niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobry film

Znacie może jakieś dobre filmy które mozna obejzec wieczorkiem przy browarku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

Jak przy browarku to na przykład 'Człowiek-pies', 'V jak Vendetta', 'Słaby punkt', 'Prestiż', 'Plan doskonały' czy (mój osobisty faworyt) 'Hot fuzz - ostre psy'.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

Jest sporo dobrych film. Zalezy kto co lubi. Ja polecam: Zejscie, Never Back Down, Hancock, Jaskinia, 300, Jestem Legenda, 21, Wpadka, Zołnierz Piechoty Morskiej, 8 Czesci Prawdy, i chyba moj faworyt Apocalipto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

ja polecam Butelki zwrotne świetna czeska komedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

Eagle Eye



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

zurcio gust to ty masz ;Pzejscie to na prawde fantastyczny film haha.
na pewno nie polecam filmu który był ostatnio w TVP 1 czyli straszny thllirer "Mrówki w samolocie" hahaha a tak na poważnie to z sensacyjnych to "Czterej bracia","Mroczny rycerz","Uprowadzona" luźne kino nie wymagające zbytniego myślenia ,a przyjemnie się ogląda.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

czajnik zejscie ci sie nie podoba ? Nie napisałem ze jest faktastyczny (jak ty to napisałes) ale ze polecam. Fajny filmek dzis nawet ogladałem go drugi raz. Napisałem tez ze zalezy kto co lubi prawda ? Mi sie podoba Tobie nie musi :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

Liczba 23
21
Siła spokoju
Trade
Uliczni Tańcerze
Zabójczy numer
Zabójca
Grubazzzzki
Kolor zbrodni
Za wszelką cene

.......

i wiele wiele innych - można wymieniać sporo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

moim zdaniem z dobrych filmów to Van Helsing American Pie (wszystkie częsci są zaje**) Gabriel co do zejscia mysle ze to juz kino mocnych wrażeń i do odprężania sie nie jest najlepszy choć jako film podobał mi sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

''REC'' ;-) albo ''nie zadzieraj z fryzjerem''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

no jesli zejscie jest straszne (niby horror) to kubus puchatek to rzeź, film denny luki w scenariuszu lipa tylko "Zdobycz' była gorszym filmem jaki oglądałem a hit z wczorajszego wieczoru z jedynki to juz przesada "Mrówki..." to po prostu cos co jest juz gruba przesadą tego nie da sie opisac slowami ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

może i są luki w scenariuszu ale nie powiesz ze w filmie brakuje napięcia a scena gdy niby dziecko odwraca sie z twarzą potworka to majstersztyk hehe :) pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

- Człowiek ringu
- 9 kompania
- Apocalipto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

"To nie jest Kraj dla starych ludzi", "Aż poleje się krew", "maratończyk", "Infiltracja".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

Obejzyjcie film "1408" ja juz nigdy nie zamieszkam w hotelu po obejrzeniu tego filmu wrrrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobry film

"1408" troche przesadzony, ogolnie tak sobie mi sie podobał. Fajny tez filmek "terminal".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org