środa, 09 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SIMLOCK-NOKIA E51

Witam!
Posiada ktoś w/w model telefonu i zdejmował simlocka?
Mam simlocka na sieć Plus,chciałbym zdjąć ale w zwykłym komisie podobno kosztuje to kupę kasy... Podobno na allegro są jakieś chipy w rozsądnych cenach.
Ma ktoś jakieś rady? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

cos takiego może ? Osobiście nie wiem czy się sprawdza
http://www.allegro.pl/item502624019_unlock_sim_karta_turbo_sim_najnowsza_wersja_2008.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

poczytaj
http://www.nokia-e51.net/simlock-vt133.htm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

mi za 15 zeta taki typek co handluje na rynku komorkami/obudowami zdjemue simlocka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

za 15 zeta to napewno nie z fonu na symbianie s60v3, taki sim kosztuje 120-150pln, co do tych płytek z allegro to strasznie pogarsza się zasięg i wytrzymałość akumlatora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

No właśnie też tak słyszałem,że pogarsza się zasięg i nawet niektóre opcje nie działają(MMS,WI-FI itp).
Jakie więc macie rady?? Nie ma innego wyjścia tylko trzeba zapłacić te 120-150pln ??
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

Witam świątecznie:)
Ostatnio kupiłam Nokie 6500 i w komisie za zdjęcie sim locka usłyszałam 150zł. Norma czy naciągacze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

ja jakies dwa lata temu z sony ericssona w850i za zdjecie simlocka zaplacilem ponad 300zł wiec z tych troszke nowszych telefonow troche to kosztuje bo maja lepsze zabezpieczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

sluchajta mialem dokladnie ten sam problem, i zdjalem sobie zwyklym kodem z jakiegos generatora. jakwpisywalem pokazywal sie komunikat ze cos tam cos tam nie da rady, ale wlozylem jakis czas pozniej karte z play'a i o dziwota dziala wiec zaoszczedzilem 150zeta :]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

a atego posta napisalem z tej wlasnie noki bo lapie mi wifi :]

ogolnie komreczka cacy :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SIMLOCK-NOKIA E51

Hello you can remove your network lock by using the codes..
This is the safe method of unlocking.If you need an unlocking code, get it from your network provider or you may get it from only providers like http://www.prounlocking.com/unlock-your-phone/rs13wp2/ .
They will help you to unlock your mobile easily..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org