niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wesele

Witam.
Od razu na wstępie -- NIE INTERESUJE MNIE SŁOWA JAKIŚ WIEŚNIAKÓW ŁOMŻYŃSKICH ZE JUŻ BYŁ TAKI TEMAT !!!!!!!!!!!
W tym temacie ceny i opinie się ciągle zmieniają a ja mam zamiar dowiedzieć się czegoś na Bieżąco.
A więc...
- Kamerzysta - kogo polecacie i jakie ceny w Łomży są
- Fotograf - jak wyżej.

Dziękuje za rozsądne odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

A kiedy te wesele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

Sama jesteś wieśniara ;)
Pisze się "jakichś" jak już.

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

BYŁ TAKI TEMAT... WIEŚNIARO:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

fotograf, to tylko Krzysiek Serafiński :) Robił zdięcia moim znajomym:) wszyscy bardzoo zadowoleni:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

Jak kamerzysta to tylko Pan Adam Kamiński z Foto- Gabsa- cena konkurencyjna, zdjecia sa super u P. Serafińskiego jak rownież Hoffmana ale jednak zdjecia z foto-gabsa sa zawsze lepszej jakosci, oczywiscie cena tez jest fajna aczkolwiek warto przemyslec sobie wszystkie cenniki fotografow. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

Tylko i wyłącznie Pan Jerzy Chaberek fotografik. On robił zdjęcia na ślubie Górniak dla Gali i innych czasopism. Reszta z Łomży to zwykli chałturnicy niestety nie jest tani.

prawy3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

Pan Jerzy Chaberek to profesja jakiej nigdzie nie znajdziecie sam chciałbym by robił zdjęcia na moim weselu pozdro dla pana Jurka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

Serafiński tez robi piekne foty ale cena 2000 za sesje :D wiem bo znajoma szuka teraz fotografa i taka właśnie jej zaśpiewał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

na grom ci ten kamerzysta? obejrzysz filmik z wesela gora 2,3 razy w zyciu - nie lepiej zrezygnowac z kamerzysty i zaoszczedzona kase dolozyc do fotografa? np na takiego krzyska serafinskiego(choc mozesz wybrac kazdego innego). dolozysz troche kasy i masz zdjecia nie tylko z pleneru/studia ale i z domu przed wyjsciem, kosciol, pierwszy taniec,oczepiny i ogolnie z zabawy weselnej - czyli to wszystko co na filmiku od kamerzysty - ludzie maja sentymenty do zdjec - napewno w Waszym zyciu predzej wyciagniecie album ze zdjeciami niz wlaczycie plytke od kamerzysty - tak bylo w moim przypadku,moja siostra tez tak teraz ma zrobic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

zreszta skoro nie interesuje cie zdanie ŁOMZYNSKICH WIESNIAKOW to po co prosisz tych wiesniakow o rade,pomoc?! jak taka dama miastowa jestes to szukaj sobie sama...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

Amen :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

wiesniara

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

A czy ktoś z was miał wesele w Młynie nad Starą Regą ? Pytam, bo właśnie zastanawiam się gdzie zorganizować swoje wesele... A zależy mi na wyjątkowym, urokliwym miejscu... Słyszałam, że ta sala jest otoczona lasami, przyrodą, rzeką... Co możecie więcej napisać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

Wesele to jest wspaniała impreza. Kocham takie eventy. To jest wspaniałe!!
_______________________________
https://samo-dzielni.pl/design-thinking-playground-dla-mlodziezy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele

Ja tam nie lubię wesel. Wolę po prostu pogrzeby!!!
________________________
http://pracesocjologia24.edu.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org