piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezenty na gwiazdkę

Jakie wy chcielibyście prezenty na gwiazdkę ?

(pytam bo nie mam pomysłu na prezent dla siebie... i nie tylko :) )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Ja bym chciał fotoradar na mojej ulicy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Ja chciałem i dostałem troche przedwczesnie kompa :) rakietta

cS ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Ja to chcę złoty łańcuszek albo bransoletkę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Podpowiem Ci coś wyjątkowego, co sprawi, że każdy prezent zostanie przyjęty z wdzięcznością. Natrafiłem na to przy okazji wybierania prezentu dla moich dzieci. Na stronie https://www.listymikolaja.pl/ zamówiłem listy od Mikołaja dla dziewczynek. Myślę, że będą zachwycone, to będzie dla nich dużym przeżyciem. Można spersonalizować list, podając na przykład imię pociechy, wzór kartki czy nawet dowolnie edytować treść listu! To super sprawa. I właśnie na tej stronie znalazłem nawet film od Mikołaja dla dorosłego. Myślę, że powinnaś się nad tym zastanowić, będzie miło i zabawnie. Ja bym się ucieszył, dostając taki właśnie ;)

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Mój mąż w tym roku zażyczył sobie coś ambitnego. Nie mogłam się zdecydować, ale znalazłam w sieci świetną stronkę ze szkoleniami, a mój mąż bardzo chce się szkolić w swoim fachu i postanowiłam, że wykupie mu szkolenia menedżerskie myślę, że z tego będzie zadowolony!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Ja postanowiłam w tym roku ufundować całej rodzince ciasto. :) Zdecydowanie się ucieszą, ja też jestem łasuchem. Moja koleżanka wspominała mi ostatnio o stronie www, gdzie można zamówić różne ciasta i torty online z dostawą na terenie całej Polski, fajna sprawa. Mam dużą rodzinę i nikt nie robi u nas ciast, także zamówienie będzie całkiem spore. Ciekawe, jak to wyjdzie w przyszłości. Nie wiem też, czy decydować się na tradycyjne świąteczne ciasta czy może wykwintny tort?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

A może pomyśleć o czymś totalnie standardowym? Chociażby taka, elegancka pościel Greno? Co jak co ale takie prezenty zawsze się przydają, musisz znać tylko rozmiar kołdry.

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Ja jestem fanką mody. Marzą mi się takie dwie prześliczne ekskluzywne sukienki. Starałam się podpowiedzieć mężowi subtelnie, co powinien mi kupić, ale nie jestem pewna czy się domyśli. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Książki. Masa książek. Czytając można przeżyć niesamowitą przygodę i dodatkowo są wspaniałym prezentem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Ja zastanawiam się nad zakupem jakiegoś sprzętu sportowego dla mojego partnera. Mam nadzieję, że z takich hantli http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-Kettlebell-966.html będzie zadowolony. Muszę się tylko pośpieszyć, bo został tylko tydzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Osobiście chciałbym konsolę do gier aby wejść w cyfrowy świat przygód :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Ja bym się ucieszyła z nowej maszyny, albo chociaż jakiś krawieckich akcesoriów :)

igły do maszyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezenty na gwiazdkę

Możliwości jest naprawdę dużo jeśli chodzi o bliskich, bo wiadomo czego chcą, gorzej jeśli chodzi o osoby z dalszej rodziny. Ja wtedy zawsze kupuję perfumy w TagoMago , bo to jednak uniwersalny i sprawdzony prezent :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org