czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Noclegi - ZAKOPANE

Interesują mnie noclegi w Zakopanem lub okolicach. Jeśli ktoś był, proszę o propozycje i opinie.
Wiem, że można znaleźć na necie, ale głównie chodzi mi o porady, co polecacie, a czego nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Hotel Kasprowy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

zumi.pl sa tez podawane ceny w zaleznosci od ilosci osob, miejsca...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Witam.

Bardzo dobre warunki masz tu: Staszelówka

Coś o miejscu. Bardzo ładne miejsce. Czyste i zadbane. Łazienka w pokoju. Właścicielka bardzo miła i można z nią negocjować ceny :-) Z tego domku do Krupówek idzie się ok 15-20min. Ale pod samymi górami także jak ktoś więcej chce chodzić po górach to polecam :-) Jak Pani nie ma miejsca w domku to z rabatem może załatwić miejsce w ładnych domkach obok. Polecam pokój nr 4(jak dobrze pamiętam) - duży taras, widok na góry i wogóle fajnie. Osobiście bardzo polecam to miejsce.

Palace <- warunki może gorsze... może nie... poprostu zwykłe pokoje. Nie ma takiego góralskiego klimatu jak Staszelówka. Ale łazienka jest w każdym pokoju, TV też. Jak jedziesz większą grupką to są pokoje 1-6 osób. Odrazu można zjeść na dole. Dużym plusem jak chcecie się pobawić w Zakopanem - 5 min od Krupówek. Tu mówiłem o ich pierwszym ośrodku na ulicy Chałubińskiego. Mają też inne ośrodki: byłem w jednym 4 dni i nie mogę coś za wiele powiedzieć. Tylko tyle, że do gór daleko i do Krupówek. Z właścicielem można się dobrze dogadać co do ceny. Zawsze mocno obniżał ceny.

W Staszelówce najtaniej ile zapłaciłem to chyba było 20zł za dobę - stosunek ceny do jakości 10/10 :-) Ale teraz jest sezon, więc ok 45zł-70zł/doba tak trzeba sobie liczyć. W Staszelówce spokojnie można 10zł od osoby wynegocjować. Wg cennika 45zł/osoba. Jak pogadasz do 35zł zapłacisz. Jak Was więcej to lepiej. Jak na dłużej to też lepiej. W Palace tak samo. Nie wiem jak w innych ośrodkach.

Jak już będziesz na miejscu polecam GóralKebab w "Góral Pizzy" :-) Jak w nocy się nie chcesz ruszać z ośrodka, a głód coraz większy ;-) To wbrew pozorom bardzo ważna informacja turystyczna ;-)

Miłego pobytu w Zakopanem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Tu masz zdjęcia tego Palace jak coś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Najlepsze noclegi w okolicach Zakopanego - Dom Wczasowy Stanisława Papież w Białym Dunajcu (5 km przed Zakopanem, ok. 10 min. samochodem na Krupówki).

Byliśmy tam z żoną 2 razy w okresie Sylwestrowym i będziemy tam zawsze wracać.. Bardzo dobre jedzenie, ładnie położony dom, miła obsługa i dość przystępne ceny.

Naprawdę warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Apartament "Koszysta" położony w świetnym miejscu, cicho, spokojnie tylko że a tym apartamencie są tylko 2 pokoje 2-osobowe :) w każdym pokoju TV. Jest również aneks kuchenny(świetny) i łazienka. Cena myśle ze też nie jakaś wygórowana bo na majówke płaciliśmy tam po 40 - 50 zł za dobę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Małe Ciche 68.
Więcej tutaj : http://www.turystyka.z-ne.pl/opis_obiektu.php?id_kat=2857
Polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Polecam oczywiście najlepsze apartamenty w Zakopanem, czyli:
www.apartamenty-zakopane.net.pl

Naprawdę fajne wakacje i to jeszcze w takim apartamencie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Jeśli chodzi o apartamenty to z tego co wiem to Smrekowa Polana ma wygodne. Tutaj http://www.smrekowapolana.pl/ można sprawdzić co mają. Co ważne - są blisko centrum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Cześć, nocowałem w domkach całorocznych. Co myślisz o takich domkach noclegowych ? Podobało mi się bo oddawały charakter gór :) Ja byłem tutaj http://domkikoscielisko.pl/ . Mają przystępne ceny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

polecam Bukowinę Tatrzańską piękne miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

A nie lepiej pojechać do Wisły? Wydaje mi się, że jest to znacznie lepsze i przede wszystkim tańsze rozwiązanie. Dzięki temu można zarezerwować sobie luksusowe noclegi np. tutaj http://www.willastok.com.pl w cenie małej kwatery w Zakopanym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Zakopane świetne, ale ja jestem z wielkopolski, więc w grę wchodzą tylko urodziny dla dzieci Poznań z pewnością będą dobrze zorganizowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Polecam, sprawdzone i tanie noclegi w Zakopanem blisko centrum lub szlaków, zależy co kto woli :) Dla zainteresowanych adres strony :) http://www.zakopaneapartamenty.biz/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

spadać trolle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Ja dość często jeżdżę do Zakopanego na delegację, bo mamy tam kilku klientów i zawsze mam nocleg rezerwowany przez mountain-apartments.com.pl. Bardzo fajne oferty mają a stałych klientów to poznają już prawie po głosie. Obsługa profesjonalna i zawsze odpowiedzą na wszystkie pytania jak są jakieś wątpliwości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

W Zakopanem wygodnie nocuje się w apartamentach Sun&Snow - jest ich spory wybór. Najbardziej mi dopowiadała lokalizacja blisko Centrum, ale jeśli ktoś ma inne upodobania to są również takie położone w oddaleniu od centralnych miejsc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Noclegi - ZAKOPANE

Jeśli chcecie przejrzeć dużo ofert w jednym miejscu, to polecam Wam https://www.e-wczasy.pl/noclegi,zakopane -> Noclegi w Zakopanem w dobrych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org