piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fryzjer damski w łomzy

Cześć

Proszę mi powiedzieć gdzie w Łomży, mogę znależć dobrego fryzjera damskiego(krótkie fryzury).Dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

polecam Studio Stylizacji Urody ELFRYZ na Wojska Polskiego 42 :) zawsze wychodze stamtad zadowolona :) chociaz troszke trzeba zapłacic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

na nowogrodzkiej dobry fryzjer jest zaraz za parkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

potwierdzam Edena to ten salon na nowogrodzkiej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ELFRYZ nigdy :((( nie polecam i moje kolezanki rowniez kazda z nas po razie byla i nigdy wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

moze trzeba bylo isc po 2 razy? Ja szczerze ELFRYZ polecam 100% zadowolenia, dobra fryzjerka jest tez na Niemcewicza kolo banku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

www.fryzuryamelia.pl

Andy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Tanio czeszę "na Angelę". utrwalam na piwo albo szmalec.
ferdek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Elfryz nie jest taki najgorszy... są lepsi partacze w Łomży. A co sądzicie o Amelii? Wchodziłam na stronę podaną powyżej i salon wygląda przyzwoicie. Ale w galerii są same koki:(
Ciekawe jak z cięciem i farbowaniem?
Proszę o opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Polecam fryzjer na mickiewicza na wprost szkoły podstawowej 7, chodzę już tam od 10 lat i jestem bardzo zadowolona. Dobiorą odpowiedni kolor i fryzurę. Polecam panią beatę i dorotę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ja polecam salon Anna na Dmowskiego tam gdzie kiedys było solarium. ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Możecie mi polecić fryzjera, który robi ładne i odważne fryzury? Moja fryzjerka sie rozchorowała i pilnie potrzebuje namiarów na kogoś kto mi zrobi ładny kolor i wystrzałową fryzurę a przy tym, żeby nie zdarł ze mnie ładnej sumy.
Z góry dzięki za odpowiedzi!

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Szczerze nie polecam salonu Amelia na Legionów. Musiałam czekać prawie 1,5 godziny (choć byłam umówiona na konkretną). Dwie panie fryzjerki obsługiwały 3 klientki.
Po tym jak już usiadłam na fotel było już nas 5 (jeszcze jedna osoba doszła). Fryzjerki latały od jednej do drugiej aż w pewnym momencie zrobiły sobie 15 minutową przerwę na kawę. Rozumiem, żeby nikogo nie było, ale np. ja miałam tylko połowę farby na głowie.
Odnośnie specyfików moje włosy zrobiły się matowe, straciły blask, są niemiłe w dotyku. Nie wiem czego tam używają i nie chce nawet wiedzieć...
Fryzura dość ładna (chociaż prosiłam o konkretną wyszła zupełnie inna), kolor może być. Sumując byłam tam 5 godzin.
Szczerze nie polecam nawet gdy komuś fryzjer jest pilnie potrzebny.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

a ja polecam mojego Adasia. salon na wyszynskiego. czesc Adas pozdrowienia z man:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ja uwazam ze salon Agata na roku dlugiej i krotkiej jest dobry.
Czesc to niej codzialam i byama bardzo zadwolona,ale wyprowadzialam sie z Lomzy i ciezko mi znalesc takiego dobrego fryzjera jak w salonie Agata.Polecam,bo tez mam krotkie wlosy i wiek jak to jest.

cosmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

moja dziewczyna chodzi do hotelu polonez na pierwszym pietrze i bardzo sobie chwali i placi nie duzo chyba 30zl

pirat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

salon fryzjerski na Prusa-pani kasia dobiera fryzury i doradzi. strzyze sie u niej od 10 lat

