niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bielnizna

Witam

Zwracam się z pytaniem do panów jak zarówno do pań.

Jestem młodym mężczyzną lat 22 . (dziewczyna w moim wieku). Jestem z dziewczyną kilka miesięcy nie długo będzie 10 (ale to mało) i zastanawiam się czy wypada kupić bieliznę :D CO prawda rozumiem jak mąż żonie.:D Czy wypada ?.Czy rodzice z strony dziewczyny o mnie źle nie pomyślą.
BO chciałbym kupić jej na dzień kobiet .:D

JAK nie są*trudno ) są inne prezenty al na takie rzeczy przyjdzie czas i prezenty .

Pozdrawiam gorąco .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

Bez przypału kupuj i sie nie zastanawiaj skoro masz taką ochote, 22 to juz nie taki młody tym bardziej jak chodzi o kobietę. a 10 miesiecy to juz powazny zwiazek hehe więc kup cos z koronką i niech odrazu zakłada w pierwszą noc... ;) powodzenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

a Wy ze sobą już śpicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

wtorek no jak to tak w tym wieku?napewno tylko się całują hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

no jak jest okazja np wypad na dyskotekę :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

Tak szczerze mówiąc to ja na Twoim miejscu bym z tym poczekała. Jeszcze na to przyjdzie czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

Widać że prawiczek ;-) ja pamiętam w wieku 17 lat kupiłem dziewczynie pidzame ;D i jakoś nosiła i było wogole luz a teraz ludzie panikują może i dobrze mniej dzieci z przypadku się narobi .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

KGB taka pidżama szczególnie coś wesołego to dobry pomysł. :) ew. koszulka nocna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

Sebo19 mozesz smiało kupować rodzice jej cie niewyklno bo nie będą wiedzieli a do bielizny dokup jeszcze kwiatki radość twojej kobiety będzie bezcenna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

ciekawe czy Twoja dziewczyna Sebo19 nie czyta forum :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

KGB jak ktoś się pyta o prezent to nie znaczy że cnotliwy . D Buraku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

Ojjj.... :D przeżywasz jak mrówka orgazm ;-) nie wiem nie wstyd w tym wieku być prawiczkiem dla ciebie plus jak jesteś a co do prezentu to ci podpowiedziałem i nie wyzywaj od buraków bo może sam nim jesteś ;-) na przyszłość życzę powodzenia szukania rozwiązania na forach do tego stosownych ;P




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

aha dobra he heh dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

,,Jesteś z dziewczyną" - dla czego się z nią nie żenisz? Czy 10 mies. to za mała próba? Czy ty chciałbyś się ożenić z dziewczyną która była przez innych próbowana? Jeśli ją kochasz i nie chcesz wyrządzić jej krzywdy zostawiając to się ożeń i wtedy będziesz miał z zakupami łatwiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

Pewnie ze mozesz kupic bielizne i wreczyc dziewczynie jak rodzice nie widza jesli sie obawiasz ich reakcji a oficjalnie jakis bukiecik z kwiatkami ladnymi i bedzie oki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

A jeśli chodzi o jej rodziców to myslisz że jest im przyjemnie widząc jak jakiś facio używa ich córki do zaspokojenia swych seksualnych popędów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

O drogi obserwatorze mylisz się . Czy jak facet kupi kobiecie bielizne musi być odrazu sex? .Według mnie na wszystko będzie czas .A z zakupem się wstrzymam .)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

Obserwator11 tragizujesz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

A ja mam pytanie! Gdzie można se zakupić fajną bielizne??? Konkretny sklep:D

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

Sobie chcesz kupić ? np stringi dla mężczyzn ? to w Sex Shopie na starym rynku ;-) POLECAM.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bielnizna

he he heh dobre



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org