sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Może mi pan naskoczyć..."

"Może mi pan naskoczyć..."
Taką oto odpowiedź usłyszałem od sprzedawcy w sklepie z art. drzewnymi "GERŁOWSKI" przy ul. Zjazd 13, gdy zapytałem owego (młodego) sprzedawcę, dlaczego dzień wcześniej udzielił mi kompletnie mylnej informacji.
Muszę powiedzieć, że przez chwilę oniemiałem...
Rozmawiałem o tym z właścicielem sklepu. Usłyszałem: "Cóż... A jakich listew pan szuka?"

W "Gerłowskim" już nie szukam niczego...

Nadchodzi chyba nowa jakość obsługi w niektórych sklepach...

zygzak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

Buractwo i prostactwo się szerzy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

No to właściciel Gerłowskiego już ma ciepło jak jego sklep wywołano do tablicy w tak "opiniotwóczym" forum jakim jest 4lomza buhahaha:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

Spoko, Gerłowski ma już konkurencję w Łomży. Byłem- obsługa bardzo miła.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

Prawda z reguły jest po środku. Do niektórych klientów trzeba mieć za..bistą cierpliwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

BRZECZYSZCZYKIEWICZ NIE UDZIELAJ SIE BO NIE MASZ NIC CIEKAWEGO DO POWIEDZENIA NA DRZEWO!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

phi;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

Fakt, że zarzucić można im wiele, więcej niż to dopuszczalne.....
Ale to my wybiera,my sklepy w których kupujemy. Można kupować u największego chama, zboczeńca i dewiata, to nasz wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

Jest sklep z taką branżą na rogu Szkolnej i Dwornej - Magia Drzewa -komu nie podoba się Gierłowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

na zjezdzie w sklepie bylem, kupilem podłogi do całego domu, obsluga tam pracujaca fachowa i kompetentna, chłopaki wporzo (zadne tam dupowłazy), widac ze sie znają na tym co tam sprzedaja, no ale zawsze sie trafi taka menda co sie nic nie podoba, jak zły dzien to sie chociaz na sprzedawcy wyladowac a potem to opisac..

"
Autor: thompson (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12-08-08 13:23

Spoko, Gerłowski ma już konkurencję w Łomży. Byłem- obsługa bardzo miła."

a moze konkurencja jest własnie taka miła, ze temacik zapodała...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

Alik , o ile wiem , zygzak nie jest konkurencją. Po prostu są różne charaktery ludzkie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

Ja chciałem powiedzieć, że nas prezes (sklepu) wszystkie rozliczenia... bardzo dobrze prowadzi. Jak tylko coś że też na przykład jest komu winien, to zaraz odda... W ogóle to ni nigdy nic nie jest winien, bo jest w tych sprawach dbający. Klub prowadzi dobrze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszego ( sklepu) , prezes Ochudzki Ryszard, naszego klubu "Tęcza". Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja - Jarząbek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

zburzyć te sklepiki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

"Oni mogą Panu Majstrowi skoczyć tam gdzie Pan może Pana Majstra w dupę pocałować." - a myślałam, że takie odzywki to ino w skeczach bywają...:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

zygzak zastanawiam sie jak musiałes sie zachowywać zeby doprowadzic człowieka do takiego stanu nie wierze ze tak bez powodu krew mnie zalewa widzac ludzi którzy wchodząc do sklepu zachowują się jakby mieli wszytskich w d.... zwykłe chodzace chamstwo zero szacunku do drugiego człowieka i własnie mi sie wydaje że jestes jednym z tych ch..... którzy nie potrafią sie zachowac a człowiek jest tylko człowiekem i czasem sie myli niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

ZYGZAK w takiej poważnej sprawie powinienes zadzwonić do TVN24

stary32

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Może mi pan naskoczyć..."

ofiara losu albo konkurencja

stary32

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org