czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

http://proca.pl/pokaz/100/czy_alkohol_jest_bardziej_szkodliwy_niz_marihuana

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

jakie wasze zdanie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Alkochol nigdy nie szkodzi zdrowiu my tak stwierdamy bo własnie pijemy!!!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

notoimpreza pelnom gembom skoro masz czas na forum wchodzic .... szkoda gadac ::P pewnie po dwa piwa na twarz i wszyscy zarzygani :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Tylko jest jedno ale. Alkohol jest legalnie sprzedawany w sklepach, a marihuana "owoc" zakazany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

wlasnie barbra dokladnie !!!! i cos tu chyba jest nbie tak !!!! wszystko jest dla ludzi...

[gif]boobs.sorkmos.com/animatedboobsom-143.gif[/gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Fin jak c ro i żle to jedz do Holadnii sie naćpasz do woli a se jeszcze czego innego zasmakujesz . Piwo owszem ale są granice pica w pewnym stopniu , gorzej jak sie nie umie pić sie wpadnie tzw alkocholizm wtedy jest prze..... dla najbliższych ( rodzina ) awantury i tp.

A co do maryśki to jedz do stanów tam to bedziesz mial raj jak trafisz w dobry rejon



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Żyjesz w państwie w którym marihuana uznawana jest jako narkotyk i jest zakazana-musisz się do tego dostosować i tyle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

co innego jak palisz w Holandii w coffeshopie a co innego w Polsce. W Holandii jest wszystko sprawdzane a w Polsce aby jak najwiecej zarobic. W polsce marihuana jest uważana jak jakiś poważny narkotyk, ze otwiera droge do cieższych narkotyków a to gowno prawda jak ktos ma silna wole i chce przy tym zostac to na zawsze w tym zostanie, nie bedzie sie pchałdo chemii. Nie uważam że marihuana jest gorsza od alkoholu. Ile ludzi umarło z powodu marichuany?? No a teraz ile ludzi umarło przez alkoholizm ?? To chyba wszystko wyjasnia. Te 2 rzeczy sie wyrównują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

podziwiam twoja silna wole, ale nie wroze ci najlepiej jesli nie pozbedziesz sie tego gowna inie kituj innych o nieszkodliwosci marychy. zostancie czysci, prosze

andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Mam pomysl dla Ciebie, chcesz legalizacji zrob protest z kolegami zablokujcie ulice miasta albo powykupujcie wszystkie szklane fifki z Łomzyńskich sklepów. Pokażcie się na miescie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

DxxxD "sprawdz kto wozi sie po miescie " :-]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

sam nie pale ale jestem za legalizacja !!! jestem ponieważ na policja tez pali !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

TO I TO UZALEZNIA co bardziej nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

podbijamyyy :DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Ilu z Was pilo alkohol, a ilu palilo marihuane? Odpowiedzcie sobie na to pytanie i zastanowcie sie czy jest sens pisac o czyms, z czym nie mialo sie doczynienia.
PS. Ja jestem za legalizacja :)


pozdro :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

FIN: skoro wsztstko jest dla ludzi to zrób sobie harakiri - jak wszystko to wszystko. Daj dobry przykład



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Challenger:
Czy według Ciebie nie można mówić o czymś co jest niezakazane? Równie dobrze przecież się dyskutuje o aborcji, eutanazji, zabijaniu itd. Czy w takim razie nie można mówić według Ciebie czy dobrym jest zabicie człowieka dopóki się tego samemu nie zrobi? Czy nie można mówić o słuszności skazaniu człowieka zanim samemu kogoś się nie skaże i sprawdzi jak to jest? Według Twego myślenia nie powinno być Cię na świecie - rodzice powinni sprawdzić jak to jest z aborcją.

Nie tędy droga. Skoro wiadomym jest że coś jest szkodliwe i źle wpływa na funkcjonowanie mózgu (niektórym przecież zresztą i na trzeźwo brakuje) to oczywistym jest że być powinno zakazane. Dochodzi wg mnie tylko problem stopnia szkodliwości.