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A ja byłam u fryzjera amelia juz 2 razy i muszę przyznac, że jak na łomżyńskie warunki jest warty polecenia. Musiałam czekać pół godziny :( :( (chyba muszą tam popracować nad lepszą organizacją pracy, bo było mnóstwo innych klientek) , ale ogólnie warto było.strzyżenie super ,farbowanie też, a w międzyczasie doprowadziłam swoje paznokietki do porządku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

odważne fryzury? pan z salonu akademia fryzur na legionów (w byłej 16stce), ja osobiście polecam salon Edyta na małachowskiego, a w szczególności p. Anię :) a tak w ogóle to każda fryzjerka czy też fryzjer jak ma już jako taką renomę i klientów to obrasta w piórka i zaczyna szaleć, nie tylko z cenami, ale również z zachowaniem.... tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

zdecydowanie nie polecam Amelii, sparzyłam się bardzo i zapewne dlatego tak reaguję na ten salon ( z tego co słyszałam to sporo "stałych" klientów zrezygnowało z wielu powodów, nie wiem czy ktoś zwracał na to uwagę, ale jak wkraczasz w krąg stałych klientów płacisz drożej praktycznie za te same usługi, poza tym farba szybko płowieje, zero organizacji pracy czekasz chociaż byłaś umówiona na konkretną godzinę i efekt jest taki że po odrośnięciu włosów masz istny "sajgon" na głowie jakby ktoś nieumiejętnie ścinał cię brzytwą) przeniosłam się do salonu Datura do Pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona włosy same się dosłownie układają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Jeśli chodzi o ciekawe i kreatywne fryzury to polecam Elwire z salonu "Agata" na ul. Krótkiej, dziewczyna ma naprawde ciekawe pomysły - sama do niej chodze juz od bardzo dlugiego czasu i nigdy nie bylam rozczarowana ;]
Natomiast jeśli chodzi o p.Adama który ma salon na ul.Wyszynskiego? Szczerze odradzam ... Widziałam kilkukrotnie efekty jego "pracy" i nie zauwazylam zadowolenia na twarzach klientek...
Mam również zastrzeżenia co do p. "Stylisty" z akademi fryzur.
Moja kolezanka zapisala sie do niego bo slyszala ze jest swietny ...
Wizyta umowiona na godz 15 , przychodzimy z kumpela do salonu punktualnie, tymczasem wielkiego pana stylisty nie ma... Jedna z fryzjerek z Akademi probowala sie z nim skontaktowac , po 15 minutach raczyl odebrac telefon i przelozyl wizyte na 16, wiec stawiamy sie na 16 i zostajemy poinformowane ze Stylista zaraz bedzie, po 10 min chcemy wyjsc jednak panie w salonie zatrzymuja nas i zapewniaja ze zaraz bedzie. Koles zjawia sie o godz 16:15 z pizza , wybrał sie na zaplecze chyba po to zeby zjesc i o godz 16:25 przyjal kumpele na fotel , na glowie nie zrobil jej nic rewelacyjnego , tylko stwierdzil ze ma dla niej swietna "nowatorska"fryzure a tymczasem wycial jej prosta zwykla grzywke i wystopniowal wlosy ....
Zero profesjonalizmu , kultury i tym bardziej "nowatorskich" pomyslow.
Pozdrawiam pana Adama i pana ktory smie sie nazywac "Stylista" (smiech na sali)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A ja nie polecam salonu Edyta na małachowskiego.Sciecie moze i ok.,ale kolor ,ktory sie zaraz wyplukuje i ceny nie zachecaja.Placisz duzo wiecej niz bylo ustalone ,a na twoje pytanie -dlaczego?-zaraz cos wymysla:a to farby poszlo wiecej,a to odzywki:.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

