środa, 25 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Telefon do okolo 500 zl

Witam wszystkich. Mam zamiar kupić sobie w niedługim czasie jakiś nowy telefon jednak nie jestem w tym temacie za bardzo obyty. Jaki jest wg was najlepszy telefon do około 500 zł. Będę bardzo wdzięczny za każdą poważną odpowiedz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

samsung z170

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

oblookaj se k550i. też fajny telefonik...

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

kup sobie najlepiej cos z symbianem nokie n70 polecam,badz se k800i, ale wybor nalezy do ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

no właśnie, za 500zł kupisz już se k800 a to bardzo dobry telefonik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

mam K550i - jest cacy. Ale za tą kasę kupisz na luzie K800i i zostanie Ci jeszcze kasy :) a telefon troche lepszy, ale tez niestety dużo większy... Polecam K800i :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

wielkosc telefonu jest nie wazna, liczy sie tylko to do czego bedziesz go wykorzystywal chcesz sluchac muzyki to se walkman badz xpres od noki chcesz robic zdjecia to tylko se, nokia nie ma szans, ja posiadam nokie e61 jest wielka ale nie az tak sluzy mi glownie do odbioru e-maili do internetu i ogladania filmow wyswietlacz normalnie rewelka 16 mln kolorow, wiec musisz wybrac telefon ktory bedzie ci odpowiedal nie tylko wizualnie a takze funkcjonalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl



300 zl, bez ladowarki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

Ja kupiłem K800i 2 miesiące temu w granicach tej ceny i jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam. Wbudowany aparat 3,2 Mpix robi świetne zdjęcia. Na K800i możesz równiez oglądac filmy w formatach 3gp i mp4. Poza tym odtwarzacz mp3 a także radio. Jeśli masz dużo miejsca w kieszeni to telefon jest wart polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

logic86 dobrze mówi. Najpierw się zastanów do czego ten telefon ma Ci służyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

jeśli wielkość telefonu nie ma znaczenia, a cenisz sobie funkcjonalność telefonu to polecam SE P990i. Ma wszystko co potrzeba a za 500 w dobrym stanie używka

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

Ja polecam jak dla mnie super sprzęt W810i mi wystarcza spokojnie przemyślane funkcje i menu polecam ci k800i bo to to samo co w810i tylko rożni się aparatem i wyglądem .Mi się sprawdza bardzo dobrze miałem nokie ale tylko dwa dni bo mało co to by za szybę poleciała .Nokia dla mnie to szajs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

Samsung sgh z400 mam od roku i nienarzekam 2 aparaty(przód i tył koma) 2 mega kamera i wsie inne dodatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

Z400 to krok naprzód. Pełna funkcjonalność UMTS/EDGE, obejmujący trzy pasma GSM (900/1800/1900MHz) oraz funkcje biznesowe, takie jak drukowanie bezprzewodowe (Mobile Printing), czytnik kart pamięci (External Memory - karty microSD), przeglądarka dokumentów (Document Viewer), Bluetooth® i USB oraz tryb Offline.

Telefon wyposażony jest również w aparat cyfrowy o rozdzielczości 2 megapikseli (z czterokrotnym zoomem cyfrowym) a także wyświetlacz TFT o 262 tysiącach kolorów, gwarantujący doskonałe wrażenia wizualne. Wśród wielu multimedialnych funkcji telefon ten posiada odtwarzacz plików MP3, kamerę wideo i dodatkową kamerę VGA do połączeń wideo. Jedną z dodatkowych, innowacyjnych funkcji jest funkcja antykradzieżowa Mobile Tracker (przy zmianie karty SIM telefon automatycznie wysyła powiadomienie na wcześniej ustawiony numer telefonu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

marcingo1 te same funkcje a nawet wiecej posiada n70 za taka cene mozesz odtwarzac filmy w formacie avi wbudowane radio aparat 2mpi i vga, ale najlepiej teraz kupowac telefonik z systemem operacyjnym czy to symbian czy windowsmobile i z wifi mozliwosc dzwonienia na skype za darmo tak samo jak ''buszowanie'' po necie(no tylko najlepiej miec dostep do hotspotow badz router'a z wlan'em), korzystanie z nawigacji, jest tyle funkcji teraz ze nie sposob tego opisac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

kup sobie Sony Ericssona P1i zajebisty telefonik :) wiem bo jestem szczęśliwym posiadaczem HE HE a tak do 500 zł to proponuje tobie i polecam NOKIE 5310 bardzo fajny telefonik fajnie sie prezentuje bardzo cieniutka świetnie słucha się z niej muzyki naprawdę bardzo pozytywny telefonik jak się postarasz i dobrze poszukasz to do 500 zł dostaniesz nawet z karta pamięci 2 GB ... niom ale wybór pozostawiam tobie he he POZDRAWIAM SERDECZNIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

koniecznie coś z Symbianem, chyba że chcesz się czuć ograniczony softem tylko producenta.

Ewentualnie poczekaj na Androida, ciekawe tylko ile będzie kosztował...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

Dzieki wszystkim za pomoc. W tej chwili sklanialbym sie ku K800i. Sądzę, ze bedzie to optymalne polaczenie muzyki z aparatem. A co sądzicie o Nokii 6300?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

Jeśli jesteś zainteresowany mam SE P990i na sprzedaż. Telefon w idealnym stanie z października tamtego roku. Fabrycznie bez simlocka z papierami i gwarancją. Jeśli Cię rusza pisz na gg 3237205

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

" W tej chwili sklanialbym sie ku K800i. Sądzę, ze bedzie to optymalne polaczenie muzyki z aparatem."

Tyle, że to cegła a nie aparat. Zobacz sobie np. se k770i możliwości podobne, a sporo poręczniejszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

Używana Nokia E51. Najlepszy telefon jaki można sobie wyobrazić. Elegancki, prosty, a jednocześnie naszpikowany PRZYDATNYMI bajerami. Aparat 2.0 - jak na kome w pełni starczy. Dobry odtwarzacz mp3, radio FM. Do tego WiFi - możesz szusować po necie za free w miejscach gdzie jest dostęp do WLANu (okolice kawiarenek internetowych, restauracje, PUBy, uczelnie, biblioteki, szkoły). Oczywiście całość na Symbianie S60 w 3-ciej (najnowszej) wersji.
Myślę, że używke spokojnie dostaniesz za 500zł. Nówki chodzą po 600 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

Nokia 6300 jest bardzo atrakcyjnym telefonem jeśli chodzi o gabaryty i wykonanie obudowy. Nie czuc go prawie wcale w kieszeni. Aparat 2Mpix robi dobre zdjęcia przy dobrym oświetleniu, niestety kiepsko radzi sobie w mroku ze względu na brak dodatkowego źródła światła. Newet gdy na zewnątrz świeci słońce a zdjęcia wykonywane są w pomieszczeniu widać wyraźne szumy. Jeśli aparat w telefonie jest dla Ciebie rzeczą podrzędna to ten telefon także jest wart polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Telefon do okolo 500 zl

a ja niezgadzam sie prawie z kazdym.sony ericsony są funkcjonalne ale wadliwe.Spujrzcie tylko ile osob chce sie ich pozbyc na allegro...a wady sie powtarzają
-zepsute dzojstiki
-telefon sie zacina

Polecam raczej cos z motoroli z klapką. v980 ,1050 itd.

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org