poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tuning unidena 520xl

Normalnie jestem w szoku .Sam nie wiedzialem ze z tego popularnego radyjka mozna tak duzo wycisnac.W nadawaniu dolatuje kilka normalnie kilometrow .Ten gosc w serwisie u 13tek na poznanskiej robi cuda,podniosl mi mocy i modulacji.Polecam taki tuning kazdemu kto ma takiego unidena .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

gdzies czytalem ze to podobno nielegal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

o ile sie nie myle to juz nie jest tak popularne radyjko, bo chyab homologacji nie ma ;). A kilka normalnie kilometrow polecisz na kazdym dobrze zestrojonym i sprawnym technicznie radyjku, takze kiepska reklama...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

Koniecznie przeczytaj nt. Uniden 520xl:

http://uke.gov.pl/uke/index.jsp?news_cat_id=291&news_id=1215&layout=1&page=text&place=Lead01

slm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

uwierz kolego że wcale nie kolo zrobił mi tuning unidena i wymiata jak trza wiec nie opowiadaj bajer a ten kolo z poznanskiej naprawde robi cuda z radyjkiem i nawigacjo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

Skoro nie jest takie popularne to popatrz na ilosc sprzedanych unidenow na alegro i sam wyciagnij wnioski.Gdybys czytal uwaznie moj post to bys zauwazyl slowo "dolatuje"kilka kilometrow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

a ile zapłaciłes za tako przyjemność? aa nie lepiej dac jakis mikrofon ze wzmocnieniem co ulepszy modulacje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

kolego mikrofon swojo drogo a tuning swojo ja tam patent zrobilem i nie zaluje wymiatam jak wariat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

Ale głupoty piszecie ten co się nie zna to może uwierzy w to .Co do legalności radia unident to jest to radio zakazane ale przez sprzedaj w Polsce przez jedną firmę ale jak np Kowalski sprowadzi radia to może sprzedawać pod tym względem ze ma pozwolenie na to .A co do tego tuningu to w to kiepsko wierze z tego względu że prawo zezwala używać radia o mocy 4 Watt podnosząc moc wzrasta zasięg a co za tym idzie spada jakoś nadawania .Wzrasta moc to trzeba także także zwiększyć parametry zasilania na płycie głównej tak wiec trzeba by połowę płyty głównej wymienić a co za tym idzie jest to nie opłacalne . Co z tego ze podniesiesz zasięg radia jak ty będziesz nadawał i będą cie słyszeli w Ostrołęce ale ty nikogo nie będziesz słyszał .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

Tommek głupoty to piszesz ty bo tak sie składa że mam zrobiony taki tuning unidena ja nadaje super i tak samo słysze wiec jak sie nie znasz to nie opowiadaj bajek kolego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

mam pytanie czy pan Jarecki przypadkiem nei pracuje na poznanskiej?? w !#
??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

heheh tez mi tuning :) mógl ci podkrecic troche mocy (tylko po co), tak jak pisze @Tommek będą cie słyszec dalej, ale ty ich nie bedziesz słyszał, bo oni nadają przy 4 watach, dołozył ci pewnie też wzmocnienie do mikrofonu , to akurat moze i dobre bo nie trzeba sie drzeć do gruchy :)
bawiłem się kiedys w takie "tiningi" kiedy cb radio było na topie jakieś 16 lat temu ...

ups, pisze z konta zony mam nadzieje ze sie nie obrazi :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

tak jak koledzy napisali powyzej... czyt. Tommek i katarzynka304.
pogadaj z ludzmi ktorzy skonczyli chociazby elektronike ;) ja mam paru takich znajomych i z tego co mi powiedzieli jest to po pierwsze nielegalne bo moc w polsce jest tylko do 4W, a jakosc spada. Co nie oznacza ze uniden to zle radio ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

zobacz a ja jakos ruznicy nie widze w odbiorze takich madrali w Łomży jak wy to jest mnogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

jasne , że 4 waty i modulacja AM !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

Nie Panie SN4P to nie ten sam colo co na poznanskiej chodz wwystepuje podobienstwo imion Dziwi mnie fakt ze tak niedawno byles tak wielkim zwolennikiem Unidena 520 a teraz nastapila radykalna zmiana :)


Autor: SN4P (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31-08-06 21:51

W miare tanie i dobre (do auta), jesli chodzi o cene i paramaetry to UNIDEN pro520. Bez zbednych bajerow, posiada wszystko co potrzebne w aucie - jedyny minus jak dla mnie brak mozliwosci zmiany kanalow w gruszce.

Zeby rozwiac watpliwosci podniesienia mocy pytalem sie dokladnie co jest zrobione w moim unidenie Otrzymalem taka odpowiedz
1) moc zostala na 4 w
2)zostala odblokowane modulacjia do 100% w tym momencie nie jest potrzebny zakup mikrofonu z tzw wzmocnieniem /echo
I wielka prosba ...........niech wypowiadaja sie Ci ktorzy maja naprawde cos do powiedzenia w temacie radyjek a nie przeklepuja wiadomosci uslyszane z tzw 3 reki :))
PS Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem ,nie taki byl moj zamiar
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tuning unidena 520xl

Tak bylem i jestem , z ta mala roznica ze tamten post byl pisany praktycznie chwile przed tym, jak dowiedzialem sie o cofnieciu mu homologacji. Nadal uwazam, ze to bardzo dobre tanie radio- z ta roznica, ze duzy in minus to brak w.w homologacji, co dyskredytuje go z listy polecanych radyjek i co z tym idzie traci na popularnosci... Swoja droga to sie dziwie, bo z tego co kojarze to plyty glowne Unidena pojawiaja sie w Presidentach...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org