących się to ta sama grupa do której należy między innymi Allegro.
https://europejskie.produktyfinansowe.pl/kredyty-gotowkowe.html

http://albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html

Zastanawiasz się z którego Banku zaciągnąć kredyt? Przedstawiamy kredyty najczęściej wybierane przez klientów. Przejrzyj oferty, wybierz coś dla siebie. Może chcesz najniższe dostępne oprocentowanie, a może długi okres kredytowania. Wybierz i złóż wniosek przez Internet.
Wszelkie oferty są tam aktualizowane na bieżąco, przy współpracy grupy Bankier. Dla osób nie orientujących się to ta sama grupa do której należy między innymi Allegro.
https://europejskie.produktyfinansowe.pl/kredyty-gotowkowe.html

http://albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html

ludzie nie wchodżcie w kredyty a w szczególnosci te o długim terminie spłaty tzw hipoteczne . Stopy procentowe utrzymywane przez NBP są sztucznie zaniżone po to by golić lokaty pieniężne oszczędzających oraz sztucznie wspomagać gospodarkę. Już w minionym roku bank NBP nie wypracował żadnego zysku co świadczy ,ze ledwie zipie i robi zapasy złota na czarną godzinę która sie zbliża i na bank spowoduje podniesienie stóp procentowych w wówczas wielu nei będzie w stanie tych kredytów spłacań z powodu gwałtownego wzrostu wysokości rat.

facmen

A jak w inny sposób spełnić marzenie o własnym kącie? Często nie ma wyjścia i trzeba postawić na kredyt. Wbrew pozorom wcale nie jest łatwo go otrzymać... Tutaj: https://direct.money.pl/artykuly/porady/bank-odmowil-ci-kredytu-teraz-musi,170,0,2430890.html możecie jednak przeczytać o tym, że bank jeśli odmówi kredytu, to musi podać przyczynę. Dawniej tego nie było.

Żeby starać się o kredyt w banku, należy spełniać mnóstwo wymogów. Nie można być np. zadłużonym. Na http://uwagafinanse.pl/kiedy-przedawnia-sie-dlug-co-mowia-przepisy/ podjęty został temat przedawnienia długu, warto dowiedzieć się, co stanowią przepisy.

Oj teraz większość znajomych ma kredyt, ale przyznam że każdy opowiadał mi coś innego. Przeglądałam sobie ranking kredytów gotówkowych https://hotmoney.pl/ranking-kredytow-gotowkowych-lipiec-2019/ później będę tam dzwonić. Przedawnienie długu - istnieje takie pojęcie? Wydawało mi się, że jeżeli nie spłacisz długu na czas to przychodzi do Ciebie komornik?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0