sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ceny paliw

kiedy złodziejskie stacje benzynowe w Łomży obniżą ceny paliw, jesteśmy najdrożsi w regionie i jedni z najdroższych w Polsce, w tej chwili średnia PB95 w Polsce to 4.33, w centrali rybnej 4.19 - 4.29, u nas kosmos u Kurpia, BP i Statoil ponad 4.40, u Goska 4.40 było wczoraj, nikt nie wyjdzie przed szereg, ile lat oni juz się dogadują, a konkurencji nie ma żadnej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

jaki szereg jak złodziej ma przed złodzieja wychodzić, ceny mają ustalone wspólnie to uważasz, że obniżać im się chce cokolwiek. Ja na nich leje i tankuje w zambrowie na stacji orlen benzyna taniej o 12 groszy na litrze, a gaz tankuje na zajezdni PKS w łomży na ul. Piłsudskiego taniej o jakieś 10 groszy na litrze od reszty złodzieji a jakość jest ok.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

w sobote w bialymstoku placilem 4.21 litr a przy auchon 4.19 bylo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

W czwartek widziałem ON po 3.89 - Stacja Auchan w białym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

przy obecnych warunkach ceny paliw powinny byc ponizej 4 zlotych ale tak to juz jest w polsce jak jest wzrost cen to u nas natychmiast podnosza ceny i mamy najdrozsza w europie zas gdy ceny spadaja na leb i szyje tlumacza sie ze musza sprzedac zapasy po starej cenie bo byliby stratni a jak juz obniza to o pare groszy a co do lomzynskich cen to wiadomo drogo po zboju zeby znalazl sie ktos madry w ratuszu to zaproponowalby na sesji rady miasta aby utworzyc stacje paliw z budzetu miasta i sprzedawac paliwa po normalnych cenach wtedy napewno zarobili by na tym i ukrucili troche swawoli lomzynskim szejkom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

mamy wolny rynek i kazdy tankuje co chce i gdzie chce jeden zabrowie 2 w knurowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

ja ostatnio tankowałem w jedwabnem na stacji bliska disel po 4,07 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

no tak to już jest gdy w całej Polsce paliwo tanieje to w Łomży drożeje ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

trzeba by jakasstrajk akcje zrobic, zablokowac wjazd do dystrybutorów na jakies 3h na bp statku i orlenie... ale i tak wiadomo ze sie ekipa nie zbierze :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

Łomża to sami złodzieje. Okradają nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

w niektorych miastach jest nawet ponizej 4zl no a w lomzy...smiech na sali,tendencja spadkowa na gieldach utrzymuje sie a na stacjach paliwo potanialo o ile??? 11 lipca 2008 roku cena barylki ropy wynosila 147$ dzis 18 pazdziernika 2008 69,70$ i co odczulismy to na stacjach?,pozostawiam bez komentarza http://www.cenapaliw.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

W połowie lipca, gdy ceny ropy biły rekordy,benzyna w Anglii kosztowała średnio koło 1,23 funta. Dla porównania wczoraj tankowałem po 99 pensów (i jeszcze ma stanieć) Nie trudno obliczyć,że to spadek cen o przeszło 20%. W tym samym czasie w lipcu benzyna w Łomży kosztowała o ile dobrze pamiętam koło 4,72-4,75 na Orlenie. Z tego co teraz widzę cena wciąż wysoka,bo koło 4,40 - to tylko 6-7% taniej. Trochę to chore moim zdaniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

łomża... lobby paliwowe ustala ceny i trzyma w kieszeni cale miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

Auchan Białystok: ON po 3,89 a Pb95 po 3,99. Na innych stacjach w Białymstoku po ok. 15 gr drożej. Ceny w Łomży sprawdźcie sami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

Drogo, drogo, drogo - ale co zwykły szary człowiek może zrobic ????? Tylko usiąść i płakać lub zacząć chodzić na piechotę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

zna ktoś aktualne ceny u nas?

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

4.37 U95 dzisiaj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

W Łomży jest o około 20gr drożej niż np. w Białymstoku. Coś jest chyba nie tak z tym ????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

www.cenapaliw.pl
Polecam lekturę. Ceny ON dzisiaj w Białym w orlenie i statoil - 3,99, a w auchanie zapewne ze 3,85 - jak zajadę to sprawdzę.
Ja od paru ładnych lat nie tankuję w Łomży, chyba, że benzynę do kosiarki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

No i już wiadomo.
Dzisiaj w Auchan Białystok: ON - 3,79, E95 - 3,89
Szkoda, że nie mam większego zbiornika... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ceny paliw

to prawda-zwykłe dziady bez wstydu,trzeba tankować za Łomżą sporo taniej ,opłaca się nawet do Zambrowa na orlen specjalnie po większą ilość jechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org