sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Przed założeniem aparatu ortodontycznego muszę sobie wyrwać dwie górne ósemki, które już całkowicie wyrosły. Gdzie w Łomży mogę to zrobić bezboleśnie i jak najtaniej?? czy można zrobić to bezpłatnie na NFZ? Proszę o konkretne adresy i ceny. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich tych, którzy mi pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Bezplatnie ale może troche boleśnie + niewielkie skutki uboczne bierz szalik jagi i idz na mecz ŁKSu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Pan Głuszkowski ul.polowa 15 przyjmuje i prywatnie i na nfz ale prywatnie przyjmie cie odrazu koszt 50zł za jeden zab

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Pan Głuszkowski na kase chorych nie wyrwie ósemki miesiąc temu byłam i wyrywałam zapłaciłam 100zl, duzo, ale polecam nic a nic nie bolalo nawet jak znieczulenie odchodziło. polecam naprawde opłaci się dać tę stówkie , ja śmiertelnie bojałam sie wyrwania tego zęba ,ale poszło super .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

100 zł to bardzo mało. Własnie mam wyrwać ósemkę, jestem nawet umowiona na wizyte do gabinetu dr Dmochowskiego. Poinformowano mnie, ze koszt takiego zabiegu uzalezniony jest od czasu i tak jesli bedzie trwał do 45 min to od 350zł do 400zł, jesli dluzej to nawet 700 zł:). Dzięki, ze daliscie te informacje! Jutro odwołuje wizyte. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

za darmo zrobią to w szpitalu. gabinet znajduje się na pierwszym piętrze obok krwiodawstwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Każdy stomatolog to zrobi bez problemu . Ale za 350-700 zł. to chyba wielka przesada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Wyrywałam u p. Głuszkowskiego. Trwało może 2 sekundy, aż sam się zdziwił, że tak łatwo poszło:) Nic a nic nie bolało, nawet jak odeszło znieczulenie. Koszt: 75 zł, ale to było jakieś 4 m-ce temu. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Tylko Pan Dr.Głuszkowski

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Tylko Pan Dr.Głuszkowski:) kawał chlopa mi wyrywał 6stke dolną:) rachu ciachu i po strachu nawet na nfz poszlo wiec bylo calkowicie za free

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

czarmon 700 pln lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

No ja siedziałam na fotelu z 15min caly ząb sie skruszył ale doktor Głuszkowski dał rade bez problemu.

czarmon ten stomatolog to z łomzy ze tyle bieże za wyrwanie słyszałam ze jakis przyjezdza z białegostku i kasuje 500zl za ósemkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Ósemki wyrywa też dr Jacek Pióro, a koszt to chyba około 100zł. Naprawdę jeden z lepszych lekarzy stomatologów (nie tylko moja opinia), chodzę do niego od lat i jestem zadowolona. Gabinet nazywa się Duo-Dent i jest na ul. Hipokratesa, na rogu ulicy jak zjeżdza się ze skrzyżowania w stronę Zambrowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

bardzo bobrym detysta jest grzesiek gluszkowski mlody chlopak ale ja jako panikara nr.1 dalam sobie wyrwac 3 osemki i nie umarlam to wszyscy dadza rade.serdecznie polecam przyjmuje na mazowieckiej przy gabinecie mamy ginekolog.cena ok 100 ale warto bardzo krotko to trwa i nic nie boli i po jego wyrwaniach szybko sie zrasta dziaslo .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

do gabinetu dr dmochowskiego przyjezdza chirurg z warszawy, pewnie dlatego takie ceny. Kolega wyrywał tam zab i smiał sie , ze wyglądało to jak odprawianie mszy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

wczoraj wyrwałam na raz dwie 8 u Pana Głuszkowskiego na Polowej! jakieś 2 tyg.temu wyrywałam również u Niego czwórkę. w każdym razie polecam wszystkim tego dentyste! wyrywanie szybciutko i bezboleśnie!i nawet teraz w zasadzie nic mnie nie boli, no oprócz dziąsła, ale to raczej normalne :))
100 zł od ósemki, pozostałe 80 zł ;) mimo to warto!!!!!!!!!!
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Nie wiem za ile, ale lekką rękę do takich rzeczy ma pan Głuszkowski (ojciec) na Polowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

dajcie nr telef do p.Głuszkowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Również polecam Głuszkowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

