czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lekarz neurolog dla dzieci

Szukam dobrego neurologa dzieciecego dla mojej 2-miesiecznej córeczki ,który przyjmuje prywatnie nawet niekoniecznie w Łomży.Bardzo proszę o namiary.Pozdrawiam i dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Nitek niestety w łomży nie znajdziesz ja też szukałam swego czasu dla swojej córki i jedynie w Białymstoku są tacy specjaliści.Jak znajdziesz kogoś godnego polecenia to napisz.Życze dużo zdrowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

w DSK wBialymstoku dr. Kiryluk bardzo dobry specjalista sama tam jezdze z corka pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

ja najpierw wzięłam skierownie od lekarza rodzinnego potem zgłosiłam się do szpitala do pani zacharzewskiej ona tylko przyjmuje w poniedziałki a potem na rehabilitacje na rybaki tam mojego synka najpierw zbadała pani eliasz a na przeciwko jej gabinetu chodzę na rehabilitacje w ciągu dwóch miesięcy jest bardzo duża poprawa więc bardzo polecam tylko jak pani będzie w szpitalu to niech pani nie idzie chociaż do cwaliny jej nie polecam sam fakt że w szpitalu przyjmuje prywatnie i państwowo daje do myślenia tylko ci lekarze są neurologami dziecięcymi

Strong and proud we'll survive the grief
Scream and shout for what we believe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Ja polecam prof. zw. dr hab. Wojciech Sobaniec w Białymstoku. Jest ordynatorem kliniki neurologii w Białymstoku w DSK. Przyjmuje też prywatnie. http://www.neurolog.podlasie.pl/

42uphi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

pani neurolog Cwalina jest okropna nic od niej sie niedowiedziałam nawet mojego dziecka niezbadała tylko podniosła za rączki i to wszystko i jeszcze nadodatak wprowadziła mie w bład jest bardzo niesympatyczna I niestety tylko ona przyjmuje w szpitalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Podobnie jak 42uphi polecam prof. zw. dr hab. Wojciech Sobaniec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

a ma pani zacharzewska wszystko wytłumaczyła potem jak poszłam na rybaki na rehabilitacje jeszcze raz zbadał go lekarz pani eliasz i po kilku tygodniach ćwiczeń mój synek jest zdrowy teraz jeździmy profilaktycznie sprawdzić czy wszystko w porządku jak narazie jest ok także życzę państwu by u waszych dzieci była taka poprawa jak u mojego synka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Pani Eliasz diagnozuje napięcia mięśniowe, asymetrie itp. ale nie jest neurologiem, wizyta u niej w pierwszej kolejności ale do neurologa też trzeba się udać, najczęściej chociaż rodzice widzą że jest coś nie tak leczenie kończy się na samej rehabilitacji ruchowej na Rybakach, bo te schorzenia nie są groźne i są teraz dosyć "popularne". Neurolog tylko w białymstoku, Sobaniec owszem, jest też bardzo doświadczony lekarz (Pani) w Białym w Eskulapie ale jej nazwiska nie pamiętam, taka starsza kobieta. Przed wizytą u neurologa zrób dziecku USG główki i miej przy sobie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Pani J. Zacharzewska jest O.K.
Polecam też Prof. Sergiusza Jóźwiaka autorytet w dziedzinie neurologii dziecięcej ,prywatnie przyjmuje w Wa-wie, tel. 022 613 64 24. Wizyta kosztuje 180 PLN.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Polecam doktor Ślirzewską w Białym, jest ordynatorem na neurologii w szpitalu na Skłodoskiej, przyjmuje też w przychodni obok szpitała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Jeżeli tak młode dzicecko ma problemy neurologiczne to najprawdopodobniej przyczną tego stanu jest niedotlenienie mózgu.Nikomu ani starszym ani młodszym nie polecam łomżyńskich lekarzy - nasi neurolodzy na problemy typu np. drżenie głowy przepisać mogą jedynie środki uspokajające

Nie probuj swini uczyc spiewac, nie dosc, ze swoj czas zmarnujesz
to jeszcze
swinie zdenerwujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Większość przyczyn chorób neurologicznych: a) stres->nerwica->objawy somatyczne
b)stres->astma->niedotlenienie mózgu->objawy somatyczne

Właściwie każda choroba zaczyna się od nerwic różnego typu, a jest wynikiem ukrycia tego,co mamy w sobie,naszych pseudo-prawd życiowych, a i tak naogół wszystko prędzej lub później ogląda światło dzienne. Niekiedy wystarczy tylko zmienieć sposób myślenia i postępowania na codzień a w szczególności w "sytuacjach tzw. stresowych",kiedy indziej konieczna jest pomoc lekarza-specjalisty.
*******
Przyczyną astmy są alergie, stres lub lęk powodujący skurcze mięśni otaczających oskrzela i nie pozwalających powietrzu dostać sie do płuc.