To że w innym kraju coś jest dozwolone a w Polsce nie, nie znaczy że jest to dobre. Grupa ludzi (czyt: ćpunów) pragnie mieć frajdę i "bawić się" bez konsekwencji. Podobnie jak wielu palaczy (w pewnym sensie również narkomani) pewnie żaden tu z propagujących legalizację nie potrafi uzasadnić swej wypowiedzi dlaczego tak miałoby być lepiej. Jedyne co zazwyczaj można usłyszeć to "bo jest fajnie". Ale fajnie jest też dla wielu rozpędzić się samochodem pow. 200km/h, inni chętnie zobaczyliby jak szkoła zostaje wysadzona, kolejny widzi frajdę gdy podłoży nogę staruszce.

A dla mnie fajnie byłoby gdyby ta roślinka wyginęła :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Western Digital:
Nie chodzi mi o to zeby o tym nie dyskutowac tylko o to, ze wiekszosc ludzi nawet nie poszuka informacji (chociazby raport WHO o tym ze kawa uzaleznia bardziej niz marihuana) i z gory mowi ze to jest zle i niedobre. I nie porownuj aborcji, eutanazji do leagalizacji marihuany bo to dwie zupelnie inne rzeczy. Chociarz swoja drogo rowniez jestem za leagalizajca aborcji i eutanazji i przywroceniu kary smierci :). Palaczy nazywasz narkomanami? Czyli Twoim tokiem rozumowania, kazdy kto pije to alkoholik?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana#Skandal_wok.C3.B3.C5.82_raportu_WHO.5Bpotrzebne.C2.A0.C5.BAr.C3.B3d.C5.82o.5D

pzdr :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

wymień proszę plusy legalizacji bądź też wymień pozytywne wpływy na organizm przeciętnego człowieka (pomijając zastosowanie w medycynie)
Nadal nikt nie potrafi? Narkomani. Mózg Wam odebrało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Za dużo tego syfu palisz i coś Ci sie pod deklem poluzowalo, jak chcesz to sobie tam pal z ziomalami. Nierozumiem tylko dlaczego chcesz na sile zainteresować tym innych odnawiając ten wątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

ale zauważcie np. że ludzie po pijaku popełniją czasem rózne przestpstwa tj. rozboje , bójki itp. a wątpię aby ktoś po zapaleniu ziółka poszedł się lać - bardziej wtedy się myśli aby coś zjeśc i iść grzecznie spać .
Zreszto nawet ile jest wypadków i tragedii jak ktoś jedzie po pijaku a jakos nie zsłyszalem aby zbuchany kierowca miał wypadek ( z reguły na zbuchańcu sie jezdzi wolniej i nie ma potrzeby brawury )

Diabeł nie odgadnie,Anioł nie podpowie mi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

walnij sobie cyjanek i idźże "grzecznie spać"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Może to dlatego jest mniej wypadków i mnie rozboi bo te wasze "ziółka" niesą tak ogólnie dostepne jak alkochol. To jak sie wam chce po zapaleniu jeść to weżcie wciągnijcie w te waszą kampanie legalizacyjna np. Mc.Donalda albo jakies bary oni by pewnie wam jeszcze wysponsorowali troche trawy zebyście na wyżerke donich lazili czesciej. CO za pajac:)


Ja tam po pijaku jak i na kacu jezdze wolniej niż na trzeźwo!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

W Holandi jest legalne i maja lepsze łby do trzepania kasy. Spojrz poziom zycie w Polsce i w Holandii ;d Poprostu to jest energia;d LEGALIZEEEE

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Western Digital:
Wymien pozytywne wplywy wodki czy piwa (poza wykorzystaniem w medycynie) na organizm czlowieka.Nadal nikt nie potrafi? Alkoholicy. Mozg Wam odebralo. To stwierdzenie dziala w obie strony :P

DxxxD:
Cytat:

Nierozumiem tylko dlaczego chcesz na sile zainteresować tym innych odnawiając ten wątek.

Nie zainteresowany to po co tu zajrzales? Kazal Ci ktos?

Cytat:

CO za pajac:)


Ja tam po pijaku jak i na kacu jezdze wolniej niż na trzeźwo!!!