602-479-828 dr Głuszkowski,wyrywalam u niego dwie 8-ki i w obu przypadkach mialam opuchlizne i bolalo 2 tygodnie,takze jak chcecie... :-) faktycznie samo wyrwanie nie bolalo

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

już brat jest po wyrwaniu :))) w szpitalu odsyłali go do B-stoku do kliniki a p.Głuszkowski wyrwał mu ząb ósemkę w niecałą minutę !! :)) wow !! Polecam, super fachowiec, 100 % zadowolenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Ja też ósemkę wyrywałam u p. Głuszkowskiego. Polecam, zero bólu. Nawet jak znieczulenie odeszło :) A dziąsło miałam nieźle spuchnięte i stan zapalny.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

O co chodzi z wyrywaniem ósemek? Mam je od "urodzenia" i nigdy nie miałem z nimi problemu. Czy to nie jakaś nowa religia? Jak rosną niech rosną. Toż to całkiem ekologiczne. Czego w nature ingerować!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Od ósemek tylko Głuszkowski . Nie każdy stomatolog radzi sobie z wyrywaniem . Do tego trzeba mieć rękę i pewne wyczucie . Ja na leczenie chodzę do kogoś innego, ale jak chodziło o wyrwanie ósemki mój dentysta szczerze polecił właśnie tego Głuszkowskiego i jakąś Tryniszewską, ale po kilku zasłyszanych opiniach wybrałam jego, trochę miałam nietypowy ząb podobno , więc długo to trwało i trochę cierpiałam, ale myślę, że u kogoś innego mogłoby być jeszcze gorzej , mimo wszystko czułam, że facet ma w tym spore doświadczenie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

żaden tam głószkoski , jak cos to tylko BAŚKA LEOŃĆZAK z hipokratesa

chopy chodzom do baski , cipy i peniacze do głóchego

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Polecam dr Głuszkowskiego na ul.Polowej, nie każdy da sobie radę z ósemkami, a w rzeczywistości to każdy ci powie, że wyrwie a tak naprawdę to do wyrywania ósemek potrzebny jest chirurg stomatolog, chociaż ze względu na to że czasami inaczej są usadowione niż inne zęby. Polecam tak jak wyżej pisałam tę osobę wyrywała mi już dwa zęby, robi to bezboleśnie i zna się na rzeczy, w szpitalu tego od tak ci nie zrobią, musisz mieć konkretny powód wyrwania aparat nie usprawiedliwia tego typu zabiegu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

GŁUSZKOWSKI to najwiekszy PARTACZ u jakiego miałam szanse być!!! może nadaje sie do wyrywania ale tylko i wyłacznie do tego!! jeśli chodzi o leczenie to porażka, poszłam na kase chorych i 150zł zapłaciłam za leczenie kanałowe ( leczenie kanałowe nie jest refundowane przez NFZ) po wszystkim założył mi plombe w ten sposób że ząb mi się ukruszył i podszedł ropą a gdy zgłosiłam się do niego z reklamacją to powiedział że jak chce wymienic u niego plombe to musze przyjść prywatnie i zapłacic ok 80zł bo NFZ nie zwróci mu za drugą plombe po takim krótkim czasie.
masakra!!! nigdy wiecej tam nie pójde!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Ja miałam zamiar iść do Głuszkowskiego na wyrwanie ósemek w najbliższym czasie. Ale czytając te różne komentarze... Już nie wiem. Może jest w Łomży ktoś lepszy? A może trzeba do B-stoku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

