wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To jest super historyjka!!!!!!!

Nagły huragan zatopił okręt. Jeden z pasażerów obudził się na płazy sam, bez jedzenia, picia i narzędzi; dookoła wszelako było mnóstwo owoców tropikalnych. Jako ze był to prawdziwy mężczyzna, przywykły do pięciogwiazdkowych hoteli, nie wiedział co robić. Przez następnych kilka miesięcy jadł wiec banany i popijał mlekiem kokosowym, rozmyślając nad urokami życia jakie prowadził do tej pory.
Często chodził na plaże i godzinami wypatrywał w bezkresie oceanu jakiegoś statku. Pewnego dnia zobaczył zwykła lodź wiosłowa, a w niej najpiękniejsza kobietę jaka zdarzyło mu się spotkać całym jego życiu.
Facet: Skąd się tu wzięłaś?
Dziewczyna: Z drugiej strony wyspy. Znalazłam się tam gdy zatonął mój statek.
F: Wspaniale! Nie wiedziałem, ze ktoś jeszcze przeżył. Ilu was tam jest? Miałaś szczęście ze zmyło cię z łodzią!
D: Nie ma nikogo poza mną. I nie zmyło mnie z łodzią.
F (stropiony): To skąd masz lodź?
D: Z materiałów, które są na wyspie.
F: To niemożliwe! Jak ci się to udało? Nie masz przecież narzędzi!
D: To było łatwe. Z mojej strony wyspy jest nietypowa skala; odkryłam, ze można wytapiać z niej żelazo; z żelaza robię narzędzia, których używam do robienia innych rzeczy. Ale dość tego. Gdzie mieszkasz?
F (zawstydzony): Ciągle na plaży.
D: To płyńmy do mnie.
Po kilku minutach wiosłowania dziewczyna przycumowała łódkę, facet zaś rozejrzał się wokół i mało nie wpadł do wody.
Przed nim biegła kamienna droga prowadząca do eleganckiego domku pomalowanego na biało-niebiesko.Gdy szli, dziewczyna, krygując się lekko, powiedziała "To może nie jest wielkie, ale nazywam to domem".
Facet, ciężko oszołomiony, nic nie odpowiedział.
D: Usiądź. Drinka? - powiedziała, podając mu cos do picia
F: Mam dosyć mleka kokosowego.
D: To nie mleko kokosowe. Co powiesz na Pnia Cola da?
Facet bez wahania wziął drinka i łyknął; na jego twarzy pojawił się wyraz zadowolenia. Usiadł na kanapie, opowiedział dziewczynie swoja historie, wysłuchał jej. Po jakimś czasie dziewczyna poszła się przebrać w coś wygodniejszego; odchodząc zapytała, czy nie chciałby wziąć prysznica i się golić. Powiedziała tez, ze na górze, w łazience, jest brzytwa. Facet, nic nie mówiąc i nie dając po sobie poznać jak bardzo jest zaskoczony, posłusznie poszedł na górę, umył się i ogolił. Kiedy zszedł na dół zobaczył dziewczynę ubrana w strategicznie rozmieszczone liście i cudownie pachnąca.
D: Czy, będąc tu tak długo - mówiła, zbliżając i do niego - nie czułeś się samotny? Jestem pewna, że chciałbyś teraz zrobić cos, na co czekałeś od bardzo dawna, od miesięcy. No wiesz...
Długa chwile patrzyła mu głęboko w oczy. Facet przez dłuższą chwile nie wierzył swym uszom, po czym zapytał: "Nieprawdopodobne! Niesamowite! Naprawdę mogę tutaj sprawdzić swojego maila?"

ps. Nie znam autora, ale dostalem to od qmpla tak ze moze sie nikt nie obrazi za upublicznienie tego textu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

ja to znam inaczej " niemozliwe masz ze soba piwo??????????? "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

Heehe dobra historyjka

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

Doooobre! I tu widać wyższość kobiet nad mężczyznami. Niestety, naukowo udowodnioną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

historyjka przedstawiająca prawdziwą naturę mężczyzn i kobiet.. cóż, szczera prawda.. kobieta poradzi sobie w każdej sytuacji - facet zginie pozostawiony sam ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

Nie prawda bym was wyhujał jak bym chciał i jeszcze hajs bym za to zgarnał HA HA HA hihi

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

Inteligentne podejście. Tylko najpierw trzeba mieć kogo w ch... robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

Endii, ciekaw jestem co to za nauka. Chcialybyscie byc chodz troszke docenione przez mezczyzn, jednak natura na to nie pozwala. Jak narazie ewolucja nie zmienia biegu i wciaz jestescie facetom przydatne tylko w zachowaniu gatunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

Mapa, doprawdy wspolczuje ci, jesli wywnioskowalas taka szczera prawde z historyjki ktora jest dowcipem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To jest super historyjka!!!!!!!

Endii -> Kopernik też była kobietą :P (Seksmisja, jak ktoś nie oglądał ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org