piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pranie dywanów

Gdzie w Łomży dobrze piorą dywany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

nie wiem czy dobrze ale slyszlam ze piora tam gdzie jest myjnia samochodowa, za byla mazowiecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

w Konarzycach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Na pewno nie polecam pralni tutaj obok PRYMY w tym bloku co na dole jest sklep wędkarski ,a jeszcze niżej właśnie jest ta niby pralnia .Taki dywan jaki im oddałem to taki sam przywiozłem jedną jaką zauważyłem różnice to teraz śmierdzi jakąś chemią ,ale z wyglądu jest taki sam nie ma żadnej różnicy .Lepiej by chyba było go na śniegu dobrze wytrzepać i efekt podobny :)

BB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Tylko Samir Konarzyce Leśna 8 tel. 0 512 30 27 07 , czynna długo. Piorą prawie wszystko fachowo. Zaraz na początku Konarzyc po prawej stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Dzięki autochton wreszcie konkretna odpowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Ja polecam uslugi Eurodom. Pralnia jest chyba gdzieś w Piątnicy, ale to chyba nie ma znaczenia, bo odbiór i dowóz dywanów jest GRATIS.

Polecam tego pana komu tylko moge, bo naprawde prałam u niego juz i kanapy i dywany i zawsze bjestem bardzo zadowolona. Pelny profesjonalizm i jeszcze idzie sie dogadac tez z cena. Warto.

Nr kontaktowy: 508 193 990.

Pozdrawiam serdecznie,
Bozena



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

A ja niedawno korzystałam z tej mobilnej myjni, nie musiałam ciągać się z dywanami po mieście. wszystko w domu, na miejscu i o dziwo dywan odżył jak nowy. Numer do chłopaka, który się tym zajmuje: 602115347

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Nie dawno oddałam dywany do czyszczenia Panu z Poznańskiej. Nie dość, że sam po nie przyjechał to i je odwiózł. Dywany były czyściutkie, nie śmierdziały chemią i wcale to nie była droga usługa. Nr tel to 605308087

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

A jak to jest z dywanami obsikanymi przez zwierzęta? Bo kiedyś oddawałam do 2 pralni i śmierdziały jeszcze bardziej, jakby były tylko zwyczajnie spłukane wodą i wszystko rozeszło się po całości =/ oczywiście dywany musiałam i tak wyrzucić..

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Od kilku lat piorę dywany i meble u pana na ul. Poznańskiej.Pan pierze bardzo ładnie i tanio.Dywany na terenie Łomży odbiera i odwozi za darmo .Polecam wszystkim bo naprawdę warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

terrorym_SLU (---.elomza.pl)
\"A jak to jest z dywanami obsikanymi przez zwierzęta? Bo kiedyś oddawałam do 2 pralni i śmierdziały jeszcze bardziej, jakby były tylko zwyczajnie spłukane wodą i wszystko rozeszło się po całości =/ oczywiście dywany musiałam i tak wyrzucić..\"



Takie dywany upierzesz u mnie GORĄCA PARA usuwa nieprzyjemne zapachy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Jak dobrze, że nie posiadam zwierzaków w domu ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

a ile kosztuje pranie dywanów? cena za metr czy od dywanu?

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

sam wypierz szczota plyn i jedziesz na kolanach i masz wyprany super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

a ile kosztuje pranie dywanów? cena za metr czy od dywanu?

bigi2004

obowiązuje tzw. cena umowna bo dywan dywanowi nie równy.

są dywany które właściciele piorą raz lub dwa razy w roku, a są i takie które prane są raz na kilka lat :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Ja piorę ręcznie w domu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Jest kilka adresów do sprawdzenia.
Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

Ja prałam na Mazowieckiej, za myjnią samochodową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pranie dywanów

w konarzycach pralam i bylo wszytsko jak nalezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org