piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Soczewki kontaktowe.

Witam,

Chcialbym zakupic szkla kontaktowe na noc, polecano mi AIR OPTIX i chcialbym dowiedziec sie czegos na ich temat od osoby, ktora je nosila. Moglbym liczyc na pomoc?

Pozdrawiam.

pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Soczewki kontaktowe.

ty spryciarzu chcesz żone lepiej w nocy widziec

-----------------------------------
//////////////////////////////////
-----------------------------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Soczewki kontaktowe.

te soczewki są bardzo wygodne w noszeniu, przepuszczają dużo powietrza dzieki czemu mozesz uniknac efektu suchego oka oczywiscie jest to w duzej mierze uzaleznione od tolerancji oczu na soczewki. Ja ich uzywalam i jestem z nich bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Soczewki kontaktowe.

Gostek - hehe... Zaraz zone... ;)

Loveley - dziekuje za informacje, a czy moglabys mi jeszcze powiedziec, w jaki sposob sie ich uzywa? Na ile starcza jedna para?

pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Soczewki kontaktowe.

uwazam ze pomysl bez sensu. rozne dziwne rzeczy sie dzieja od dlugiego noszenia soczewek, a zakladanie rano i zdejmowanie wieczorem wcale nie jest jakims problemem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Soczewki kontaktowe.

Czemu bez sensu? Takich na noc nie trzeba zawsze nosic w nocy, a sa przydatne, jak czlowiek potrzebuje szkiel caly dzien, a potem np idzie na impreze.

pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org