nie polecam salonu Amelia na al. Legionów, farba wypłowieje po 3 zmyciach bo panie fryzjerki używają tonerów a nie farb. uważam że w salonie Amelia jest więcej ściemy niż profesjonalizmu, nie rozumiem w czym mogą zyskać dobre zasługi za swoje nie umiejętne strzyżenia i dobierania kolorów. wiem że ostanio tracą stałe klijentki to coś oznacza, na niekorzyść salonu.
Co do Grzesia z Akademi fryzur no.... chłopak z własnymi poglądami do niego chodzą osoby- ja tak uważam ,,sprawdzić,, tego dziwnego propo-stylisty fryzur, nie znam osoby ktura jest stała klientką Grzesia...No Grzesiu kiedys powiedziałeś:- że będziesz takim drugim Leszkiem Czajką....bardzo długa droga przed Tobą....życze Ci byś osiągnął cel.
często na forum jest post o fryzjerach salonach itp.
moje zdanie gdzie iść do fryzjera...trudna odpowiedz....nie wiem szczerze
patrze uważnie kto sie rozwija na łomżyńskim rynku...bo jedne salony sie otwieraja i zamykają ale jest jeden który się rozwija mimo co wiem... po wielkich trudnościach po nieuczciwej konkurencji w tym studio o kturym myśle-( nie chce robic reklamy.)..atmosfera zawsze super no jest inaczej ja długo nie mogę zapomnieć wizyty, i choc niekiedy cos nie wyjdzie super zawsze wracam w to miejsce... bo tam jest ekspresja i żeczywiscie jak szefowa studia wzieła sie w garść uporządkowała sprawy zaczeli ludzie iśc prawie churtowo, ja ja podziwiam za taka siłe motywacji do czynów jakie wykonuje pracuje cały dzień nigdy nikomu nic nie odmowiła robi usługi super, tecniczne koloryzacje sa inne od tradycyjnych koloryzascji. widac studio sie rozwija, doszło nie dawno stanowisko naprawde profesjonalne kosmetyczne... nie znam sie na urządzeniach ale ten ,,kombajn,, super jest na twarz i ciało, szefofa owego salonu dba o dobrą nie tylko atmosferę ale co ważne o kosmetyki.z najwyższej półki( ja byłam zachwycona po zabiegu owym sprzetem na twarzy).. bo kobietki powiedzmy prawdę w łomzyńskich salonach nie dbaja o marke kosmetyków.... płacisz po wyjściu słona sumkę za liche produkty kture zostały uzyte na Twoich włosach, wiec za co płacisz? za oszpeconą fryzurę -usługę . dla mnie z obserwacji pełen szacunek mam do tak silnej kobiety która prowadzi studio (nazwy nie podam) gratuluje jej za to że udało sie jej pozbyc kogoś z swojego życia kto tak jej przeszkadzał. dlaej będe chodziła do ofego studia choćby dlatego żeby udzieliła mi sie ta wspaniała atmosfera ktura tam panuje. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Mobile jak czytam twoje posty to rz...ć mi się chce. Przestań z tą autoreklamą. A twoje studio jest do d..y.
Zresztą jak 95% zakładów fryzjerskich, salonów, czy jak by ich tam nie nazwać w Łomży, jest do niczego.

Jednorazowa klientka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Dziwny to przypadek, gdy właściciele salonów fryzjerskich, w tym mieście, wyrażają swoją negatywną opinię o innych salonach, nigdy tam nie będąc. Świadczy to o ich małostkowości i wielkiej zawiści, to taka łomżyńska domena.

Każdy z nas ma inne upodobania, wymagania, inne też potrzeby, uogólnianie świadczy o nieznajomości tematu.

Odrębny przypadek, wymagający kompleksowego leczenia to mobile (czytaj inne fora), tej dziewczynie już chyba nic nie pomoże, polski ciągle z błędami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Mam wielką prośbę do panienki mobile.Weś kochana słownik, bo czytać nie mogę. To co piszesz nie jest w tym momencie ważne, gdyż każdy pada przed kompem z twoich byków. Daj znać na forum może ktoś jest w stanie Ci pomóc. Choć wątpie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

na polowej przy sadzie fajnie robia wloski i nie jest drogo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

FASHION- to najlepszy salon fryzjerski pod słońcem. Panie, które tam są naprawdę dbają o to, by włosy były lśniące i zdrowe. Dobra jakość środków używana do, zabiegów daje gwarancję dobrze wykonanej usługi. Chodzę tam już od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Zakład znajduje się za składnicą harcerską na Waryniaka obok salonu kosmetycznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Podtrzymuje opinie kilku dziewcząt które pisały wcześniej,że w Łomży nie ma dobrego fryzjera.Może to głupie,ale wole wydać trochę kasy na paliwo i pojechać do Białego do fryzjera i wrócić zadowolona.Nie mam szczęścia do fryzjerów w Łomży.Po strzyżeniu czy malowaniu włosów jade do Białego do mojej fryzjerki z płaczem:"ratuje, bo znowu spaskudzili robote".A tamta siedzi i tylko boki zrywa ze śmiechu.Za strzyżenie bierze grosze,nie mówiąc już o malowaniu(za 3 kolory płace 70 zł ze strzyżeniem).Laska jeździ ciągle na szkolenia,kursy.Do fryzjera idzie się humor poprawić,a nie żeby potem siedzieć zamkniętym w domu i płakać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

