niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Za niecałą godzinkę otwierają LIDLA.

Ciekawe czy będą takie tłumy jak przy otwarciu Stokrotki i czy ludzie przy otwarciu sklepu będą rzucali się jak na mięso w PRL-u hehe. Szkoda, że w tym czasie będę w innym miejscu Łomży, porobiłbym parę fotek i wrzuciłbym tutaj na forum. Jak ktoś może, niech podejdzie i cyknie pare fotek.

WOOOOOJNA !!! NA NICHHHH !!!

I pamiętajcie:

LIDL jest tani !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

****, miałem złe info, podobno już otwarty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

ludzi ze ho ho jak za komuny kolejki, ludzie jakby nigdy sklepu nie widzieli ciekawe co to bedzie przy otwarciu kauflanda ludzie zglupieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Pozostając przy Lidlu to najbardziej mi się spodobała ta wypowiedź.

"Otwarcie marketów spowoduje, że nasz lokalny rynek zostanie zalany tanimi podróbkami z Europy, co niewątpliwie wpłynie negatywnie na lokalny biznes - mówi Andrzej Grzymała, przedstawiciel łomżyńskich handlowców. "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

wydaje mi sie ze te tanie podróbki z zachodu sa kilkakrotnie lepsze jakosciowo niz nasze oryginalne srodkowo-
wschodnie produkty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Pan Andrzej Grzymała niech swoje mądrości zachowa dla siebie i w bezczelny sposób niech nie wyraża swoich opini. Dla kogo jest sklep który on prowadzi ? dla bezrobotnych rencistów czy biedoty? O jakości towarów które sprzedaje sam niech się wypowie ile na jednej szmacie zarabia, a póżniej niech krytykuje inne sklepy. Bezczelność pana Grzymały już nie jeden raz przerosła jego samego. Nikt nie zabrania prowadzenia mu sklepu , tylko ja i większość ludzi nie zamierza pchać mu w kieszeń kabzy, mnie nikt za darmo nie daje i ze skromnej emerytury mam komfort dokonania zakupów w atrakcyjnych cenach a i lepszej jakości To co proponują małe sklepiczki wiele pozostawia do życzenia i jakościowo i cenowo, ale najlepiej tylko stanć na schodkach swego sklepu i snuć psełdo mądrości i stroić głupie minki, i ,, kupujta ,, tylko u mnie bo ja nie mam z czego żyć i rodziny utrzymać o jakie to przykre ,ale jakie bezczelne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

lepsze to moze nie ale za to o wiele tansze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Jesteśmy dorośli i sami decydujemy gdzie i co mamy kupić jaką gotówka dysponujemy i co jemy. Nikt nie ma prawa nam na siłe wciskać kitu najlepiej niech każdy decyduje o sobie i nie życze sobie ,żeby pan Grzymała decydował za większość

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Serduszko wypowiadasz się nie jak serduszko lecz jak stara wątroba i to z padłej krowy. Uważasz że w wielkich marketach to dają ci taniutko, swieżutkie i najlepszej jakości i gatunku. A ja ci powiem że tam ci podadzą byle gówienko ładnie zapakowane i za kase że w małym sklepiku miłbyś dwa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Lidl to jest starsza forma Lider Price

żal.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

serduszko11 ma racje każdy z nas ma prawo wyboru i nikt tego prawa nie może nam ograniczać zwłaszcza w tak fałszywy sposób majac tylko i wyłacznie na celu ochronę swoich interesów.

