poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
audi 80 b4 2.0

Co sądzicie o audi 80 b4 2.0 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

to samo co o b4 1.8

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Zabytek motoryzacyjny który przejął role "kartoflo-wozu" po polonezach dlatego też króluje na wsiach, niezawodny, prosty konstrukcyjnie i dobrze trzyma wartość . Reasumując wart uwagi ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

szczytem luksusu i wygody nie jest

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Autor tematu nie zapytał o "wasze ogólne opinie na temat Audi 80" tylko o konkretny model - w tym wypadku chodzi o B4 z silnikiem 2.0... Czytajcie czasami ze zrozumieniem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Auto nie do zdarcia. Buda w ocynku Silnik jak i zawieszenie bardzo żywotne duzo czesci w zamiennikach, sa dosc tanie. Co najbardziej denerwowalo mnie to strasznie czułe wspomaganie kierownicy.
Jak sie zastanawiasz nad 2.0 to polecem ten na pełnym wtrysku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

dobre blachy, silnik mało awaryjny i nieskomplikowany, części tanie, dużo zamienników jako fura na codzień b.dobra, można w miarę tanio wyrwać z dobrym wyposażeniem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Podaj jeszcze oznaczenie silnika, bo to jest istotne (90, 110, 115, 140, 150 i 160PS)

Jeśli chcesz "coś fajnego" szukaj wersji Competition. Dwulitrówka 150PS quattro, ładnie wykonana. Inne materiały, wskaźniki, zegary, lampy zderzaki i kilka innych detali.

Rodzynkiem wśród silników jest 2.0 20V Nm R5 160PS, ale podejżewam że takiego nie znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

rakieta noo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Z niektórymi to się dogadasz jak nie na BMW mówią że bryka dla chamów to znów audi zwą kartoflowozami. Moim zdaniem BDB samochód i nic nie dodam nic nie odejmę :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Ja wole niespotykane furki:D A niespotykane to aby nie Glof II/III/ i niestety powoli IV chopdz mi sie podoba Audi 80 Opel Astra/Wectra (te stare) BMW te starsze modele. Co trzeci samochod na drodze taki jest a co II to BLM chodz do BLMow nic nie mam bo sam mam takie blachy ale nie oszukujac sie te samochody staly sie wiejskimi samochodami:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

W 2006 roku osobiscie sprowadzilem 9 sztuk B4 3 w dieslu reszta 2.0 i wszystkie doslownie smigaja na BLM. Wszystkie porozjezdzały sie po wioskach a to dla tego ze buda pakowna i w ocynku zawieszenie jest proste ale na swoj sposób komfortowe ogolnie calosc jest bardzo wytrzymała najwazniejsze to ze tanie w utrzymaniu i nie uważam ze jest to samochód dla "wiesniaka".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Gruby co do niespotykanych fur to śmiga ostatnio po łomzy toyota MR2 czerwona w starej budzie na jakiś dziwnych tablicach. To w porównaniu do tych audi to egzotyka heeheehe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

toc to twoja :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

moja ma 2.0 ale w papierach zmieniłem jej motor na ten 2.8 . troche mnie to kosztowało ale było warto wiecie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

to opisz nam ten swoj projekt!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

no co tu pisac zapierdala jak szalona prawie deieśćie koni robi swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

2.8 (AAA) to nie prawie dwieście ;) z 20 brakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

jak szalona powiadasz? to moze ci udowodnic ze tak naprawde twoje auto jest wolne i nie jedzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

2.8 12V AAH - 174PS więc 26PS brakuje, a biorąc pod uwagę że te jednostki nagminnie nie trzymają serii brakuje Ci duużo więcej :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

JA JAK JA a ty czym jezdzisz że uważasz że audi jest wolne i nie jedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Nissan Primera P10 2.0 GT ten który mam 150KM seria u mnie tzn pół u mnie bo fura jeszcze starego:) ok. 180 KM. green jak spalanie w tej 2.8?