Pajacem to mozesz byc Ty, jezdzac po pijaku i stwarzajac zagrozenie dla innych. Dlatego chill man z tymi wyzwiskami :P

pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Challenger:
gdzie powiedziałem że alkohol jest dobry? Ale skoro chcesz to powiedz co jest bardziej szkodliwe nawet w małych ilościach: alkohol czy marycha? te pierwsze potrafi jednak na wiele czynników zdrowia wpłynąć pozytywnie. Te drugie - coś chce mi się wątpić że jest podobnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

No dobra jest tu paru chetnych do legalizacji, możecie mi powiedzieć jak wedlug was to miało by wygladać kto by sie zajmowal sprzedażą i zkąd te "zioło" mialo by byc brane. Bo z tego co widze to narazie tylko krzyczycie ze jest mniej szkodliwe od alkocholu i wogole ze pomaga. Napiszcie cos konkretnego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Western Digital:
Mysle ze alkohol i marihuana sa sobie rowne pod wzgledem szkodliwosci i obydwa srodki sa zle. A jak wiadomo zle smakuje najlepiej :) A co do medycyny to szczerze mowiac nie mam pojecia co leczy sie marihuana ale cos napewno :P

DxxxD:
Chociazby tak jak jest w krajach gdzie jest legalizacja caffe shop'y :P a zarabiac by moglo np.: panstwo, robiac panstwowe plantacje :P

pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Challenger:
Wiesz o tym że Trawka produkowana w Europie jest słabsza od tej z zbieranej w okolicach podzwrotnikowych i równikowych, więc aby ją wzmocnić dodaje się do niej narkotyki twardsze.
Wiec co ludzie wolą kupic zwykla trawke w caffe shopy, czy ta która jest mocniejsza bo ma kilka dodatków.
Wydaje mi sie ze "np.: panstwo, robiac panstwowe plantacje :P" dolozy taki podatek ze cena bedzie wyższa od tej którą zaproponuje ci dealer.
Przyklad z alkocholem i papierosami. Polska to nie Holandia. Tu sie mniej zarabia a kupuje sie to co tańsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

To juz nie wazne, czy kupisz u dealera czy w caffe shop'ie wazne ze nie bedzie karane posiadanie np.: do 3g przy sobie, tak jak bylo kiedys(moge sie mylic ale to chyba bylo 3g)

pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

To juz nie wazne, czy kupisz u dealera czy w caffe shop'ie wazne ze nie bedzie karane posiadanie np.: do 3g przy sobie, tak jak bylo kiedys(moge sie mylic ale to chyba bylo 3g)

pzdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

NA SEKS LEPSZE NIż HISZPAńSKA MUCHA JARAMY GANDZIE NIE PALIMY GŁUPA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

hahaha PCP bratku ;DDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Nie chce mi się czytać wszystkiego, ale prawda jest taka:
- trzeba porównać ilu ludzi umarło od alkoholu ile od maryśki - wniosek miliony od wódy, 0 od zioła (nie stwierdzono zgonu w historii ludzkości)
- jak się zachowuje człowiek
* pijany = agresywny (nie każdy, ale warto spojrzeć jak wyglądają powroty z dyskotek)
* zjarany = nawet nie ubliży co najwyżej zadowolony z życia
- propaganda - warto obejrzeć pare filmów dokumentalnych
- zastosowanie w medycynie - alkohol w małych ilościach, w dużych powoli zabija (żule i młodzi nadużywający niech nie zaprzeczają :), zioło na wiele dolegliwości między innymi ASTMA
- wszystko w nadmiernej ilości szkodzi
- dawka (nie pamiętam dokładnie) śmiertelna:
* alkohol 1:4, czy 1:3
* marihuana 1:10000

Czyli np. wypijając 0,5l. gorzały = jesteś pijany = 2l. = zgon
Wypalając 1g. = ujarany, 10000g = zgon (ale kto spali 10 kg.?), prędzej zaśniesz.