A pan Grzymała stoi w miejscu i myśli ,że ma do czynienia z głupcami.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Mamy wolny rynek, więc sytuacja, która dzieje się w Łomży to jakaś paranoja... Lokalne kupczyki chcą decydować o wszystkim. Niech konsument sam wybiera gdzie chce kupować i co chce kupować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

tak nasz miesjcowy handel jest może lepszy - przykład : sklep spożywczy, wchodze do niego , na drzwiach napis"prosze zamykac drzwi pomieszczenie klimatyzowane" . Otwieram drzwi a tam smród , gnijacego towaru oczywiście klima nie właczona bo kosztuje.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

A może tak panowie kupcy powiedzą co zrobili dla miasta i jego mieszkańców. Tylko kombinują jak uzyskać umorzenie podatków i nabić sobie kasę .Natomiast jak wielkie sklepy organizują imprezy remontują drogi w mieście, płacą podatki , dają zatrudnienie ludziom to o tym cisza !!!!!!!!!!!!!!! Chętnie posłuchamy co zrobili ,jak wygląda kamienica i sklep pana posła Kołakowskiego bajzel ,ruina strach przejść aby cegłą nie dostać w głowę i to jest ten piękny łomżyński biznes. Trochę opanowania szanowni kupcy cwaniacy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Prawda jest taka, że kupcy stracą finansowo i to bardzo, a zwłaszcza hurtownicy - ale na własne życzenie. Wcale mi ich nie żal. Pamiętacie rok 1998, kiedy jeszcze za śp. Prezydenta Turkowskiego w Radiu Łomża wiecznie trwała debata czy wpuszczać hipermarket czy nie? Jakby wtedy kupcy zjednoczyli siły i wybudowali jakąś łomżyńską galerię wspólnie to dziś pewnie wszyscy by na tym skorzystali - a taki pomysł się pojawiał wśród nich. Nie chcieli jednak konstruktywnie myśleć, tylko przeszkadzać inwestorom i nas, konsumentów, mamić. Dlatego ich Kaufland, Lidl, Polo i Biedronki, które w międzyczasie do Łomży weszły, dobijają. Skupili się na walce z hipermarketem, podczas gdy weszły sklepy, które nie potrzebowały zgody Rady Miasta. Echo Inwestment nie było dla nich takim zagrożeniem. Woleli jednak przeszkadzać, więc teraz będą zbierali plony swej "pracy".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Poseł ulicę też blokuje a sprzeciwy pisze o innych ulicach że są korki i zagrożenie komunikacyjne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Gostek co Ty za bzdury gadasz LIDER PRICE to zupełnie inna bajka.zapewne Ci się nazwa skojarzyła tylo bardzo błędnie,więc najpierw sprawdź informacje,a potem pisz.
I nie LIDER "PRAJS" TYLKO LIDER "SZAJS" !!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

taaa kolejka aż się nie chciało nawet podchodzić kolejka jak za komuny przed sklepem aż heh jakby za darmo rozdawali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Autor: Franio11 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18-06-08 11:29

Serduszko wypowiadasz się nie jak serduszko lecz jak stara wątroba i to z padłej krowy. Uważasz że w wielkich marketach to dają ci taniutko, swieżutkie i najlepszej jakości i gatunku. A ja ci powiem że tam ci podadzą byle gówienko ładnie zapakowane i za kase że w małym sklepiku miłbyś dwa



I tu się mylisz, bo po rozmowie z pracownikiem SM Mlekowita wiem, że mleko i przetwory mleczne robione dla biedronek to nie "odpady i byle co". Jakość tych wyrobów jest taka sama jak wyrobów produkowanych dla innych sklepów a nawet lepsza, bo po pierwsze - tylko opakowanie jest zmienione dla potrzeb biedronki, po drugie biedronka wbrew pozorom byle czego nie weźmie. Nawet gdy produkt nie ma wymaganej temperatury podczas transportu - to taki towar z samochódu dostawczego może być w całości zwrócony do Mlekowity.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Brzeczyszczykiewicz zdecyduj się co chcesz powiedzieć w swoim poście Twój wulgaryzm po prostu świadczy o Tobie ,ale to pomijam. Uważasz ,że duże sklepy wabią pięknymi opakowaniami i sprzedają gówienka a za chwilę chwalisz wyroby z Biedronki i Ty sie uważasz za normalnego.. Każdy ma prawo mówić to co myśli i robić jak uważa lecz trzeba zawsze pamiętać o pewnej kulturze i poszanowaniu innych a nie ja to cacy a inni to be i macie robić tak jak ja pan i władca nakazuję to nie te czasy i nie ta epoka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Autor: serduszko11 (---.lom.vectranet.pl)
Data: 18-06-08 16:14

