środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sprawdzone metody na kaca

witam w takim dniu jak dzis myśle ze temat jak najbardziej potrzebny, a wiec ja polecam dużą ilość rosołu lub ogórkową bądz żurek, a wy jak z tym walczycie??

pozdrawiam w nowym roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

"czym sie strułeś tym sie lecz":))
albo, nie chcesz kaca-nie pij :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Tylko ludzie nieumiejący się normalnie bawić i rozmawiać na trzeźwo posuwają się do picia do upadłego i narzekają na kaca. Sylwester i kieliszek szampana - to jest umiar, na który rzadko kogo stać. Normalny człowiek, wie kiedy przestać pić. Dziś to już nie ma się czym szczycić, chociaż za moich czasów jeszcze się chwalono w szkole, ile to się w weekend nie wypiło i ile sztachet wyrwano w Jeziorku i Szumowie. Nie wiem jak to jest teraz, ale pewnie jeszcze gorzej... Moja rada na kaca, nie pić!

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

najlepsze na kaca jest ziiimne piwko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

no ale temat jest - nie czy pic czy nie pic,tak ?
tylko czym leczyc kaca.

Z tego co piszesz wnioskuje ze 95% ludzi jest nienormalna skoro pije duzo. Przeciez nie trzeba pic do upadlego zeby miec kaca, to chyba proste. Poza tym kazdemu moze zdarzyc sie ze przegapi moment w ktorym powinien przestac pic....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

tyku dokładnie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

seta vodeczki postawi cię na nogi...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Szanelka:
Z tego co piszesz wnioskuje ze 95% ludzi jest nienormalna skoro pije
duzo.


Dokładnie to 95% z Twojego otoczenia, bo nie możesz przecież pisać o reszcie, której nie znasz osobiście? :) Każdy się obraca w towarzystwie, w jakim się obraca :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Pisze na podstawie tego co widze :)
No oczywiscie nie pisze o ludziach ktorych nie znam, moze niepotrzebnie wrzucilam wszystko do jednego wora, ale niestety jak jestem np w pubie, albo gdzies w klubie to pod koniec imprezy widac w jakim stanie sa ludzie...
i uwierz mi malo kto wychodzi trzezwiutki..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

markac - kolego chyba ci sie tematy pomyliły, a skoro niewiesz co to kac to sie nie wypowiadaj, jesteś zapewne w miejszosci dzisiejszego dnia jak swiat długi i szeroki wiec leć trzaśnij oranżade i tv trwam pooglądaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

"Z tego co piszesz wnioskuje ze 95% ludzi jest nienormalna skoro pije duzo."
Większość nie jest miarą normalności :)
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Właśnie Szanelka :) A żebyś odwiedziła np. Kościół, to byś zobaczyła, że te 95% ludzi jest jednak trzeźwych :) Wszystko zależy od wspomnianego otoczenia, w którym się znajdujemy :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

markac napisał "Normalny człowiek, wie kiedy przestać pić. "

Wychodząc z tego zalozenia jak ktos nie wie kiedy przestac pic to znaczy ze nienormalny jest.
i tu nie chodzi o procenty, raczej o analogie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Podobno Kisiel pił, bo życie nudne było.
Ktoś go zapytał: A po wódce ciekawsze?
Nie, ale wymagania się zmniejszają.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

ja preferuje metode "klina" z rana walisz 100 ml czystej i robi sie GIT!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

widzę, że brakuje tu normalnej porady w temacie.
mój sposób na kaca to:

- przed piciem duża dawka witaminy C (tak z 1000mg), podczas picia też można łyknąć a tabletki typu 2KC też wskazane
- po zakończeniu picia nie wolno od razu iść spać! należy wypić dużo wody i również wziąć dużo witaminy C (polecam ponownie 1000mg).
- jak już pójdziemy spać trzeba mieć przy łóżku dużo wody aby móc pić ją
- jeśli rzygasz to po każdym rzyganiu minimum szklanka wody
- rano jak wstaniesz przymusowo kawa z mlekiem i znowu trochę witaminy C (tak mniej. do 200mg), można wypić jogurcik

to taki sposób, na mnie zawsze skuteczny a witamina C czyni cuda
do tego nie należy pić niepewnych alkoholi (np. wodka Pana czesia :P)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Nie mam pojęcia po co ktoś łączy tv trwam z piciem czy tez nie piciem człowieku zastanów sie co do czego, po co wtykać watki religijne? Chyba ten kac cię resztek rozumu pozbawił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

bo mozna miec kaca po przedawkowaniu tv trwam ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

down...egeeeeheeeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

To musiałeś duuuuuużo oglądac skoro tak twierdzisz. W takiej sytuacji odrazu trzeba było w temacie wyjaśnic o jakiego kaca ci chodzi moja rada przełącz program lub wyłącz tv.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Przed samym piciem 3-4 tabletki 2KC , dla mnie rewelacja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Przecież oglądanie tv trwam chyba nie jest przymusowe (jeszcze).

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Na kaca najlepsza jest pompka od materaca

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

ale znawcy.. wszyscy pewnie spędzili sylwestra przed kompem albo tv.. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

tabletki 2KC są dobre ale osłabiają działanie alkoholu, czyli po prostu się nie nawalisz, tak było u mnie, kolega wyżej dawał dobre rady z tym piciem, mój sposób: przed zaśnięciem dwie szklanki wody, w tym do jednej 2 tabletki wapna z wit.C i 2 tabletki wit. B complex, jak dorzucisz do tego kilka tabletek wit. c, to powinno być dobrze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

ja zanam dobry sprawdzony patent szklanka wody mineralnej z dużą ilością soku z cytryny... tylko nie żadnych kwasów ani nic tylko z wyciśniętej cytryny i łyżka sody 15 minut i jak nowonarodzony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

na kaca najlepsza praca albo dzien wczesniej nie pic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

2 kc jest bardzo dobre, ja czuję „upojenie” ale nie cierpię na drugi dzień :) ważne żeby brać przed piciem i w trakcie też pamiętać :) poza tym dobrze jest regularnie coś jeść, wtedy alkohol gwałtownie się nie wchłania i nie ścina nagle z nóg :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawdzone metody na kaca

Moim zdaniem warto próbować wiele możliwych sposobów. Każdy ma inny organizm i każdy musi znaleźć odpowiednią metodę na siebie ;) a co do 2KC to na swoim kanale na YouTube nagrali jak się powinno stosować ten preparat ;) polecam: https://www.youtube.com/channel/UCp3zlY5-7o3xk8wSz8EpdIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org