sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
usa

co sądzicie o nowym przewódcy usa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

sadze ze media w polsce przesadzaja z wyborami w usa. dzis poswiecily wyborom pondad 15 min np w faktach. co nas to obchodzi. w usa naszym wyborom nie poswiecaja tyle czasu. swoich wlasnych problemow w kraju mamy wystarczajaco duzo. napewno to historyczna chwila bo wygral murzyn. moze jaki zamach bedzie...kto wie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

ciekawe co sie dzialo w usa jak kaczyniaka wybierali.. pewnie sie brechali, jak wogole o tym widzieli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

Jak większość lubi lamentować,czemu poświęcili te 15 minut faktów Stanom Zjednoczonym?a no bo USA jest krajem czołowym i jednym z najważniejszych więc zmiana prezydenta ma duży wpływ na dalsze losy i relacje wśród wszystkich krajów świata,dlatego nawet w Polsce jest o tym głośno,tym bardziej że głową tego państwa został murzynek.Oczywiście nie żebym się nie zgadzał z tym że Polska ma wiele swoich spraw i problemów ale jak dla mnie to już monotonia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

Czy to jest ważne kto wygrał , żydostwo dalej będzie rządzić tym pojebanym krajem.
Nie jestem rasistą.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

a co to jest - przewódca? to samo co przewodnik?

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

Jak czytam wasze wypowiedzi to się śmiac chce jak ktoś pisz że naszymi wyborami to się amerykanie nie interesuje, a my o ich wyborach to cały czas mówimy. Co zależy na świecie od polskiego premiera lub prezydenta?!?! Prezydent USA ma wpływ na rozwój całego współczesnego świata, jego decyzje odbijają się szerokim echem na światowych giełdach, to on podejmuje ostateczną decyzję w sprawie np.wycofania wojsk z terenu Iraku lub o rozpoczęciu wojny z Iranem. A warcając do pytania co będzie?? Więc będzie na pewno inaczej, na pewno nie będzie w najbliższym czasie wojny z Iranem będą raczej negocjacje pokojowe, najprawdopodobniej będzie też poważnie rozważana kwestia wycofania wojsk z Iraku i części odesłania do Afganistanu. A co do pajaca co pisał przede mną to nienawiśc do żydów to nie rasizm lecz antysemityzm:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

a tak serio to gow.no mnie to obchodzi bo i tak nas amerykanie wyru***** w dupska xD tak samo jak i ruscy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

No chyba że Ciebie bo ja wyru.chany przez nich nie jestem i sie nie czuje:) A ruscy to przeszlosc i nie mow ze wyruchaja bo wielu naszych przodkow walczylo o to zeby nas nie "ruchal.i"



"A na drzewach zamiast liści będą wisieć KOMUNIŚCI"

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

a jak jest ?? lizemy dup.y amerykanom a oni maja nas gdzies ,a ruscy to nie przeszlosc bo pierwsze co zaatakuja to polske (przez ta tarcze) i niestety pchamy sie dalej w glab ich zoladkow az dolizemy sie do przelyku :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

Polska lize sie do amerykanów cały czas a jakby ruscy nas zaatakowali to amerykanie nawet by nie spojrzeli w nasza strone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

...a my będziemy dalej pachołkiem stanów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

Lepiej bo busz to zjeb

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: usa

Jak myslicie jak nasz prezydent wymówi imie i nazwisko nowego prezydenta USA ? <>

- Baba Omama <>

- Oback Barama <>

- Baran Obawa <>

- Barubar Bambama <>

- Barabar Obameiro <>

- Borubak O'Lama <>

- Brak Banana <>

- Barek Odrana <>

- Burak Osama <>

- Bobek Barana<>

- Szalas Obama <>

- Rumburak Osrama <>

- Obak z Bahama <>

- Barakus mlask mlask Obamus mlask mlask <>


:-DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org