czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkolenia kosmetyczne w łomży

Witam!
Czy mógłby mi ktoś udzielić informacji czy w łomży są przeprowadzane jakiekolwiek szkolenia kosmetyczne bądź fryzjerskie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

Ośrodek Szkolenia Zawodowego na Legionów 49 (zielony budynek na przeciwko Farmalu)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

no tak ale tam jest studium kosmetyczne i fryzjerskie, a mi chodzi o takie szkolenia kilkudniowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

Witam.
a co chciałabyś osiagnąć po takim szkoleniu? w jakim celu chcesz je odbyć?Czy interesuje cię np.praca z kosmetykami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

jestem absolwentką studium kosmetycznego i chciałabym rozwijać się w tym kierunku a na takich indywidualnych szkoleniach dużo można się nauczyć... no i zdobyć coś nowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

Mogę zaproponować Ci zajęcie jako Konsultanki Lekcji Pielęgnacji Cery.Zapoznam Cię z serią produktów Odżywiania Zewnętrznego-NuoriFusion.Będziesz mogła również udzielac takich Lekcji i powiększyć objetość portfela.Zainteresowana...?Proszę o kontakt :600436209

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

Tzn. bardziej mnie interesują szkolenia typowo kosmetyczne lub typowo fryzjerskie, które zakończą się uzyskaniem certyfikatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

Najbliższe takie dobre, a zarazem kosztowne kursy to Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź. Nie wiem jak w Białymstoku. Niby w Oliwii są takie kursy, ale odradzam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

za oliwię dziękuję, tego akurat nikt nie poleca.... myslałam że oprócz tego jest jeszcze coś więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

Ja polecam http://cvacademy.pl
Specjalnie pojechałam do Katowic na ten kurs i opłacało się! Polecam wszystkim, pani Agnieszka jest niesamowita! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

W Szkole ŻAK są kursy
10 miesięczne, nauka przeważnie co 2 tyg., od września
tylko sobota/niedziela

w ofercie jest
Wizażystka/stylistka - 129 zł/msc
Fryzjer damski - 119 zł/msc
Zniżki do 30%


Zajęcia praktyczne i teoria

Zapisy online już trwają:
www.zak.edu.pl/formularz

0 zł wpisowego! 0 zł za rezygnację!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

Chyba że potrzebny wam papier. Bo jeśli szukacie przełożenia szkolenia na umiejętności, to raczej zbyt dobrze nie trafiliście, źle dobrana miejscówka. Beauty lux do pracy przygotowuje, ale szkolenie jest bez porównania bardziej wymagające, no i to kilka tygodni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

Tu masz np. kurs przedłużania włosów, trzeba się kontaktować w sprawie terminu i miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkolenia kosmetyczne w łomży

W przypadku jakichkolwiek kursów, przede wszystkim należy zrozumieć, że to naprawdę są szkolenia, które są warte wydanych na nie pieniędzy. polskie kursy szkolenia kosmetyczne w uk to właśnie takie kursy, które w pełni pozwolą na poznanie wszystkich praktyk, które pozwolą na dalszy rozwój w tej dziedzinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org