wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szpital wojewódzki w Łomży

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ff6e15687329696.html


Niestety miałem dziś "przyjemność" odwiedzić naszą miejską umieralnie zwaną też szpitalem. Otóż, po zbadaniu mnie przez panią doktor dostałem skierowanie na zdjęcie RTG. Oczywiście przemiła pani siedząca w rejestracji wskazała mi gabinet w którym zostanie zrobione zdjęcie... Nie bede juz pisał o tym ile czasu spędziłem na poczekalni i jak mile zostałem obsłużony bo o tym każdy wie jak miło i sympatycznie jest w naszym "szpitalu", ale muszę przyznać , że ten pobyt w tym miejscu zosatanie mi w pamięci na długo:) Nie z bólu, czy strachu, lecz... ze śmiechu... Zainteresowanych odsyłam do linku podanego wyżej =) Po prostu żenuje mnie i rozsmiesza sytuacja w naszym kraju, a szczególnie w naszym "szpitalu". Pytam się więc po co są ci wszyscy biurokraci zwani też politykami na których pracujemy całe życie i po co oni tam siedzą? Myślę, że dalej nie muszę nic pisać ani komentować... Pozdrawiam i życzę każdemu żeby jak najmniej musiał odwiedzać nasz szpital.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

zapomniałem dodać, taka kartka wisi przyklejona do szyby gabinetu rejestracji i oczywiście dotyczy banania USG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

taka informacja to juz wisi od lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

DOBRE - WYSYŁAM JAKO KAWAŁ DO ZNAJOMYCH:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

No rzeczywiście sensacja, takie ogłoszenia wiszą w większości szpitali w Polsce od wielu lat. Podobnie jest z rehabilitacją, tam też upominają się o ręcznik.

Wielu pacjentów marzyłoby jedynie o takich prośbach. Jeśli na onkologii, czasami pacjent musi sam dozbierać do bardzo drugiej terapii określonym lekami, które nie są refundowane. Musu nie ma, chcesz leczyć się w sposób tradycyjny, proszę bardzo. Życie nie musi być długie i męczące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

Ameryke odkrył...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

żenujące, pewnie pracownicy reczniki do domu wynosili i dla pacjętów nie starcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

Taakie kartki a usprawiedliwiacie że tak od kilku lat że w całej Polsce. Ale dlaczego to właśnie w Polsce zawsze musi być chujow.o?? Ciekawe czy znajdziecie takie kartki w szpitalach np we Włoszech Francji Anglii czy Niemczech. Dla mnie to jest czysta niekompetetność rządu i wszystkich jego odłamów. Tzn sory o. Rydzyka, Rządu i jego odłamów:D

"Nieważne co o mnie myślisz, ważne że ja myślę za siebie"

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

no i co tego że wisi od wielu lat? To jest argument ?
W takim razie w tym kraju nic nie powinno się zmienić, ponieważ większość patologicznych sytuacja trwa od wielu lat.

Świadczy to o zarządzaniu szpitalem, na miejscu dyrektora o trzeźwym umyśle momentalnie znalazłbym rozwiązanie. Takie napisy uwłaczają pacjentom , a najbardziej chyba zarządzającym tą instytucją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

jaki on teraz wojewodzki - co najwyzej powiatowy hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

tak powiatowy, dlatego reczniki pojechały do Białegostoku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

Jakiego znowu rzadu ojca rydzyka? :| Teraz mamy rząd Tuska i co? Zmienilo sie tak duzo ze o ho ho... Rzadza tyle czasu a recznikow jak nie bylo od tylu lat tak nie ma do teraz. Jedni lepsi od drugich :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szpital wojewódzki w Łomży

Evina ma rację:] ręczniki i inne pierdoły pojechały do białego <lol> hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org