2 ważny aspekt to to że mowa o naturalnej mar. a nie o mózgo je**e, ja jestem za kontrolowaną legalizacją, czyli tak jak kiedyś sprzedaż w aptece na recepte, nie wyskakujcie że by podrabiali bo jak ktoś chce to wyjdzie za róg bloku i se kupi....
Pewnie o czymś zapomniałem, ale nie będe się więcej wypowiadał, ja tam nie pije, ewentualnie piwo na miesiąc... A jeśli ktoś lubi to i tak się mu nie wytłumaczy, ja po alkoholu jestem np. agresywny i nie raz zrobiłem jakąś głupotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Nie chce mi się czytać wszystkiego, ale prawda jest taka:
- trzeba porównać ilu ludzi umarło od alkoholu ile od maryśki - wniosek miliony od wódy, 0 od zioła (nie stwierdzono zgonu w historii ludzkości)
- jak się zachowuje człowiek
* pijany = agresywny (nie każdy, ale warto spojrzeć jak wyglądają powroty z dyskotek)
* zjarany = nawet nie ubliży co najwyżej zadowolony z życia
- propaganda - warto obejrzeć pare filmów dokumentalnych
- zastosowanie w medycynie - alkohol w małych ilościach, w dużych powoli zabija (żule i młodzi nadużywający niech nie zaprzeczają :), zioło na wiele dolegliwości między innymi ASTMA
- wszystko w nadmiernej ilości szkodzi
- dawka (nie pamiętam dokładnie) śmiertelna:
* alkohol 1:4, czy 1:3
* marihuana 1:10000

Czyli np. wypijając 0,5l. gorzały = jesteś pijany = 2l. = zgon
Wypalając 1g. = ujarany, 10000g = zgon (ale kto spali 10 kg.?), prędzej zaśniesz niż to spalisz.

2 ważny aspekt to to że mowa o naturalnej mar. a nie o mózgo je**e, ja jestem za kontrolowaną legalizacją, czyli tak jak kiedyś sprzedaż w aptece na recepte, nie wyskakujcie że by podrabiali bo jak ktoś chce to wyjdzie za róg bloku i se kupi....
Pewnie o czymś zapomniałem, ale nie będe się więcej wypowiadał, ja tam nie pije, ewentualnie piwo na miesiąc... A jeśli ktoś lubi to i tak się mu nie wytłumaczy, ja po alkoholu jestem np. agresywny i nie raz zrobiłem jakąś głupotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

ja mam krótkie zdanie na ten temat.
Wszystko jest dobre w miarę rozsądku ja bowiem nie polecam THC jak to wcześniej ktoś ujął w pewnym stopniu wpływa na umysł a ja powiem tak pierdziela szare komóry z bani...
Alkohol znów niszczy nerkę i na to samo wychodzi tu cię czeka mogiła a tu ci kolba siądzie więc nie palmy nie pijmy sportem się zajmijmy pozdro

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Wszystko w nadmiernej ilosci szkodzi nawet leki. W Polsce jest taka zasada ze nie ma stop. Zgadza sie po alkoholu dochodzi do roznych akcji typu jakies agresje itd ale i po narkotykach roznie to moze byc. Mnie np to nie kreci jak sie ktos cieszy z byle czego i wyglada jak by mial autyzm heh.. Za kilka lat to wyjdzie w sporych skutkach. Moim zdaniem to robienie z siebie kogos kim sie nie jest a zazwyczaj glownym powodem u mlodych ludzi dla ktorego siegaja po narkotyki jest to ze jest to zakazane a co zakazane to bardziej kręci i to ze inni biorą jest fajnie to i ja wezme. Mozna sie spierać co gorsze co leprze.. Wszystko ma swoich zwolennikow ja osobiscie zobaczylem sprawdzilem nie raz i nie dwa i nie korzystam heh..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

Wszystko w nadmiarze szkodzi nawet witamina C

____________________________________________________________
CYFROWY POLSAT polmar ul Skłodowskiej 2 obok łosia Tylko TU piłka GRATIS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

a kto mi powie czemu w lomzy po 35 ?? a nie po 30 ?? juz by z siebie dziadow nie robili i po 30 m:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy alkohol jest bardziej szkodliwy niż marihuana?

A może lepiej sięgnąć po coś co nie uzależnia, a przy okazji fajnie działa? Słyszeliście o kava kava - tu https://www.kavasklep.com/ do kupienia. Całkowicie legalnie. Roślina ta pochodzi z Mikronezji, a jej właściwości psychoaktywne znane są od wieków. Ma działanie relaksujące, odprężające. Dobrze wpływa na sen. Napar z kava kava jest świetnym substytutem alkoholu. Zresztą innych środków, moim zdaniem, też.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org