wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
firma organizujące wesela

co myślicie o firmie organizującej wesela, tak wszystko od a do zet/ czy u nas by to się sprawdziło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma organizujące wesela

pewnie by sie sprawdziło tylko trzeba by rozszeżyć także na inne imprezy okolicznościowe , jakbyś szukała pomocników to pisz...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma organizujące wesela

dorota1984 myślę, że to dobry byłby to pomysł, ale nie w Łomży, u nas ludzie, za bardzo wymagający są, i zaraz będzie pretensja, że nie taka sala, catering, zespół, itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma organizujące wesela

Dorota nie zawracaj sobie głowy.
Firmy organizujące wesela to wszystkie te co mają lokale weselne.
Jeśli myślisz że ktoś w tym mieście da ci kase za to że za niego wynajmiesz salę albo kupisz kwiaty to gratuluje naiwności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma organizujące wesela

chodzi mi o taka firmę która by organizowała całą impreze, zaczynając od sali a kończąc na fryzurze panny młodej. tylko czy to ma sens?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma organizujące wesela

Nie ma sensu, bo każdy ma inny gust, wystarczy jedna rzecz nie tak i zostaniesz skrytykowana...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma organizujące wesela

Angel ma rację. U nas każdy szczypie sie. Dla 1 zł będą jechać na koniec miasta bo tam taniej. W Wawie gdzie ludzie nie mają czasu to może i tak ale nie w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org