wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
groszowa stacja Statoil

Czy tankujecie na stacji Statoil lub robicie tam zakupy ? Czy ktoś z Was zwrócił uwagę na trik stosowany przez pracowników stacji ? Przy wydawaniu reszty co drugi klient jest pytany: może być bez grosza.... , może być bez dwóch groszy. Wydawałoby się, że to śmieszne pieniądze grosz lub dwa. Jednak przeliczając to na liczbę klientów tej stacji, w ciągu miesiąca uzbiera się niezła kwota. Rozumiem każdy orze jak może, ale mnie już znudziło te żebractwo.

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

Jak jestes czestym klientem na jakiejs stacji to sie wyrownuje. Ja np tankuje na BP i tez czasami "bez grosza" czy "bez dwoch", ale ja sam czesto tez im place "bez grosza", dlatego to mniej wiecej sie pokrywa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

ty 73 ale ty masz problemy czlowieku :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

ty 73 otworz wlasna stacje i nie marudz albo jakis kiosek i zobaczysz jak na tym wyjdziesz a skoro z ciebie taki dziad to nie wychodz z domu albo tez napisz kartke dajcie grosza i pochodz se po lomzy moze to cie usatysfakcjonuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

a ja wrecz odwrotnie, ile razy tam nie tankuje to gosc z kasy nigdy nie liczy mi tych groszy, mam zaplacic 100,02 to mowi 100, no chyba ze place karta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

to nie jest trik tylko jak ktos nie ma drobnych to tak jest ja niejednokrotnie dostalam wiecej reszty niz powinnam ty pewnie tez _73_tylko wolisz tego nie widziec i mi to nie przeszkadza ze byc moze kolejnym razem dostane mniej a ty robisz z tego taka wielka afere zastanow sie lepiej co piszesz a jak ci to przeszkadza to płać co do grosza to nikt nie bedzie ci musiał reszty wydawać i nie bedzie problemu ja na twoim miejscu wstydzilabym sie upominac o takie grosze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

ale zgerd upierdliwy 73 jak chcesz to daj znać to co miesiąc 10zł będziesz dostawał odemnie za straty na stacji buahahaha,

to pewnie dlatego na tej stacji tak często się zmieniają pracownicy, po paru miesiącach dorobi się na grosiakach i leci na Hawaje...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

heheheh byłem na Statoil w niedziele. Kupiłem 2 browary i też nie mieli kilku groszy. Troche wiocha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

Troszke przesadziliscie z tematem. Oni nie zbijaja na tym kokosow, poprostu codziennie zjedza sobie gratisowego batonika. Tak mi mowil kolega ze stacji XXXX.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

a ja mam pomysł jak ich zawstydzić trzeba po prostu iść na tę stację i poprosić o te dwa głupie browary i położyć 5 zł po groszu i powiedzieć dziękuję reszty nie trzeba heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

właśnie, ja tam zawsze tankuję i często kupuję różne rzeczy choćby fajki czy alkohol i mi się wyrównuje...

czasem np. zatankuję za 50.03, to 3 groszy nie płacę...
a czasem sam nawet proszę, żeby mi wydali do równej kwoty, bo nie lubię tego siana nosić...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

no to zrob tak kolejnym razem i oni tez ci wydadza co do grosza jesli lubisz siano nosic w portwelu a kolejnym razem ktos ci moze wyda takimi drobniakami to bedziesz mial ich na zapas

smieszny jestes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: groszowa stacja Statoil

Faktycznie temat do dyskusji !!!!!!!!!!!!!!! Nic dodać nic ująć!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org