czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
projektant do aranżacji wnętrz

Czy w Łomży są jakieś firmy lub osoby zajmujące się
profesjonalnie usługami w zakresie aranżacji wnętrz?? Poszukuję
pomysłów na wykończenie wnętrza w domu jednorodzinnym.
Chciałabym, aby był to ktoś sprawdzony i przystępny cenowo. Z góry dziękuję.

oliwia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Na Niemcewicza 2 jest coś takiego. Znajoma widziała robotę tego człowieka i była zachwycona efektem koncowym. podobno ma fajne pomysły. Jeśli chodzi o cenę to nie mam pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

a co pani by chciala dokladnie zrobic polozyc struktury (nowosci)np stiuk ,trawertyn ,farby przecierane ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

jesli pani by byla zainteresowana odezwie sie pani na maila nitekgf3@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Nitek , ta pani poszukuje projektanta wnętrz , nie wykonawcy na wykończenie domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Polecam 'Projekt Studio' z Niemcewicza. Sam korzystałem, jest dokładnie to co chciałem i tak jak chciałem. Ten człowiek zna się na tym co robi. Wysłucha, pomyśli, podpowie, zaprojektuje, narysuje, symulacja komputerowa... Proponuję skontaktować się i przekonać samej.
Tel.: 500 22 40 40.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Pani Ramatowska polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Polecam jakiegokolwiek architekta wnętrz ( nie plastyka, nie majstra budowlanego tylko projektanta ).
Plastyk omami kolorowym światem, często kotrastowym efekciarstwem niemajacym nic wspólnego z wnętrzarstwem. Firanki z falbankami nie rozwiązują praktycznych potrzeb w małych pomieszczeniach.
Majster wepchnie najnowszą - najdroższą technologię na której zechce zarobić. Nie zawsze potrzebujemy drogich tynków weneckich w mieszkaniu w bloku :-)
Projektant/architekt powinien zaproponować jakąś wizję całości, omówić i uzasadnić dlaczego wybrał dane materiały i kolory, przedstawić wizualizację ( a nie długopisem na kartce w kratkę jak to domorośli "wnętrzarze" robią :-) Musi wykonać szkice rozwiązań projektowych: zabudowy wnęk, schowków, układu glazury, jej wymiarów, ilości , czasami nawet koloru ramki we włączniku swiatła (np. Legrand potrójna ramka, ma dużo kombinacji kolorystycznych przy jednym włączniku, inny może być kolor przycisku, ramki i dekoru) itd. itp.
Cenowo to kwestia umowy : od metra kwadratowego (tak liczą w warszawce) lub za określone rysunki i ich ilość (tak się liczy indywidualnie)
Same szkice aranżacyjne pomieszczeń z propozycjami umeblowania bez detali to wydatek około 500-1000 zł
Projekt z rysunkami detali, kolorystykami, rozwinięciami ścian, doborem osprzętu, mebli, kompozycjami z płytek w łazienkach, podwieszeniami sufitów to nawet 10.000 zł i więcej.
Nie płać powyższych kwot ludziom, którzy nie są architektami - wyrzucisz je w błoto. Sama dasz radę z muratorem w ręku. Natomiast słowo "profesjonalne" którego użyłaś w ogłoszeniu niestety oznacza, że potrzebujesz architekta i trzeba trochę się wykosztować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

oliwia81 - jeśli chodzi o aranżacje okien zapraszam do kontaktu studiofiran@studiofiran.bho.pl
Od projektu ,po montaż karnisza , po sam montaż dekoracji. Tam dowiesz się wszystkiego

Do boju , do pracy , za kasą , dla kasy :))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

biuro.moma@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

pewnie nie trzeba płacić za projekt....

za chleb też nie trzeba płacić, samemu można zmajstrować piec i upiec tak samo jak kur**a piekarz, MISTRZOWIE ŚWIATA WY MOI,
kostkę brukową też można samemu ułożyć,
komputer samemu naprawić,
sukienkę samemu uszyć,
zęby wyleczyć
meble zbudować,
samochód naprawić...

i po co jest tyle zawodów na świecie skoro samemu można wszystko zrobić...

Jak mnie WKURWIAJĄ takie wpisy to się w pale nie mięści

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Projektowanie wnętrz 505 575 327.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

ja raczej szukam samemu pomysłów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Stylowe Wyposażenie wnętrz z wyczuciem smaku to podstawa. Dzięki niemu można osiągnąć spektakularne efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Niestety to co polecasz Kamilo to badziew i nie ma nic wspólnego z dobrym smakiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: projektant do aranżacji wnętrz

Podczas aranżacji mojego mieszkania wiele produktów, w tym np. bonie zamawiałem u sprawdzonego producenta sztukaterii DW Decor, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie informacje o ofercie tego sklepu znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org