heheh ja znam tez odwrotną sytuację...moja siostra z kilkoma koleżankami właśnie z Białego przyjeża do Łomży do fryzjerki...zachwalała mi babkę jednak sama narazie jakoś się nie odważyłam by się do niej wybrac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ok, to o Amelii zapominamy. A co sądzicie o salonie "ARWENA" na Żeromskiego, był tam ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ja tez tam chodze troszke krocej niz badboy i tez bardzo polecam , wzłaszcze rewelacyjna saune na włosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ja chodze tam na żeromskiego , w takiej dobudowce przy bloku ... jestem zadowolona.. :) i polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

czy byl ktos w salonie JOLANTA na niemcewicza jak tam jest

pirat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Moja żona chodzi do salonu Jolanta juz ladnych pare lat zawsze jest zadowolona i chyba nie jest drogo wiec smiało można polecic
Niemcewicza 2 prostopadły blok do Kauflandu

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ja się zapisałam do Adama Rogińskiego niedaleko marketu Polo.Do wizyty tam mam jeszcze miesiąc i nie wiem czy nie zrezygnować.Chcę obciąć włosy, a z tego co słyszałam, on strzyże tak jak mu sie podoba. Był tam już ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A w kauflandzie jest nowy ---POLECAM :P

.Jak upadnę to WSTANĘ. ale wtedy TY masz PRZEJEBANE.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A ja polecam pana Krzyska z zakladu fryzjerskiego w budynku CTO (obok Blaszaka).Chodzę tam od niepamietnych czasów i jestem zadowolony.Miła,fachowa obsługa a i pogadac mozna.Ceny sa najnizsze w miescie i bez zadnych smiesznych zapisów.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Sylkaa szczerze go polecam. To prawda, że robi po swojemu, ale jeśli wyraźnie powiesz co chcesz to zrobi po Twojemu. Ja zawsze chodziłam i mówiłam "Rób co chcesz oby było świetnie" i wychodziłam ogromnie zadowolona. Według mnie to człowiek z wyobraźnią, który potrafi stworzyć ekstra fryzurę i to taką, by pasowała do klienta.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

OOO to lux. Szczerze mowiąc, to podbudowalas mnie na duchu.Troche mi żal włosów, a jeszcze jak by mial mnie sciac jakos niewiadomo jak.....
Dzięki MiYu ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

słyszałam ze w kauflandzie jest bardzo drogo? był ktos?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Byłam wczorej na balejażu w Kauflandzie jestem bardzo zadowolona w koncu nie mam żołtych włosow tylko platyne. Cena jest niższa w poruwnaniu do innych. Sauna gratis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Czy była któraś z Was w salonie fryzjerskim ,,Datura" przy ul. Nowogrodzkiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A ja polecam salon p. Grażyny Filipkowskiej . Bardzo dobrze ścina włosy, zna najnowocześniejsze techniki strzyżenia i farbowania , bardzo dba o higienę w salonie . Samo mycie włosów to duża przyjemność . Ciągle jeździ na różne pokazy i szkolenia międzynarodowe . Trzeba przyznać, że sporo inwestuje w swój zakład . Inwestowała swojego czasu też w pracowników( m.in. we wspomnianą wyżej Edytę z Małachowskiego, która wycięła jej numer i otworzyła zakład po drugiej stronie ulicy ), jednak do lojalnych pracowników to ona nigdy nie miała szczęścia( ta, która tam pracuje od kilku lat też ciągle obrabia jej tyłek w mieście ) . Powód ? Wiecznie ten sam - zazdrość o kasę szefowej, o to, jak się ubiera . Może nie jest tam tanio, ale za tę jakość usługi, jaką tam oferują warto zapłacić . Ktoś, kto tam chodzi od lat, to wie, że to jeden z bardzo niewielu salonów, który ciągle stoi na wysokim poziomie . Kosmetyki, których się tam używa, to naprawdę te, które stoją na półkach . To się czuje we włosach . Można nie lubić p. Grażyny, ale jej salon uważam za najlepszy od wielu lat .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Do Belmondo2008:

