czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ceny paliw w Łomży

Do właściiceli łomżyńskich stacji paliw !!! OPANUJCIE SIĘ !!! niedość że jakość paliwa jest tragiczna to CENY jakie są na stacjach to skandal, nie macie wstydu ? W porównaniu do reszty kraju ceny są wyższe średnio o ok 30gr, kiedy skończy się że rano dzwoni pan K. do pana G. i ustalają ceny paliwa w Łomży to jest chore.

Bo sie k...a uniosłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Zgadzam się z piterem, ceny w paliwa w Łomży są stanowczo za wysokie. Dzisiaj w Olsztynie tankowałem benzynę Pb95 za 4,05 zł/l. W Łodzi natomiast niedawno spadły poniżej 4 zł/l. A jakie ceny są w Łomży???

OHMYGOODNESS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Dzisiaj białystok Shell Pb95 - 4.03 paliwko zajebiste
Łomżyńskie ceny to pier....na zmowa buraków mieszających wachę w jednym garze.. Nigdy więcej nie zaleje na orlenie.. W białym od ruskich jest lepsza wacha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Ja od lat tankuje w Orlenie i nigdy nie miałam problemów, czego nie wspomnę o wcześniejszych stacjach…, Co do ceny to i tak płacić trzeba, a jako stała klientka mam bardzo dobry rabat. Często jeżdżę po Polsce i rzeczywiście widzę różnicę w cenach, ale wcale nie jest tak, że w Łomży jest najdrożej. Myślę, że ktoś kto zakłada taki temat na forum lubi tylko wywoływać sensację i mało ma pojęcia na temat cen, ale co zrobić taki urok naszej pięknej prowincji…

Pozdrawiam Wszystkich kierowców…
;)

madzia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Pb95 w W-wie 3,99 w większosci stacji

na Lukoil Pb98 4,01

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Droga pani magdaleno. Prawdopodobnie tankuje pani na fakture i nie obchodzi pania cena ,bo i tak kasa z firmy. Mowa o zwyklaych kierowcach ,oni nie potrzebuja byc moze tyle paliwa co pani ,bo nie jezdza po Polsce/moze czasami/ lecz po Lomzy. Ceny sa wysokie a na stacji Pryma karta stalego klienta nic nie znaczy. Ja tankuje praktycznie co tydzien do pelna lub pol baku ale nigdy nie dostalem znizki ,mimo ze za kazdym razem podaje panom karte. Nie zaproponowano mi nawet darmowego mycia. Wszyscy paliwowi prominenci w Lomzy to jedna klika chociaz musze przyznac ze na Prymie najtansze paliwo i niczego sobie. Nikt nie chce wzbudzac nowych sensacji. Forum jest po to aby sie wymienic pogladami na rozne tematy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Pani Madgaleno Iwono czy jakby Pani nie miała na imię. Właśnie o to mi chodzi żeby wzbudzić sensację może dotrze to do właścicieli stacji (mam nadzieję że już dotarło ) i troszke się zastanowią nad tym co robią, a jeżeli pani nie zauważa różnicy w cenach pomiędzy łomżą a resztą kraju to znaczy nic innego tylko to, że pani nie wyjeżdża poza chojny, bo wystarczy dojechać do ostrołęki by się o tym przekonać.

Bo sie k...a uniosłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

ja zgadzam sie z magdalenko, lepiej tankowac 10gr wiencej w Lomzy niz kupowac wode 100km od lomzy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

wawa dzisiaj - 3,90 za litr Pb95 - jak jade do Lomzy to tylko z pelnym bakiem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

powiem krotko... ceny paliw w lomzy?

******** duze

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ceny paliw w Łomży

Dla mnie to nie dziwne stacje paliw musza zarabiac w każdym mieście a jednak jest różnica ile ludzi tankuje w Wawie a ile w Łomży ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org