piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wózek dziecięcy

czy ktos ma, uzywa i moze sie wypowiedziec na temat wozka coneco v4? jak sie spisuje? jakie inne- lekkie wózki polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

w moim zainteresowaniu kiedyś był coneco v3. Co moge powiedzieć na temat poprzedniej wersji? Trzeba iść do sklepu i "poszczupac" ogólnie wg mnie był za bardzo plastikowy, mocowanie gondoli i spacerówki zwłaszcza. Plastik na jednym zamocowaniu - jak dla mnie strach dziecko do niego włożyć. Spacerówka zamontowana na tym wózku nie była stabilna a można było odchylać do tyłu i do przodu. Nie tak jak w innych wózkach sztywne połączenie. Ale design i cena 6 z plusem.
Polecić mogę np. boldera. Ale wyboru trzeba dokonać osobiście;) Co się komu podoba, co ktoś oczekuje od wózka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

tez mam problem z wyborem wózka i nie wiem jaki, czy kupic w sklepie czy moze na allegro (interesuje mnie wielofunkcyjny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

z lekkich to chicco, ale chicco skacze na każdej dziurze - preferuję wózki ciężejsze a bardziej solidne. Mój typ to xlander;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

tyle ze mam perspektywe wnoszenia go na 4 pietro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

No to faktycznie.......żadnej wózkowni ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

Wózki wielofunkcyjne śą strasznie cieżkie tzw 3w1. Ja mam z gondolą to odradzam ręce opadają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

Ale komfort jazdy dla małego dziecka o niebo lepszy.Przynajmniej nie jest ono narażone na podskakiwanie na każdej nierówności chodnika, no ale coś za coś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

Moim zdaniem warto zdecydować się na Cavoe Osis. Mieszkając w mieście jest to wózek marzenie. Kompaktowych rozmiarów, lekko się go prowadzi i szybko składa. Po złożeniu równie niewielki, więc z łatwością można go wpakować nawet do niewielkiego bagażnika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

co...może usunąć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wózek dziecięcy

Dobry wózek dziecięcy na pewno się przyda. Kocham takie rzeczy!! To jest naprawdę doskonała sprawa!!
_____________________________
Prace licencjackie - Psychologia

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org