sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
potrzebny dobry reumatolog

Witam potrzebuję kontakt do dobrego reumatologa w Łomży lub Białymstoku może... problem ze stawami u mlodej osoby (wyniki książkowe a ból występuje)
Z góry dziękuję!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

Dr Bąkowski, przyjmuje chyba na Wyszyńskiego:)))

Fiku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

Może nie mam racji ale jesli wyniki są książkowe, np ASO to może warto poczytać o chorobach odkleszczowych. Przy tych chorobach wyniki są idealne a stawy bolą. Coraz częściej występuje borelioza (bardzo lubi wchodzić w kolana), bakterie bartonella też dają takie objawy. Obok tych objawów występują inne na które często nie zwraca się uwagi. Ja miałam podobny problem. Po około roku wyszło że to jednak nie żadne sprawy reumatologiczne. No a jeśli chodzi o młodą osobę to ja szukałabym właśnie w kierunku boreliozy. Dodam że to świństwo przenoszą również komary!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

Hej dzięki za wskazówkę dodam tylko że poza bólem stawów i tym że są "głośne " nie mam dodatkowych objawów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

jeszcze mam prośbę jesli miałas podobny problem może doradzisz do jakich poradni się udac itd... dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

U nas w okolicy nie ma dobrego specjalisty w tej dziedzinie. Jest w Warszawie dr Kurkiewicz chyba ale ja polecam w Krakowie dr Kowalską-Werbowy. Wizyty prywatne ale kobieta zna się na rzeczy. Sama również chorowała. A badania tylko prywatnie w Poznaniu lub Lublinie. wszystkie można zrobić na wysyłkę więc nie trzeba jechać. A co do objawów to są całkiem niewinne. Można szybciej się męczyć, bardziej pocić, być podenerwowanym, czasem żołądek może się odezwać, objawy grypopodobne. Ale te objawy nie muszą występować ciągle. Nachodzą falami. Raz lepiej raz gorzej. poza tym nie są aż tak dokuczliwe żeby zacząć się tym martwić. ot, przeziębienie. każdemu się zdarza. Albo pocenie? Nic strasznego. Najlepiej poczytaj tutaj http://docs.google.com/View?docid=dfs9jh96_16gzkp8qfn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

Witaj Moje dziecko choruje na przewlekłe młodzieńcze zapalenie stawów .Zachorował gdy miał 9 miesięcy a ból i obrzęk był tylko w jednym kolanie po pewnym czasie były zaatakowane już nadgarstki i kostki . W Białymstoku w klinice przyjmuje dr GóRska i dr Dobreńko moje dziecko postawiły na nogi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

hej Gabi 25 mogła byś mi przesłać np sojego meila na gg 13035428 miałbym pare pytań lub zapytam przez gg jeśli zechcesz odpowiedzieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

zuzizuzieńka chciałabym nawiązac z toba kontakt .mam córeczke 21 miesiecy która choruje na tę chorobę mam kilka pytań muj adres agnieszkakr2@wp.pl lub gg 2013038

agula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Prośba o pomoc w postępującej boreliozie

Dzień Dobry

Pozwoliłem sobie napisać maila , gdyż przeczytałem Pani wypowiedz na forum odnośnie dr Beaty Kowalskiej-Werbowy.
W ostatnim czasie dostałem potwierdzenie boreliozy w moim organizmie. Bardzo proszę o adres pod którym doktor przyjmuje pacjentów.

Z góry dziękuję za informację
(simon35@autograf.pl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

Post z 2008 roku !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

Zerknijcie sobie tutaj www.kriocentrum.com . Kriocentrum oferuje innowacyjne metody leczenia bólów stawów poprzez zastosowanie terapii komórkami macierzystymi. Jest to bardzo bezpieczne i nie trzeba zostawać w szpitalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

A słyszeliście o zimnej hydroterapii ? Działają orzeźwiająco, pomagają w dolegliwościach bólowych oraz wielu różnych schorzeniach. Leczenie zimną wodą stosowane jest w ostrych stanach chorobowych, takich jak zapalenia stawów i żył. Mnie zaciekawił ten temat i warto go przeczytać- www.med-online.pl/na-czym-polega-zimna-hydroterapia/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: potrzebny dobry reumatolog

Warto też sprawdzić metodę wstrzykiwania kwasu hialuronowego bądź podania PRO - bogatopłytkowe osocze krwi. Mój znajomy miał podawane PRP w biodro i efekty są zdumiewające. Ból biodra wyraźnie się zmniejszył i kolega czuje się zdecydowanie lepiej. Warto wejść na stronę Paneklinic i zapoznać się z ważnymi informacjami odnośnie PRP: http://panekclinic.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org