środa, 25 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co bym zmienił w Łomży?

Co bym zmienił w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

1 kościoły na " BIEDRONKI "
2 prezydenta ŁOMŻY i połowe radnych
3 lekarza światowej sławy pana M. ale nie mogę bo sam się zwolnił , dzięki BOGU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

ja bym jeszcze kilka rond dobudował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

WIĘCEJ BIEDRONEK !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

a ja:
- jeszcze parę rond bo tych jest stanowczo jest za mało
- pałac kremlwoski na placu czerwonym vel stary rynek
- zaorałabym reszki placu niepodleglości aby nowy syf ktory tam powstaje
był kompletny.
- no i kościoły na centra handlowe

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

Ale wy jesteście dziwni :/ Gdyby w Łomży była tylko katedra jęczeli byście że jest jeden kościół daleko itp. Ja bym zmienił "rząd" naszego miasta na taki który by się interesował i znał potrzeby Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

nie wiem co to sie dzieje... ktos cos robi to zle, nic sie nie dzieje tez zle. jak tu ludziom dogodzic. krytykujecie wszystko. jak sie wam nie podoba, przeprowadzka albo apolitycznosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

ja bym zmienil wiecej samoobslugowych sklepow na biedronki hahah :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

A ja bym ,zaczął od zwiększenia granic Łomży ,zmiana prezydenta ,zbudowanie reala i tesco (na poboczach Łomży) zbudować kilka jakiś ekskluzywnych biurowców (przynajmniej 2 ''drapacze chmur'') ,rozbudować miasto (więcej stanowisk pracy) zbudować z 2 fabryki (np.odziezy itp.) obwodnice dla tirów ,nad narwio jakieś ścieżki spacerowe ,drogi polepszyć i mało brakuje a powstałaby Warszawa! Tak i tego właśnie nam trzeba ,myślania i działania ,dązace to zrealizowania planów które wyżej wymieniłem ,to właśnie jest przyszłość!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

zwiększenia granic Łomży - bylo, nie chca ludzie
zmiana prezydenta - co 4 lata jest taka opcja
zbudowanie reala i tesco (na poboczach Łomży) - nie ma terenow :D
zbudować z 2 fabryki - znajdz inwestorów :D
obwodnice dla tirów - śledzie nie chca pozwolić
nad narwio jakieś ścieżki spacerowe - cos ruszylo w tym kierunku :D
drogi polepszyć - Nasza bedzie stekac ze ruch utrudniony i ze bezmyslnie modernizowany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

oj, Dobromil, pomyslowy to Ty jestes, ale w zlym kierunku. Po co nam tu ekhm, fabryka odziezy, skoro Chiny zalewaja towarem? Po co "ekskluzywne" biurowce, maja stac puste? drapacze chmur powstaja "same z siebie", do tego potrzebujemy jedynie hiperwysokich cen gruntow i zapotrzebowania na hotel/biura/cos jeszcze. Jedyne co nam trzeba to madrej wladzy, niskich podatkow i wyksztalconych ludzi, wtedy marzenia Dobromila maja szanse sie spelnic ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

Nasze miasto to standart. Wszystcy biadolą a na wyborach nikogo nie ma.
Ja bym zmienił mieszkańców. Prawod do jęczenia mają osoby które biorą udział w życiu politycznym miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

Perkoz nie ******* wierszy bo dziś nie pierwszy ,jak sie nie podobają moje plany to jedź do afryki banany prostować i swoją głupote w piasek chować..

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co bym zmienił w Łomży?

Przeczytaj moj post jeszcze raz, nastepnie swoja odpowiedz i zastanow sie nad soba. Jezeli nie zrozumiesz, to bardzo mi przykro, ale tlumaczyc nie bede.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org