sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lek merida

Witam czy moze jest ktos kto przyjmuje ten lek byłabym wdzieczna zeby ktos podzielił sie zemna rezultatem leczenia i ewentualnych skutkach ubocznych z gory dziekuje i pozdrawiam

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

moja mamę, pani w aptece po zobaczeniu recepty, zapytała, czy ma za dużo pieniędzy,że chce kupic meridę. co sugeruje nieskutecznośc.

poza tym lek wywołuje stany nerwowe, człowiek jest nabuzowany, wyżywa sie itp. zmienia się zachowanie, co potwierdza otoczenie osoby przyjmującej lek.

zastanów się, czy warto. nie ma leków, po których będziesz wyglądac jak nicole scherzinger. dieta, wysiłek. powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Lek działa na 100% , wywołuje ciągłe uczucie suchości w ustach, poddenerwowanie, czasem problemy ze snem

Na necie jest sporo artykułów o tym środku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Ja schudłam 17 kg przez 4 miesiące. Waga właściwie się trzyma. Wskoczyło ok 4 kilo, ale minął już rok. Lek nie jest wcale taki drogi bo za opakowanie 15mg zapłaciłam ok 66 zł. Więcej wydawałam na jedzenie. dodam, że to opakowanie starcza na miesiąc. Efekt piorunujący. Niestety ma też skutki uboczne choć w moim przypadku nie były zbyt uciążliwe. Więcej się pociłam, na początku troszkę otumaniona byłam, ale to tylko pierwsze 3 może 4 dni. Jeśli chodzi o to nabuzowanie to zdarzały się gorsze dni jednak była przewaga tych lepszych. No bo jak się wchodzi na wagę i widać z dnia na dzień efekty to gęba sama się śmieje. Ze spaniem nie miałam problemów, z saharą w ustach też nie.
Acha, i lek nazywa się MERIDIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

dziekuje za odpowiedzi ja przyjmuje ten lek z przepisu lekarza juz 3dzien i na mnie działa w ten sposub ze wogle nie chce sie jesc a nerwowa jak narazie nie jestem ale zobaczymy pozniej a cena jego nie jest zbyt wysoka poniewaz koszt miesieczny to 70zł a dla kogos kto naprawde ma problemy z nadwaga to nie jest duzo a naprawde stosowałam juz rozne metody wysiłek,dieta i nic wiec pokładam duze nadzieje w tym leku i dlatego chciałam uzyskac jakies informacje od osub ktore juz stosuja ten lek dłuzej

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

hcesz wazyc 40 kilo? pamelo nie bendziesz

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

a i apropo pani z apteki to mysle ze nie miała prawa podwazac dwcyzji lekarza jesli przepisał ten lek to mysle ze wiedział co robi a to czy działa czy nie to jest kwestia indywidualna na jedna osobe działa na inna nie wiec ja bym nie sugerowała sie wypowiedzia tej pani a decyzje o to czy stac na lek czy nie powinna pozostawic klijentce ale to jest tylko moja decyzja

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

do jasu smietana nie nie chce wazyc 40 kg ale moja waga powoduje problemy zdrowotne i waze naprawde duzo chce wazyc tyle aby dobrze sie czuc a nie zeby wygladac

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Ja myślę, że pani z apteki miała raczej na myśli to, że jest też sporo tańszy odpowiednik tego leku. Poza tym do aptek często przychodzą panie, które wyglądają naprawdę dobrze a Meridię próbują kupić bez recepty...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

JA PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH CIERPIACYCH NA CHOROBY PSYCHICZNE!!!PRZEZ MERIDIE SPRZEDZILAM DWA MIESIACE W SZPITALU!!PRZEZ MIESIAC W OGOLE NIE BYLO ZE MNA KONTAKTU,LEZALAM JAK ROSLINKA DO TEGO JAKIES UROJENIA,PRZEWIDZENIA ITP,A BYLO TO W LUTYM I LECZE SIE DO DZIS,TAKZE PRZEZ WZIECIEM TYCH TABLETEK RADZE SIE DWA RAZY ZASTANOWIC NIZ POTEM PLAKAC,BO POMYSLCIE JAK CZULA SIE MOJA MAMA CZY MAZ WIDZAC MNIE JAK TYLKO SPIE I TRWA TO MIESIAC!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

OJEJ TO NAPRAWDE WSPOŁCZUJE A ILE JA BRAŁAS?BO JA BIORE JUZ 5 DZIEN I FAKTYCZNIE DZIWNIE SIE CZUJE AZ BOJE SIE BRAC DALEJ

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

JA WZIELAM 6 TABLETEK TYLKO I JAK POCZULAM ZE SIE DENERWUJE I SPAC NIE MOGE TO PRZESTALAM,ALE TO NIE POMOGLO...JEZELI SIE ZLE CZUJESZ TO NIE BIERZ,JAK CHCESZ JA NIE MOGE CI ZABRONIC ANI NAKZAC BRANIA,TWOJ WYBOR,ALE Z TEGO CO OGLADALAM W TELEWIZJI TO WIELU OSOBOM ZASZKODZILA I SPOWODOWALA POWROT CHOROBY PSYCHICZNEJ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

O BOŻE!