Brzeczyszczykiewicz zdecyduj się co chcesz powiedzieć w swoim poście Twój wulgaryzm po prostu świadczy o Tobie ,ale to pomijam. Uważasz ,że duże sklepy wabią pięknymi opakowaniami i sprzedają gówienka a za chwilę chwalisz wyroby z Biedronki i Ty sie uważasz za normalnego..

Po 1 jaki wulgaryzm
po 2 czytaj ze zrozumieniem. Napisane jest, że produkty robione dla sieci dużych sklepów jak np Biedronka nie są z byle czego. Są to normalne 100%wartościowe produkty takie jak w osiedlowych sklepikach, tylko często w zupełnie innych opakowaniach i z logo danego supermarketu
po 3 a ty się uważasz za kogo?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

po 4 cytowany przeze mnie post to post Frania. Jeszcze raz apeluje czytaj i patrz co kto napisał, a nie wyskakujesz z gębą do osoby innej niż kta ktora mialas na mysli!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

ja tam się cieszę , że nasi pseudo bezmesmeny dostają po dubie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

dobre: dubie :D

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Przechodziłem tamtędy po 17. Zrobił się mały tłok przy wejściu. Myślałem, że cos ''rzucili" na zewnątrz tymczasem... była to kolejka do wózków.

Odnośnie całego sklepu.

Lepszy LIDL niż nic (w tamtym miejscu). Można rozwodzić się nad estetyką samego budynku ale przypomnijcie sobie jak to miejsce wyglądało ok. 2-3 lat temu. Co do cen to raczej większych rewelacji nie znalazłem po przeglądnieciu LIDL-owskiej broszurki.

W sumie będzie można wyskoczyć w niedzielę przed 21 po browarka gdy inne sklepy w okolicy będą zamknięte. :)

Nie mówię już o kolejnej kukawie na której z pewnoscią zadomowia się niektórzy łomżyńscy miłośnicy motoryzacji. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