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

do GRYBYŁKS jeśli chodzi o spalanie to zależy od jazdy,nawet do 15l benzyny jak jej wciskam po mieście. I nie jest skaleczona gazem. Jestem mechanikiem , dbam o ten samochód i nic go nie boli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Dużo troche pali:) Primera mniej a osiągi te same:D Lecz napewno wiadomo że tej fury nie zajeździsz:D Silnik nie do zdarcia. Jak Ci się podoba to spoko życze sukcesów w dalszym "ulepszaniu" swojego cacka. Ale niemca w życiu nie kupie. Powiem Ci z czystym sumieniem że wolałbym najnowszego Lancera EVO czy nawet EVO VII niż najnowszą S klase:] Pozdrawiam,

PS. Japońce górą!!! :]

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

GrubyŁKS jaki kolor tej primerki?
Co bym wiedział czego na światłach szukać ;)
I co za zmiany w silniku, że taki przyrosty w stosunku do serii? Czy masz jakiś papier z hamowania na te 180 koni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

ja tez jezdze audi ale z pojemnoscia mniejsza niz ty, to co?? wyleczyc z kompleksow??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Kolor szary metalik.:) A nie mam potwierdzenia dlatego pisze że około . A co do zmian to przeczytałem o ERG, plus zamówiłem chip z allegro i też nie wiem ile w tym prawdy dlatego zakładam że coś koło tego. A narazie na światłach nie czaj się na nią bo teraz śmiga nią mój ojciec póki nie mam prawka. A on jeździ tak że Skoda Fabia go na światłach bierze:)

tu artykuł o ERG http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2826

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Na światłach:

- to co, ścigamy się ?
- ależ kolego, ja się tym Nissanem z nikim nie ścigam
- no jak to, przecież pisałeś na forum ze nieźle się zbiera
- cooo ??? to pewnie mój syn, ja mu dam nicponiowi, odłącze ten jego internet...

:D :D :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

przeciwko fabii RS nic mam... sam bym taką chciał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0


myślałem że tu jakieś profi kolektory, wałki i soft pod to wszystko,
nie ma najmniejszych szans na taką moc po takich "zmianach"
ale silnik dobry, podatny na mody ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Ciekawe to to Gruby woli Lancera EVO czy nawet EVO VII niż najnowszą S klase (co to za porównanie), a do tego ma chipa w primerze który mu dał ok 30KM tyle tylko ze nie ma tego potwierdzonego (ale skoro tak pisali na Allegro to pewnie tak jest) Teraz objechał by wszystkie fury w Lomzy tylko ze nie może bo mu tata nie pozwala jezdzic bo prawa jazdy brak:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

chip z allegro buahhaha, na bank dal wiecej niz 30ps buahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

audi z silnikiem 2 litry spala dosc duzo benzyny mialem taka i nie polecam teraz mam audi z silnikiem 1 9 tdi i pomimo ze nieraz tez jej przycisne to spala o polowe mniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

wywal ten cud z allegro z tej primerki już nie jedne tłoki popłynęły na takich wynalazkach

ludzie zmieniają kolektory, wałki, wtryski, regulatory i duużo innych rzeczy żeby podskoczyć o 30-50 KM a Ty myślisz że kostka za 100-200zł? zrobi to sama... zobacz ile kosztuje same strojenie, napisanie programu pod silnik

jak będziesz miał prawko podskocz na jakąś hamownie i sprawdz ile koni zostało z serii tak na początek

a poza tym primerki to fajne wiertarki

pozdro i nie wierz w tuning by allegro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

Podskocze:) Mam troche kasy odłożonej żeby ją jakoś doprowadzić do dobrego stanu. Myśle o turbo od Fiata Cromy ale się zobaczy trzeba troche poznać ten sprzęcior. Pozdrawiam:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

jak by ktoś chciał z hamować auto u nas w Łomży to jest taka możliwość jak uzbiera się kilka osób
organizujemy czasem taki Dyno Day ;)

więcej w temacie tu:
http://www.motone.pl/index.php?topic=353.0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

planujecie jakoś niedługo taką akcję z hamownią?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

nie tak dawno robiliśmy, ale nie ma problemu dopóki sucho i będą chętni to możemy zorganizować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

jak ja program zmontuje i batarki ogarnie szpilki to pewnie bedziemy hamowac znowu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

GrubyŁKS -> faktycznie grube mody :D

Na hamownie też sie pisze. Na tym sprzęcie sprawdzałem już 3 auta i o ile obsługujący ma pojęcie, wychodza wyniki podobne do Mahy (czasem ciut niższe) Z ciekawości sprawdziłbym jeszcze jedno autko :)

Ja jak Ja -> kto będzie robił program?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: audi 80 b4 2.0

VTG

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org