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

choroby psychicznej jeju to straszne ale powrot tak?bo ja do tej pory nie maiaLam zadnych stanow depresyjnych to chyba mi nie grozy chociaz lepiej uwazac moze faktycznie przestane brac tylko zastanawia mnie jedno jesli powoduje ona tak straszne efekty uboczne to dlaczego lekarze ja przepisuja??u mnie narazie wystepuje całkowity brak łaknienia porostu nic nie moge jesc a tak ogolnie to jest nie najgorzej wiadomo to sa srodki chemiczne wiec trzeba liczyc sie z tym ze sa jakies skotki uboczne ja stosuje ten lek ze wzgledu ze inne metody zawiodły dieta cwiczenia a otyłosc zagraza mojemu zdrowiu wiec dlatego prubuje tej metody chciaz naprawde nie polecam zdaje sobie sprawe ze wyniszcza organiz ale jesli ma pomuc to moze trzeba zaryzykowac a zwłaszcza ze przepisał mi to lekarz bo na własno reke bym sie nie odwazyła a oczywiste jest to ze jesli skotki uboczne sa duze to lek trzeba odstawic .ale naprawde to te informacje mnie przeraziły ale dziekuje bardzo za informacje

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Właśnie dlatego, że ma skutki uboczne jest na receptę. I dlatego stosuję się ją pod kontrolą lekarza. A co do choroby psychicznej to nie wiem czy lek jest winien... Może po prostu wzmocnił objawy.

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

to jak bys brala adipex czy xenical podobne dzialanie czysta chemia trucizna amfetamina dobry lekarz nie przepisuje takich rzeczy moze niech cie skieruje na zwężenie żołądka to zdrowsze bez szkody dla zdrowia i naturalnie to dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Lek działa na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

witam ponownie to juz drugi tydzien stosowania meridi i najgorsze były pierwsze dni poniewaz nic nie mogłam zjesc i tak wogle dziwnie sie czułam juz chciałam przestac brac ale..teraz czuje sie bardzo dobrze i juz nawet co nieco zjem ale jestem zadowolona z efektu bo schudłam juz 4 kg widzocznie na kazdego działa inaczej ,i oczywiscie jestem pod stała opieka lekarza i nie polecam na wsłasna reke brac tego leku ,poniewaz jest przeznaczony tylko dla osub dla ktorych otyłosc zagraza zdrowiu ale efekty sa zadawalajace w połonczeniu z dieta i cwiczeniami

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Witam.Mam 38 lat (jestem facecikiem) Meride biorę już 20 dzień.Efekt jest widoczny i to jaki.Przez pierwsze 3 - do 5 dni strasznie nawala czaszka.Tak jakieś 2-godzinki po zażyciu leku się zaczyna naparzanie,trwa to z 3 godzinki.Po tych 5 dniach jest ok.W ogóle nie chce się jeść (szok).Schudłem jakieś 8 kilo (badzioch już miałem konkretny)pozbyłem się go.Teraz jestem sam pod wrażeniem sylwetki (mojej).Dodam ze raz po raz są kucia chyba w (sercu)ale spoko idzie wytrzymać.Jade dalej do rozmiaru S. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Autor: MMonika (---.lomza.mm.pl)

moja mamę, pani w aptece po zobaczeniu recepty, zapytała, czy ma za dużo pieniędzy,że chce kupic meridę. co sugeruje nieskutecznośc.


Przez pierwsze 5 lat firma farmaceutyczna, która wynalazła lek ma wyłączność na jego produkcję. Potem musi udostępnić skład chemiczny i inne dane co umożliwia produkcję innym. Nie pamiętam dokładnie, ale na początku dawka tygodniowa kosztowała ok. 500 złotych. Teraz gdy pojawiły się "podróbki", ceny "orginału" także musiały spaść.
Wcale to nie sugeruje nieskutecznośći. Inną sprawą jest to, że panie w aptece zachwalają akurat te leki na które mają najwyższą marżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Biorąc Meridię trzeba być podobno pod stała kontrolą lekarza.
Ja od dziś zaczynam tzw. dietę kapuścianą czyli będę jeść taką zupę z kapusty i paru innych warzyw.Podobno jest skuteczna..:) Mój wujek który naprawdę sporo ważył "żywił" się nią przez jakiś czas i naprawdę efekt był super:) Schudł kilkadziesiąt kilo.Nie żartuję-wcześniej był taki gruby że ledwo właził na 4 piętro a teraz jest go połowa:) Czyli jak widać można dużo zrzucić :) Ja chcę przy swoim wzroście 171cm zrzucić 5-8 kg i to bez Meridii której nie posiadam..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

do Gabi 25
witam , usłyszałam o tym leku od koleżanki , przyznam że jestem zafascynowana , Gabi gdzie mozna kipic ten lek bez recepty ?
bo byłam juz u kilku lekarzy wyniki mam ok , a wiecie co mi powiedzieli że przytyłam bo juz mam taki wiek 33 lata :)) no i siedzący tryb pracy , przyznaje stosowałam juz róznych diet i nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

ps
jakby ktoś miał do sprzedania meridę prosze o info izka106@wp.pl
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

skoro ci tak powiedzieli do widocznie tak jest, jak by byla ci potrzebna dostalabys recepte od reki