W niedzielę sklep czynny jest do 18.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Powiem tak, jak mówią ci lokalni biznesmeni i wielcy przedsiebiorcy do swoich pracownikow: NIE PASUJE? TO WYP...
Bede mial wybor kupic serek homogenizowany wyprodukowany w mlekowicie dla biedronki a kupic w malym sklepiku na osiedlu "oryginalny" serek co mu sie za dzien termin waznosci konczy to zgadnijcie, co wybiore?
Mi nie pasuje, wiec.... wyp**dalam do marketu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Osobiście cieszę się z jednego- społeczeństwo w Łomży dojrzewa.
Nie chodzi mi bynajmniej o to,że kupowanie w Lidl jest ok a w małych sklepach już nie. Chodzi o to,że zaczynamy dostrzegać istotę wolnego rynku. Każdy ma prawo otworzyć sklep. Każdy ma prawo na konkurowanie na łomżyńskim rynku. Panowie kupczyki... Wielcy biznesmeni pokażcie coś nowego coś co przyciągnie moją uwagę. Skończyły się czasy gdy ja dbałem o was teraz to wy proście mnie bym was odwiedził. To wy przez swoje zacofanie doprowadziliście do sytuacji że ubrania kupuję niemal wyłącznie w internecie. Tam przynajmniej nikt mi nie robi wyrzutów gdy chcę zareklamować towar. Jeśli chcecie się nazywać elitą łomżyńskiego biznesu to zróbcie coś ze sobą. Jesteście ciemni i robicie lipę naszemu miastu:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Żadna praca nie hańbi, ale ( tutaj do serduszka) Pan, Panie majstrze z 16-letnim stażem przy zmywaku widać, iż nie masz za grosz przyzwoitości
i szacunku ! Prawdopodobnie jesteś kolejnym człowiekiem dla którego liczy się tylko zachód - uważasz , iż wszystko co pochodzi z tej strony Europy
jest trendy ! A obrażanie pana Andrzeja Grzymałę potwierdza tezę , iż jesteś albo głupi, albo jesteś przeciwko polskim wyrobom ! Ja osobiście wolę zdrową polską żywność , niż modyfikowane genetycznie zachodnie badziewia... Tanie podróbki z zachodu są lepsze ? Człowieku na jakim ty świecie żyjesz ? Wpychają nam te produkty , a one są tak drogie i tak badziewne, że szok ! Polskie = najlepsze ! Cudze chwalicie , swego nie znacie ! Ponieważ nie doceniasz tego , co posiada ten piękny kraj, chodzisz do tych supermarketów ! Szczerze to Pan Andrzej ma świetny sklep i wszystkie jego produkty są najwyższej jakości ! Wiedz, że w twoich marketach jest maksymalny wyzysk ludzi , liczy się ilość, a nie jakość ! Ale jeżeli chcesz dawać pieniądze obcokrajowcom, a nie Polakom to dalej chodź do tego chłamu, który nazywasz supermarketem. Dla mnie wypowiedz Pana Andrzeja była jak najbardziej na miejscu ! Brawo Panie Andrzeju ! Ma Pan odwagę mówić prawdę w oczy ! serduszko11 - najpierw zastanów się, co chcesz napisać ! Nie masz prawa mówić takich rzeczy na temat rodziny Pana Andrzeja ! Jesteś po prostu bezczelny ! Chyba matka Ciebie źle wychowała Skandal na tym forum ! Społeczeństwo jak pan serduszko widać się cofa ... A jaką pan ma niby firmę i kto niby do pana chodzi ! Prawdopodobnie pisząc o Panu Andrzeju piszesz o swoim życiu tylko nie chcesz się do tego przyznać ? Tak ! Kupujcie tylko u pana serduszka tylko u niego ,bo nie ma za co wyżywić rodziny i jak jej utrzymać ! Wspomóżmy go ! Miło panu się czyta ten post ? Mam nadzieję , że tak !

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Zaliczam się do społeczeństwa i chodzę do marketów - to co nonfallus uważasz,że się cofam.Pisząc o szacunku i bezczelności pomyśl o sobie,a matek też w to nie mieszaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

polskie nie zawsze znaczy, ze nie jest modyfikowane

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

podobno ceny nie są tam takie niskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Autor: nonfallus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22-06-08 13:37

Żadna praca nie hańbi, ale ( tutaj do serduszka) Pan, Panie majstrze z 16-letnim stażem przy zmywaku widać, iż nie masz za grosz przyzwoitości
i szacunku ! Prawdopodobnie jesteś kolejnym człowiekiem dla którego liczy się tylko zachód - uważasz , iż wszystko co pochodzi z tej strony Europy
jest trendy ! A obrażanie pana Andrzeja Grzymałę potwierdza tezę , iż jesteś albo głupi, albo jesteś przeciwko polskim wyrobom ! Ja osobiście wolę zdrową polską żywność , niż modyfikowane genetycznie zachodnie badziewia... Tanie podróbki z zachodu są lepsze ? Człowieku na jakim ty świecie żyjesz ? Wpychają nam te produkty , a one są tak drogie i tak badziewne, że szok ! Polskie = najlepsze !