Generalnie niedotlenienie spowodowane jest bezdechem, a to z kolei jest przyczyną zaniku komórek mózgowych.

Jak mozna sobie pomóc?
Przy całkowitej wadze zaledwie 1400 gram – co równa się dwóm procentom całkowitej wagi ciała – mózg pochłania 20 procent dostarczanych naszemu organizmowi składników energetycznych oraz 20 procent wdychanego przez nas tlenu. Nasz mózg ma nienasyconą potrzebę otrzymywania witamin, minerałów, aminokwasów, glukozy i tlenu.
Żaden z leków psychotropowych nie jest ukierunkowany na zwalczanie przyczyn niewłaściwego funkcjonowania neuroprzekaźników. Większość tych leków stymuluje jedynie czasowe uwolnienie neuroprzekaźników z istniejących zasobów, NIE WPŁYWAJĄC NATOMIAST NA ICH WYTWARZANIE. Zdrowe składniki odżywcze, o których w dalszej części powiem więcej, są odpowiedzią na problem niedoboru neuroprzekaźników. Dostarczają mózgowi niezbędnych aminokwasów, witamin, składników mineralnych oraz substancji odżywczych, potrzebnych do wytworzenia odpowiednich ilości neuroprzekaźników. Kontrolując ilość i jakość składników odżywczych za pomocą odpowiednio dobieranych pokarmów i suplementów, można spowodować, że te składniki będą pracować dla nas w optymalny sposób, zwiększając energię umysłową, polepszając nastrój i kreatywność.
*Ponadto ćwiczenia fizyczne stymulują produkcję nowych komórek nerwowych w mózgu.

Polecam również poczytać sobie : http://www.naukanatropie.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=122&Itemid=1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Wogle polecam stronkę www.naukanatropie.pl. Artykuł o ziewniu jest również bardzo interesujący.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Polecam prof. Sergiusza Jóźwiaka z wawy

Co nagle to po diable.
Naprawa błędów to dwa razy większy wysiłek niż profesjonalna nauka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

W Białymstoku polecam panią dr Wołk. Wyciągnęła naszą Natalkę. Jest skuteczna i konkretna, t.85 8744334. Polecam ci ją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Profesor Wojciech Kułak bardzo dobry specjalista przyjmuje w spółdzielni Konsylium nr tel do rejestracji857420433

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

w łomży niestety lekarze nie lecza tylko wille sobie stawiaja za łapówy

lomzyniak24

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Słuchaj, byliśmy w Białymstoku u fachowej i sympatycznej pani doktor Marzanny Wołk. Jesli potrzebujesz to dzwoń: 85 874 43 34. Byliśmy bardzo zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

witam
potrzebuję namiarów na Panią Zacharzewską. Mógłby ktos podać numer tel do Pani doktor?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

pani doktor Zacharzewska przyjmuje w Alfie na Sybiraków. NZOZ "ALFA"

Specjalistyczne Centrum Pediatryczne

ul. Sybiraków 5

18-400 Łomża



telefon: (86) 212 54 23

albo można ją spotkać w szpitalu na oddziale dziecięcym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Nie baw się w szukaniu neurologów w Łomży, bo to bez sensu. Ja trafiłam do Białegostoku do DSK świetnym fachowcem jest Kyryluk,a to numer do rejestracji neurologicznej 857450574 powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Czy miał ktoś z Was ostatnio wizytę u Pani Dr Zacharzewskiej i mógłby podzielić się swoją opinią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Ja miałam wizytę 2 miesiące temu. Pani Dr Zacharzewska została nam polecona przez innego lekarza, któremu ufam. Wizyta rzeczowa, konkretna, Pani z podejściem do dziecka. Jeżeli nie ma pewności co do diagnozy, to wysyła dalej, nie leczy metodą prób i błędów.
My byliśmy z dzieckiem w DSK na oddziale neurologicznym, gdzie Pani doktor była bardzo chwalona i polecana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Myśliciel dziękuję za informacje, troche mnie uspokoiłaś :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Też dr. Zacharzewską polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

A mogłybyście opisać jak wygląda taka wizyta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Jeśli chodzi o nerwobóle, to warto zgłosić się do neurologa. W ten sposób można skutecznie wyeliminować tego typu problem. Tutaj http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ są namiary na Klinikę Psychomedic. Można się do nich zarejestrować online.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lekarz neurolog dla dzieci

Jeśli u dziecka pojawiają się różne objawy, które są związane z neurologią, to nie można zwlekać z wizytą u lekarza, dlatego opcją najważniejszą jest znalezienie dobrego specjalisty. Możecie szukać np. w tym miejscu Prywatna wizyta na pewno pomoże uniknąć kolejek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org