Poszukaj w necie na forach, pelno jest przygłupkow ktorzy wciskaja meridie zdfesperowanym wariatkom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

skoro siedzisz tu na forum , jestes zdesperowana , bo ja nie poprostu szukam juz innego sposobu , czyli rozumiem ze juz po 30 trzeba wyglądac nie atrakcyjnie , czy tak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Ja bym tego gówna w życiu nie wzięła,jesteście zdesperowane albo tak głupie.Też się odchudzałam ,zrzuciłam 20 kg ograniczając jedzenie i przez wysiłek fizyczny,rowerek,stepper ,bez farmaceutyków.Trzeba się ruszać a nie truć się tabletami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

iza-bela po 30tce można wyglądać pięknie bez żarcia garściami meridii... Tak jak napisała sylwia26 zamiast się faszerować rusz tyłek! Zacznij spacery, wskocz na rower, ogranicz jedzenie... Więcej ruchu kobieto tym bardziej, że masz siedzącą prace i założyć się mogę, że po pracy zasiadasz przed TV albo komputerem... Powodzenia w chudnięciu.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Czas przed tv można spędzić na rowerku i filmik obejrzysz i się wypocisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

a propo moze ma ktos na sprzedanie rowerek stacojonarny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek meridia

Lek dziala na 100%. A skutki uboczne są po każdych lekach.Jedno leczy,a drugie kaleczy.Tak to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

jony ty sie znasz na lekach!, dlatego radze ci nie bierz nawet jak masz kaszel



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

saszu zniknij z forum . Udzielasz się w każdym temacie robiąc z siebie pajaca. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz dziecko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Twoje Ego - szaszu to nie dziecko :) , wywnioskowałam z tych wszystkich bzdur które pisze na forum,że to babsztyl w "średnim" wieku.. Jak pisze -majac za sobą 29 lat pracy-powinna mieć chociaż troche rozumu we łbie a zachowuje sie jak jakiś za przeproszeniem przygłup.. Wystarczy przeczytać wypowiedzi w : Kawiarnia!!!, Diety cud, Najlepsze torty, Gdzie zabrać żonę a szczególnie w Zus-parodia..-poprostu bezczelna baba..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

saszu ty powineines isc do rzadu od kilku dni zagladam na forum i za kazdym razem gdy wejde na jaki kolwiek post to twoj nick juz tam widac człowieku zastanow sie nad sobo bo ty z tegownioskuje ze zjadles wszystkie rozumy swiata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Odchodzicie kochani od tematu. Jak chcecie urządzać pyskówki, to załóżcie oddzielny post.
Odnośnie MERIDII , lek ten lekarze przepisują, gdy wskażnik masy ciała przekracza 30, czyli gdy już mamy do czynienia z otyłością. Poniżej 30 - to nadwaga, którą można korygować niskokaloryczną dietą i ćwiczeniami.
Lek ten może wywoływać szereg skutków ubocznych, ale nie musi. Najczęściej uaktywnia lub zaostrza chorobę już istniejącą.
Ja Meridię stosuję już 4 miesiąc. Czuję się bardzo dobrze. Najwidoczniej mój organizm jest zdrowy. Po 2 m-cach organizm bardzo oszczędnie gospodaruje kaloriami dlatego chudnie się już bardzo wolno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

a ja zalecam duzo ruchu a nie faszerowac sie lekami ja schudlam 8 kg w 1.5miesiaca naserio i nietrzeba ganiac po kilka kilometrow wystarczy 2 godz marsz szubki a rezultaty piorunujace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

jakie wy naiwne, potem bigos na obiad- a na deser bieganie wyczynowe
z niestrawnoscia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

sory mania o mnie chyba nie mówsz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

osobiscie nie polecam.pierwsze dwa tygodnie cierpi sie na bezsennosc na dodatek cierpialam na bole brzucha.w przeciagu 2 miesiecy ktore bralam schudlam 6 kg.gdy przerywaqsz wszystko wraca i jest jeszcze gorzej an dodatek po tych tabletkach mozna byc bezplodnym

stokrotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

niema to jak ruch a nie faszerowanie lekami i jeszczeplacic za nie o nie niema mowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Co za bzdura, jest to jeden ze skuteczniejszych leków na odchudzanie, w zasadzie to był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lek merida

Sama stosowałam meridie i bardzo skutecznie hamuje apetyt, więc jak ktoś mówi, że w aptece pani powiedziała że to strata pieniędzy to bujda jakaś jest. Zobaczcie ile tu ma pozytywnych komentarzy http://medicot.pl/tabletki-meridia-sprzedam/ co z kosmosu się wzięły pozytywne komentarze? Ten produkt, pomógł nie jednej osobie w walce z nadwagą i niech , niektóre osoby nie wprowadzają ludzi w błąd. Wiem że to stary post, ale trafiłam na niego z google i nie zgadzam się z opiniami, niektórych osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org