niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzień dziecka na starym rynku

Pięknie ktoś zorganizował dzień dziecka, szczególnie dla dzieci .Przez prawie dwie godziny obserwowałam zmagania najmłodszych artystów i tu dla nich wielie brawa, dzieci dały z siebie wszystko były fantastyczne. Natomiast organizatorzy i opiekunki dzieci wykazały się swoja wielką nieodpowiedzialnością / chodzi konkretnie o panie opiekunki dzieci ubranych w żółte odblaskowe kamizelki/w prawie 30 stopniowym upale te dzieciaczki robiły frekfencję ,bo zamówiono aktorów ze stolicy ,którzy się po drodze zakopali gdziś i trzeba było czekać ,a pani autorka ,,w prezencie dzieciom ,, poskakała kilka razy i trzepała biznes na sprzedaży swojej książki. Wszystko ok tylko nikt nie zwrócił dzieciom uwagi ,że nie siedzi sie na gołym betonie bez grama wody. Pani miała butelkę z wodą i jeden plastikowy kubeczek ,ale z tej butelki piła sama nie zauważyłam ,aby podzieliła się z dziećmi. Skandal nie wiem czy rodzice wiedza co działo sie dziś pod ratuszem ,gdzie wielcy wodzowie potrzyli na to ze swoich gabinetów, gdzie i co na to pan Choiński spec od oświaty. Gdzie pani dyrektor przedszkola z którego były dzieciaczki ubrane w odblaskowe kamizelki. Dlaczego inne przedszkola zaraz po swoich występach szybciutko mogły zabrać dzieci z tego upału. Mam nadzieję ,że odpowiednie władze wyjaśnią to skandaliczne zachowanie odpowiedzialnych za bezpieczną opiekę nad powierzonymi im dziećmi. Co na to rodzice?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień dziecka na starym rynku

S4...no... pomylilem sie...
W sumie oprocz tej M6-Skoczylasa, nic naprawde mocnego nie ma w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org