sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MOBILNY INTERNET

Który dostawca mobilnego internetu jest waszym zdaniem najlepszy??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOBILNY INTERNET

ja mam play jak widac, w Lomzy troche marny zasieng - jest UMTS (mieszkalem na pewnych obrzezach). mimo to swobonie mozna przeglondac strony. 3G raczej w lomzy nie ma ale transfer ~60-120kb to nie tak zle za 45zl/ms i tylko 1 rok umowy. inni oferuja 2 lata. a jakie bendo oferty wtedy - sam sie domysl. bedziesz bulil 10razy tyle co inni za to samo. polecam modem huawei e870. w innych czesciach PL durzo lepiej, pingi kilka razy mniejsze i wienkszy transfer.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOBILNY INTERNET

napewno odradzam Orange - masakra. o prędkościach edge można pomarzyć.

jasiu_smietana - masz z playa? chyba w łomży nie kupiłeś? bo na ich mapce brak i zasięgu i możliwości kupna w naszym mieście. nie masz probelmu ze zrywaniem połączenia?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOBILNY INTERNET

A ja wczoraj miałem okazję przetestować Orange w Łomży, bo padł mi Netster:

mojeip.wp.pl:
D: 317,1 kb/s

speedtest.net
D: 136 kb/s, U: 43 kb/s

Więc nie jest tak źle z tym Orange, biorąc pod uwagę, że jest tylko EDGE. Testowane na Przykoszarowej.

Wyniki nie są miarodajne ze względu na to, że telefon był połączony z notebookiem przez bluetooth (zamiast kabla), a tu są większe ograniczenia w transferze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOBILNY INTERNET

Sorry Tomek, to pisałem ja, markac :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOBILNY INTERNET

orange

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOBILNY INTERNET

#Beata ale co orange? że dobre haha :-) nie tu się zgadzam z poprzednikami tego forum orange to syf kolega to ma i 30 min mi sie film na youtube ładował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MOBILNY INTERNET

kupowany nie w lomzy to fakt. wskaznik pokazuje mi ok 2-3 kreski z 20 wewnotrz budynku. gdzie w Lomzy jest nadajnik playa nie wiem. ale na pewno nie w okolicach lomzycy, na zewnatrz nie chcialo mi sie jeszczeprubowac :} nie zrywa polaczen, kup Huawei e870 to bendziesz mogl podlaczyc zewnetrzno antene co na pewno mocno poprawi sygnal

poza tym co ludzie chcecie - mobilny net dopiero raczkuje. spojrzcie jak kiedys kable raczkowaly. przypomnijcie sobie modemy - tam to dopiero morznaby sie zahlastac.

jesli chodzi o zasieg w kraju - to w mocnej wiekszosci jego nie ma :) jest morzna powiedziec punktowy, czyli odzyskasz sygnal gdy wiedziesz do miasta pow. 5 tys ludzi. na wioskach nie ma. szkoda

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org