poniedziałek, 01 lipca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry żłobek?

Tak jak w temacie, może ktos wie gdzie jest dobry żłobek w łomży? Czy wogole istnieje taki? Od jakiego wieku przyjmuja dzieci?

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

Żłobek działa przy przedszkolu nr 4 na ul. Spóldzielczej naprzeciw stacji Statoil. Jest to chyba jedyny żłobek publiczny i ma bardzo dobrą opinie. Wiem tez że trudno tam sie dostać. Najlepiej próbować już w lutym. Moje dzieci chodzą do tego przedszkola i jestem z niego bardzo zadowolona. Takze naprawdę polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

Polecam w 100% żłobek na Spółdzielczej- naprawde super (moje maleństwo tam chodzi) a Przyjmują bodajże od 18-stu miesięcy ale lepiej dopytaj Panią dyrektor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

Ja również polecam żłobek na spółdzielczej... z tym że bardzo wczesnie są zapisy...

Żłobek ma dobrą opinie i moim zdaniem dobre opiekunki- ale pani dyrektor przyjmuje za dużo dzieci i opiekunki nie wyrabiaja ze wszystkim a jest ich tam tylko 2.

takze radze sie zastanowic, przejsc sie tam i porozmawiac- ale z opiekunkami a nie z pania dyrektor.

Zreszta miom zdaniem dyrektorka tego przedszkola to nienormalna kobieta- jak moje dzieci tak chodziły to widziałem kilkaniezłe akcji z nia w roli głownej...

Z tego co pamietam to żłobek jest strasznie zatłoczony jak przyjmą dzieci... Było ponad 20 dzieci i tylko 2 opiekunki ?! wiec chyba cos nie halo...
także wiesz... na raz sie wszystkimi dzieciami raczej nie zajmą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

Nie zgadzam sie z Yankiem. Ten żłobek wcale nie jest przepełniony. Oni maja odgórne przepisy ile dzieci moga przyjąc więc to nie P. Dyrektor o tym decyduje. I naprawde jeszcze raz polecam ten żłobek i przedszkole.

BB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

tak uważasz?
hm... moj siostrzeniec chodzi teraz do żłobka i na grupie jest na dzień dzisiejszy 21 dzieci... a jeszcze raz przypominam ze są tylko 2 opiekunki- wiek dzieci od 1,5 do 3 lat....

pozostawiam to do własnych przemyśleń... ale wypada po 10 bobasków na 1 opiekuna...

a sala złobkowa może i nie jest mała- ale za to sypialnia jest jak nora- klitka w ktorej prawie nie można przejsc miedzy łóżeczkami...

o przepełnienie może świadczyc jeszcze fakt iż liczba dzieci przewyzsza liczbe łózek- i co? hm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

są wogole jakies inne żłobki w łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

Przedszkole Publiczne Nr 1 + żłobek
Mój mały tam chodził do żłobka teraz do przedszkola.

ul. Wyzwolenia 1

18 – 400 Łomża

tel. 086 2162250



Przedszkole Publiczne Nr 2

ul. Polowa 57b

18 – 400 Łomża

tel. 086 2162925



Przedszkole Publiczne Nr 4 (z oddziałami integracyjnymi)

ul. Spółdzielcza 8

18 – 400 Łomża

tel. 086 2183977



Przedszkole Publiczne Nr 5

ul. Sikorskiego 216

18 – 400 Łomża

tel. 086 2182236



Przedszkole Publiczne Nr 8

ul. Wojska Polskiego 161

18 – 400 Łomża

tel. 086 2169541



Przedszkole Publiczne Nr 9

ul. Prusa 11a

18 – 400 Łomża

tel. 086 2188293



Przedszkole Publiczne Nr 10

ul. Ks. Anny 12

18 – 400 Łomża

tel. 086 2188484



Przedszkole Publiczne Nr 14

ul. Kołłątaja 8

18 – 400 Łomża

tel. 086 2188552



Przedszkole Publiczne Nr 15

ul. Kołłątaja 10

18 – 400 Łomża

tel. 086 2189119

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

W linku jest opis każdego przedszkola\

http://www.lomza.pl/index.php?k=79

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

Też słyszałem bardzo dobre opinie na temat Spółdzielczej, ale miejsce trzeba rezerwować duuuużo wcześniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

W złobku na spółdzielczej pracuje 3 panie na stałe i jedna jest zatrudniona w roli pomocy ale jest tam cały czas. Wiem bo moje dziecko tam chodzi i zawsze jest 4 panie, więc niech zabierają głos osoby które wiedzą co i jak. Bardzo polecam !!! Ja zapisywałam w marcu i już były problemy. Radzę się pospieszyć.
A co do wieku to warunek jest taki że dziecko musi już umieć chodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

Do Dollly:
HAHAHAHAHAHAHAH... 3 panie na stałe? i czwarta jako pomoc ? ahhahahha chyba ci sie żlobki pomylily... na stałe są tylko 2- wczoraj odbierałem swojego siostrzenca wiec chyba wiem co mówie. Jeszcze specjalnie rozmwialem na ten temat z opiekunkami i mam ta wiadomosc od nich.

a nawet jesli bylyby 3- to i tak moim zdaniem za mało... niektórzy sobie z jednym dzieckiem nie moga w domu poradzic, a co dopiero mowic o 10.

Zagłebiłem sie w przepisy i w ustawie o szkolnictwie i placówkach pisze ze na 5 dzieci powinien przypadać jeden opiekun... prosta matematyka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry żłobek?

ja tez chcem dac swojego 2letniego synka do zlobka tylko u mnie jest problem bo ja musze juz dac do zlobka od 1 kwietnia tego roku ciekawe czy go przyjma i wogle prosze o opinie o zlobkach pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org