Na jakim świecie Ty żyjesz? Przeciez w tych marketach jest gro prodktów polakich, ba! nawet więcej - lokalnych, tylko że pod inna nazwą, czyli nie reklamowanych w mediach. I tylko tym się różnią od tych "polskich" ktore zachwalasz od pana Grzymały. Wolę iśc do marketu i kupić je taniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

co wy sie tak podniecacie lepsze gorsze jeden lubi blondynki drugi woli brunetki skonczyly sie czasy ze z malego sklepiku wlascicel wybuduje sobie chate i bedzie sie wozil merolem z salonu niestety takie czasy ze ludziom zyje sie coraz trudniej mowie tu o normalnie pracujacych ludziach i oczywista sprawa jest ze czlowiek wybierze tanszy produkt pod inna nazwa wyprodukowany w tej samej firmie od drozszego gdyz w smaku nie ma roznicy a jedynie co rozni te dwa produkty to to ze ten drozszy reklamowany jest 10 razy dziennie w telewizji niestety reklama w telewizji rowna sie wyzsza cena
smieszne sa glosy drobnych sprzedawczykow ze w dyskontach sa zeczy gorszej jakosci z zachodu niech jeden z drugim przejdzie sie chociazby do biedronki i zobaczy ze wiekszosc towarow wyprodukowana jest w polsce a ze spozywki siega to pewnie z 98% ratujacy brzytwy sie chwyta niestety tak to jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Produkty polskie są ! Ale najgorsze jest to, że nie odchodzą od tego podatki. Przez co ludzie narzekają... Ja osobiście wolę dawać zarobić Polakom niż obcokrajowcom ! Dlatego do LIDLa się nie wybieram, mimo, iż jest taniej .

_______________________________
Pozdrawiam serdecznie PiSowców i mądrych

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Dobra ej nie pruj sie,temat ma rok a ty tu co?
Bioedronek jest dużo.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

lidl ma dobre produkty, produkty w smaku nie sa gorsze od tych z malego sklepiku gdzie trzeba placic poczwornie,
poza tym produkty w malych sklepach są oszukane i napompowane powietrzem paczki, malym sklepikom mówie NIE

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

produkty ma dobre i tanie - spozywke ;) ale w lomzy lidl to parodia :) bywa ze otwarta jest tylko 1 kasa ... zdecydowanie podziekuje nie postoje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

AdminAdmina mowisz małym sklepikom NIE? czyli wedlug Ciebie duzy sklep to np jakas galeria? ktora jest zlepkiem małych sklepikow? :) kazdy musi i chce zarabiac !! podziwiam osoby, ktore odwazyly sie otworzyc cos swojego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

nieoszukujmy sie ze tylko ceny i jakosc ale lepiej cos wziasc do reki zastanowic sie czy warto to kupic niz dostac przy ladzie i byc pytanym czy moze to na szybkiego bo za toba stoja nastepni i zaraz nalicza ci kosmiczną cene za jakis oryginalny parocentymetrowy produkt.... bo ma logo Mlekovita a wdomu okazuje sie ze jeszcze zepsuta, co drugi produkt w malych sklepach niejest wporządku sąsiedzi chodzą czesto je wymieniac

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

to prawda w małych sklepach, często ,smierdzi , stoją za ladą tłuste baby a towary często maja przekroczone terminy.

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

kiedy zamkną ten szajs :)

Byłem zadowolony, że zamknęli Lider Price, pozbyliśmy się badziewia z Łomży. Moja radość nie potrwała długo, bo otworzyli Pepco i Lidl i mamy teraz 2x więcej obciachowych sklepów.

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

Zgadzam się całkowicie z mistrzem418... W każdym razie pozdrawiam Polaków i życzę im rozwoju interesu. Polska dla Polsków, a nie dla obcokrajowców , którzy przez hipermarkety niszczą biznes tych najmniejszych sklepów, a także każą płacić horrendalne czynsze. Pozdrowionka

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

ej ej ale lidl to nie jest wcale duży sklep xD w lomzy to moze tylko kaufland i stokrotka sa sredniakami a reszta to male sklepy osiedlowe :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: LIDL otwiera swój sklep w Łomży :)

nie ma źle
jest jeszcze gorzej
typowe, bo łomżyńskie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org