czwartek, 26 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

Kto uważa, iż podwyżka dla prezydenta Łomży nie powinna być przyznana proszę o podpisanie się !

Dzięki

h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

Jak się chłopina napracował, to mu sie należy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

ja sie nie zgadzam można te pieniadze przeznaczyc na cos innego !!!! złodzieje jedni !!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

Chciałbym u siebie w pracy dostać podwyżkę 20%ową, rzadko spotyka się takie podwyżki, nie łączące się z awansem. Moim zdaniem ten prezydent nie zasłużył na jakąkolwiek podwyżkę. Ale tak to już w życiu jest, radni podniosą mu teraz, on im za pół roku się zrewanżuje.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

ciekawe czy ktos potrai wymienic jego wielkie dokonania za ktore moglby dostac podwyzke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

no gdzie do *uja taki nieud*cznik dostaje podwyżkę +20% ? Co on zrobił dla tej Łomży !?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

Szybko o podwyżce
Zupełnie inaczej wyglądała natomiast „debata” nad prezydencka podwyżką. Projekt uchwały podnoszący pensję prezydenta Brzezińskiego z 10.266 złotych brutto miesięcznie na 12.362 zł. przedstawił jej autor przewodniczący Rady Miasta Wiesław Grzymała. Podkreślał, że prezydent od lat nie dostał podwyżki, a inflacja nieco uszczupliła realne jego dochody wobec tego „mając na uwadze zwiększającą się inflację, wyjątkowy charakter pracy i ogromną odpowiedzialność” uznał, ze trzeba pensję podnieść. W dyskusji głos zabrał tylko radny Maciej Borysewicz, który powiedział, że zgadza się z argumentacją przewodniczącego, ale 2100 zł to za dużo dlatego będzie głosował przeciw. Na tym dyskusję zamknięto, po czy zdecydowaną większością głosów radni podnieśli prezydencka pensję zgodnie z projektem – o 20%.

Jak dla mnie to śmieszna argumentacja.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

I tak to wygląda rządzenie miastem !!!!!!! Najważniejsze to pensja dla prezydenta i ilość punktów sprzedaży alkoholu.Własnie najważniejsze problemy naszego miasta.Jak najszybciej rozpierniczyc pieniążki .Po cholerę ci radni /oczywiśta oczywistość po diety bo biedaki nie mają z czego żyć/ Już jak ktoś tu słusznie zwrócił uwagę-jak ja tobie to ty mnie ,teraz pora już na podwyżke dla pana Grzymały.A z Łomży coraz większa wiocha .Wydaje mi się ,że nie jest to śmieszna wcale sytuacja ,ale wręcz bezczelne i aroganckie traktowanie wszystkich dzięki ,którym Ci tak zasłużeni fachowcy siedzą w ratuszu.Na ich opamiętanie i honor nie liczmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

Na dowód tego, że Sz.P. Brzeziński coś robi proponuję zajrzeć w dowody osobiste (które zapewne już ma z 20% użytkowników tego forum ;] ) i dokładnie przeczytać: "ORGAN WYDAJĄCY: PREZYDENT MIASTA ŁOMŻY" ! ;]

A tak na poważnie, to niech ma tą podwyżke. Tylko niech wyda ją na coś potrzebnego (np. na wizyty u logopedy...).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

A dać takiemu 1200 zł brutto i niech poprowadzi 4 osobową rodzinke w domu jednorodzinnym zobaczymy co powie. Dla mnie to kpiny taka pensja a jeszcze podwyżka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

I znowu popiszemy się podenerwujemy i szkoda nafty. A co będą chcieli to już to uczynili i nam wszystkim na nosach zagrali.Dobrego logopedę dla pana Brzezińskiego i dobrego polonistę dla pedagoga z wykształcenia p. Choińskiego ,aż się prosi.Pewne wątpliwości czy to coś da wiejskiej gwary się nie wyleczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

Każdy pełnoletni i niekarany obywatel może zostać prezydentem.
Zatem zrzędliwi forowicze zamiast wylewać żółć do roboty.
Też macie szanse zaznać tego świetnego stanowiska a z Łomży zrobić co najmniej Tokio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

Chyba nigdzie nie dostaje się tak dużo za tak niewiele.
Pensja w żaden sposób nie jest adekwatna do włożonej pracy i rozwija się szybciej niż to miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hańba w sprawie podwyzki dla prezydenta

panie kmaciek opowiadasz głupoty, nie chodzi o zrobienie Łomży drugim Tokio!!!!!!!!!Zabierając głos zapoznaj się z osiągnięciami innycvh miast ,gdzie za mnijsze pensje jak rozwijają się miasta. A u nas za podejmowanie bzdurnych pomyłek dostaje sie nagrody!Łomżyniacy dobrze pamiętają jak było w przeszłości ,ile dobrego robiono dla miasta ,a szczególnie dla mieszkańców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org