czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tłumacz j holenderskiego

Witam .Mam pytanie czy w Łomzy jest tłumacz języka holenderskego (chodzi o tłumaczenie papierów do auta).Za wszelkie informacje z góry dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz j holenderskiego

Nowogrodzka 65C
I.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz j holenderskiego

Nowogrodzka 65C
60 zł za strone

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz j holenderskiego

zapłacisz jak za zboże ;/ lepiej się przejedź do Białegostoku -zapłacisz około 200 zł za komplet

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz j holenderskiego

Potwierdzam.. Tłumaczyłem komplet u tej pani... Tragicznie drogo. Jak z chińskiego....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz j holenderskiego

Macie racje nie tłumaczcie takich paierów u tej kobiety... z pewnoscia wyjdzie taniej jechac do bialegostoku i to tylko raz bo dokumenty zeskanujesz se i wyslesz emailem pozniej tylko trzeba jechac po odbior. Lub druga opcja skanujesz dokumenty wysylasz i tlumacz odsyla Ci tlumaczenia za pobraniem... U tej na nowogrodzkiej niby 60zl od strony ale przychodzi do placenia to trzymaj sie za kieszen ... a w razie jakiegos błędu (który sama zrobiła) ta pani zyczy sobie 50 zł za poprawke .... wiekszość łomżyńskich komisantów robi tłumaczenia w Białymstoku. poszukaj se na google tłumaczy holenderskich w Białymstoku. polecam na ul. wszyńskiego.

martin8421

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tłumacz j holenderskiego

Niestety ja nigdy akurat nie potrzebowałem żadnych tłumaczeń z tego języka obcego ale jestem zdania, że dobrze jest mieć świadomość ile zarabiają tłumacze przysięgli. Na pewno w artykule https://turbotlumaczenia.pl/blog/ile-zarabia-tlumacz-przysiegly-angielski-niemiecki-francuski-hiszpanski-i-innych-jezykow-obcych/ zostało to bardzo dokładnie opisane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org