wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kubuntu w laptopie

Może mi ktoś podpowiedzieć jak usunąć z laptopa kubuntu i zainstalować windowsa ???

Z góry dziękuję za mądre wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kubuntu w laptopie

zostaw lepszy system tam gdzie jest. ew na innego linuksa zmień ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kubuntu w laptopie

format partycji z systemem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kubuntu w laptopie

Do Łomżaaaaa


Napisz mi jak to zrobić . Bo niemam zielonego pojęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kubuntu w laptopie

hmm to tak zależy jeszcze jaki laptop bo moze byc tak ze nie wywalisz jego plyta z windowsem bo prawie napewno ma dysk sata gdzie potrzeba dogrywania sterownikow do kontrolera. odezwij sie na gg 2910831

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kubuntu w laptopie

jezeli masz hp wejdz na stronke www.hp.com tam znajdziesz sterowniki scaignij program nlite zrob obraz zauzmy windowsa xp s.p 2 polecam dograj te sterowniki do win i smialo mozesz nagrywac jedyny sposob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kubuntu w laptopie

Jak laptop della to polecam zassać z jakiegoś torrenta widows xp dell. Specjalny windows pod della ze wszystkimi sterami i bajerami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kubuntu w laptopie

dziękuje za wszelka pomoc udało sie juz dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kubuntu w laptopie

Dzięki Łukaszowi udało się sformatować i wgrać Windowsa. Łukasz jest poprostu dobry w tym.Jeszcze raz DZIĘKUJĘ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: praca dla nieletnich

Mężczyzna 16 lat podejmie się pracy fizycznej jako pomoc na budowie rozniosę ulotki itp. Mój numer telefonu 731278086

Mateusz kurztakowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org