W sumie jesli o mnie chodzi to mam żal tylko o leczenie, także rwać spokojnie do niego można iść bo na to nie spotkałam się jeszcze z reklamacjami żeby ktos narzekał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Nie wiem czy w Białym zrobią lepiej, ale na pewno zapłacisz 200% więcej .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Moja rada- powazne zabiegi typu wyrywanie ósemek nie w Łomży, wiem to z autopsji. Szczegolow z litosci nie bede przedstawiac, ale problemy mam do dzis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

w Unikacie ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

zastanawia mnie tylko czy wystawiają paragon czy kasa do kielni i podatków nie płaca??
bo reklamacje jedynie za okazaniem paragonu lub innego dowodu zakupu a więc małe pytanie na podstawie czego można reklamować usługę stomatologiczną???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

w jamie można wyrwać albo na milano największe ósemy

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

najlepszy: Głuszkowski :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

wyrywał ósemeczki ktoś może w szpitalu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

zBig ciesz sie ze wyrosły ci bez bólu ! Żeby cie bolały jak chole..... tak jak mnie to bys nie zastanawiał sie nad nową religią. Rownież wybieram sie do pana Głuszkowskiego niech wyrywa dwa od razu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Jeśli już trzeba wyrywać zęba to tylko Głuszkowski. Ode mnie ostatnio za wyrwanie ósemki wziął 100zł, a całość trwała może z 2 minuty. Bolał trochę tylko zastrzyk. Szybko się zagoiło bez żadnych komplikacji. Wielu dentystów chciało robić jakieś zdjęcia RTG(oczywiście trzeba płacić!), wielu też nie chciało się podjąć wyrwania i sami odsyłali do Głuszkowskiego.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Co z tymi,,ósemkami,,?? nie rozumiem;/ czy w czymś przeszkadzają,mają zły wpływ na ...??


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Ja wyrwałam już trzy ósemki w szpitalu, jutro idę ostatnią wyrwać i szczerze polecam, bezboleśnie, bezpłatnie i w miłej atmosferze bo Panie są tam bardzo sympatyczne. Minus tylko taki, że trzeba ze 3 tygodnie czekać na wizytę, chyba że ząb boli to wcześniej go wyrwą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

na komunii to i dziewiątki wyrwiesz...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

wiecie jak dlugo dziasła krwawia po usunieciu tych osemek ? bo ja juz trzeci dzien krwia pluje i boli caly czas.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

wybierz się do dentysty, bo to może być coś z tętniczką pod zębem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

hej czy ktos wie ile st. Głuszkowski teraz bierze za wyrwanie zęba??? chodzi o zęby trzonowe. (te dalsze)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Za 8 chyba płaciłam 150 zł. Za zwykły 100, ale mogę się mylić. Na wszelki wypadek nastaw się na 150 zł :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

od 1 do 8 napszcie ile bierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Gabinet Trident na ul. Wyszyńskiego. Pan Darek Wróblewski poradzi sobie z tym bezboleśnie. Wydaje mi się, że na NFZ też usuwa, ale najlepiej zrobisz jak podjedziesz i zapytasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Mi osemke wyrwal dr Wroblewski z ul. Wyszynskiego calkowicie za free na kase chorych i tez nic nie bolalo!!!! Polecam dr jest naprawde swietny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

dr. Strzaliński gabinet przy Starostwie Powiatowym fachowość i kultura osobista. zero problemów i bólu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

juz dzwonilam trzonowy ok 100 zl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Jak sobie poradziliście z bólem po?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Trzeba zacisnąć zęby... A nie, przy wyrywaniu to chyba nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Też niedługo będę musiała usunąć - nie ma po tym powikłań? Troszkę się boję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży wyrwać ósemki?

Zimne okłady
Leki przeciwbólowe
Rumianek

Nie jest tak źle jak mi sie wydawało.Najważniejsze, że trafiłem na dobrego stomatologa tak wiec dał mi bardzo dobre znieczulenie podczas wyrywania i samo wyrywanie nie trwało długo. W zasadzie było po zanim sie obejrzałem.Zerknij sobie tutaj;
https://zdrowie.tvn.pl/a/usuwanie-wyrywanie-osemek-szczekoscisk-bol-i-opuchlizna-po-usunieciu-osemki

W artykule opisane jest jak zachować się po urunięciu ósemki oraz w jaki sposób radzić sobie z bólem i opuchlizną. https://zdrowie.tvn.pl/a/usuwanie-wyrywanie-osemek-szczekoscisk-bol-i-opuchlizna-po-usunieciu-osemki

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org