niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??
Słyszałam że gdzieś na Al. Legionów. Może ktoś wie bardzo proszę o pomoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

chyba nigdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Ja slyszałem ze na Śniadeckiego w K1, kiedys ktos przyjeżdzal tam. Na Al. Legionów to za Orange lub za ta nowa perfumeria. Piszczcie gdzie jeszcze wiecie?

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Natura na Ks. Anny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

a jak to cenowo wyglada chodzi mi o kontury ust



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

napewno na Ks.Anny tam obok Totolotka
No i ponoc w Akademi fryzur tez...kolezanka mi mowila ale nie koniecznie polecam wogole ten zaklad......ceny wygorowane a efekty mizerne chyba ze masz sporo kasy i jak ci spartacza to pojdziesz do nastepnego zakladu fryzjerskiego i ci poprawia hehh

emikarwik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

jeśli chcesz takiego rodzaju zabieg powinnaś się wybrać do salonu gdzie faktycznie się na tym znają wątpię żebyś w Łomży taki znalazła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Jest rewelacyjna Pani, ktora przyjezdza gościnnie z Poznania do Pani Kingi Archackiej (salon na Kapucyńskiej) - GORĄCO POLECAM. Robiłam sobie juz u niej kilka rzeczy i jestem zachwycona... Wysłałm tam tez kilka osób - efekt ten sam... Kobieta jest totalną profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem, o to trudno w tej branży... Jest tez szkoleniowcem, co świadczy chyba samo za siebie... NIE REKLAMUJE -dla tych, którzy beda tak za chwile pewnie sugerowac - ja tylko INFORMUJE te Panie, ktore moze tak jak ja....przez baaaaaardzo długi czas nisiły sie z myślą takiego makijażu, ale nie miały pojęcia z kim się zadać... Ja widziałam różne "wersje" makijazy robionych...i wiem, jak można sobie buzie zmarnować... Tu sama na sobie DOŚWIADCZYŁAM!!! ;) ...mam zrobione: kreski /powieka górna/, usta i brwi.... JESTEM ZACHWYCONA... i WSZYSTKIM POLECAM!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

na 3-go maja w salonie fryzjersko-kosmetycznym u Katarzyny Serafińskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

luska30 a jak cenowo to wyglada i nteresuje mnie cena za usta i moze masz jakis nr telefonu do tej pani



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Kasiu...z tego co wiem, cena za usta jest uzalezniona od tego jaki makijaż się robi... Czy tylko kontur, czy tez kontur z wypełnieniem... Ja zrobiłam z wypełnieniem. Wyglądają SUPER. Przede wszystkim - to bardzo wyrażnie poprawiło kształt moich ust. Sprawiają wrażenie większych i pełniejszych. Zapłaciłam za to 1000zł. - wydaje się dużo - ale to koszt w miarę ok, jak za to - szczególnie biorąc pod uwage efekt i to, kto Ci to robi... Wierz mi...ja już widziałam kilka "przerobionch" osób... Pamietaj, jest to coś, co zostaje na Twojej twarzy przez kilka lat...i musisz miec swaidomosc, że robi to specjalistka. Ja osobiście widziałam tez prace tej Pani na innych pacjentkach...REWELACJA!!! Nawet nie mamy czasem pojecia ile to daje. Widziałam Panie, ktore z pieknie zrobionymi brwiami wygladały 10 lat mlodziej. Albo kreski, całkowicie zmieniajace kształt oka - wyciagajace z niego to co najładniejsze... Ja jestem naprawde zadowolona. Jesli chcesz jeszcze cos wiecej wiedziec, mozesz złapac mnie na gg: 5693823.
Tam podam Ci tel do tej Pani - bo nie wiem, czy zyczy sobie, abym robiła to tu na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

W Trendy przy k1 podobno też przyjeżdża jakaś specjalistka raz na jakiś czas gdy zbierze się grupa chętnych,słyszałyście coś?czy naprawdę jest dobra,też jestem zainteresowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

ludzie w akademi fryzur? przeciez tam jest niby fryzjer pisze niby poniewaz on niema nawet skaczonej szkoly zawodowej wiem bo znam wytnie ci klak wlosow potem niedasz rady rozczesac koltuna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

luska a kreski w jakiej cenie?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

a po co niszczyć twarz czymś takim blee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

DO "Brzeczyszczykiewicz" - o ile dobrze pamiętam to kreski kosztują 400 lub 450 zł. - albo 800 zł (choć to chyba cena za brwi) - nie pamietam już dokładnie. Ale wrzuć sobie w google "makijaż pernamentny" i wyskoczy Ci masa salonów w całej Polsce z cennikami- tam sobie porównasz... Tu ceny są albo niższe albo bardzo zblizone.
Do "fionix" - ja nie uznałabym tego za "niszczenie" sobie twarzy... Zwyczajnie w swiecie jest to moj swiadomy wybór...miałam ochotę i sobie to zafundowałam... A że czuję się z tym o wiele lepiej...to jest to dodatkowym plusem...
Myśle, ze najfajniejsza jest "praktycznosc" takiego makijazu...
Czy nie kazda z nas chciałaby miec sytuacje, kiedy rano wsteje a jej twarz juz na "dzien dobry" wyglada na bardzo zadbaną...bez dodatkowych "zabiegów" ...Ja uwielbiam miec makijaz...ale nie zawsze mam na to rano czas. Teraz wystarczy odrobina podkładu, tusz do rzes...lekki róz na policzki...błyszczyk na usta...i wyglada SUPER... ;)
Wszystko razem zajmuje mi 2 min ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

pszyjdzie ktura do mnie, kijem po mordzie i do konca rzycia slad zostanie. za darmo , a co

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

- kreska górna 350zł
- dolna 250zł
- kontur ust 450 a całość 900
e-mail: grazia34@interia.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

ale jasiu smietana ty cham jesteś.chcesz być śmieszny?-proszę bardzo,ale trochę kultury do kobiet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

nie do ciebie. ty jurz wygladasz jakbys u mnie kiedys byla. po co 2 razy? howasz sie pszed kims?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Polecam gorąco u Pani Katarzyny Serafińskiej w salonie Perfect na ul.30go Maja(ul. przy Polowej)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

ja osobiscie polecam Panią Marte z Akademii Fryzur,jestem zadowolona z efektu i z podejscia do klienta,super:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

To na Sklodowskiej obok kwiaciarni Marzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Akademia Fryzur?? Nigdy w życiu!!! nawet jak by za darmo robili!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

do "asiulka851 " - czy mogę wiedzieć, co robilaś u Pani Marty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

ja robiłam kreski na górze,naprawde solidna dziewczyna,no wiadomo co sie komu podoba ja jestem zadowolona:) miałam możliwosc zobaczenia również makijażu wieczorowego wykonanego również przez P.Marte i powiem ze wylądał bardzo starannie i profesjonalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

a pani Serafińska jak robi?
pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

w Elfryzie na woj polskiego p.Magda robi to naprawde wspaniale !!!
naprawde polecam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

No, już jak p. Magda, to guzik prawda . To jest dopiero patałach ... zresztą i tak wygląda ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

gdzie ? - może na twarzy ?



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

a ja tam lubie kobiety naturalne bez tego blota na twarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Pani Kasia ma bardzo dobrą opinię więc na pewno i w tym przypadku będziecie zadowolone. Warto obserwować jej blog może z czasem ukażą się jakieś zdjęć jej prac www.kasiawizaz.blogspot.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży można zrobić makijaż permanentny??

Witam

Podbijam stary temat.. Gdzie najlepiej zrobić taki makijaż ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org