A ile kosztował Cię ten balejaż w Kauflandzie? to z dwóch kolorów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Szczerze polecam Adama.
Jestem klijetem Adama od lat i nigdy jeszcze nie nazekalem. Teraz odwiedzam zaklad za kazdym razem jak jestem w Lomzy.
aha a wlasnie znalazlem jego stronke: http://www.adam-roginski.pl/

... co do innych fryzjerow w Lomzy, nie moge duzo powiedziec. Mam tylko nadzieje ze sie zmienili bo kilka lat temu - przez nich - rozwazalem dlugie wlosy.

Powodzenia i pozdrowienia,
Lukasz S.

---------------------------------------------
Lukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Byłam baaaardzo pozytywnie zaskoczona w "architekturze fryzur" - świetny kolor, cięcie dokładnie takie, jakie chciałam, fachowe porady. Poza tym dobra kawa, miła rozmowa, schludnie, spokojnie.
Dodam, że do mycia włosów użyto bosko pachnących produktów - czysty relaks.
I to wszystko - nie będę wymieniać kwoty - ale w moim mniemaniu bardzo niedrogo.

----------------------------------------------------------------------------
Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ja i moja kolezanka bylysmy w salonie Aga-art na mickiewicza 53.Jestesmy bardzo zadowolone ze syrzyzenia i malowania.Pani Agata to profesionalistka,co 10 strzyzenie jest gratis.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Polecam salon na Mickiewicza p. Beaty na wprost szkoły nr 7.
Rewelacyjne strzyżenie i fryzury.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

szukam dobrego zakładu fryzjerskiego w łomży który dobrze robi pasemka najbardziej interesuje mnie kolor blond

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

już pisałam wcześniej o tym zakładzie mieści się na mickiewicza 53 wiza wi moniuszki jest O.K. Aga-art .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Polecam fakt że nowo otwarty ale profesjonalny salon fryzjerski kompleksowy - wszystko zrobią z włosami:
Excellens & Uroda
ul. Wojska Polskiego 26B
tel. 606 126 833

trzeba się umawiać na farby i poważniejsze rzeczy.
Naprawdę polecam.

www.excellensuroda.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Przyznać muszę że mamy dość spory wybór fryzjerów w mieście. Czytam Państwa wypowiedzi, z większością się zgadzam.
1. Zakład Pani Beaty na Mickiewicza - dziewczyny to profesjonalistki, polecam Panią Lidzię. Pełna kultura, miło sympatycznie.
2. Pani Agnieszka Glinojecka na legionów super strzyże,
3. Pani Beata przy salonie Orange na Broniewskiego też polecam zawsze wychodziłam zadowolona
. Salonik przy Farmerze moje ostatnie odkrycie - dziewczyny dziękuję.

Aha jeszcze pani Dorota co odeszła z Datury i ma salon na 3 Maja też ślicznie czesze a na miejscu robią paznokcie (też polecam)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Nie polecam "salonu" fryzjerskiego Luna na ks Janusza szczególnie tej Pani blondynki, partoczy robote, nie umie ścinać. Odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

W Łomży nie ma dobrych fryzjerów!!!!!!!!! Za mało kreatywnosci i wyobrazni. chcesz tak zrobia inaczej, nie potrafia doradzic. Brakuje dobrych fryzjerów. Spotkałam sie tez z sytuacją gdy majac do pracy odpowiednie narzędzie nie potrafia go użyc- Nóż chinski daje niesamowity efekt ale trzeba umiec ciac. Moze szkolen wiecej!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

a co powiecie o agnieszce glinojeckiej jak robi baleyage bardzo prosze o odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Hej, czy wiecie co stało się z salonem AGATA przy ul. krótkiej 8 ? Zamiast salonu Agata jest jakiś sklep z bielizną :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A ja powiem wam jedno,salon tych dwóch dziewczyn zaraz obok farmera nie jest godny polecenia!!!byłam tam dwa razy na zmianie fryzury i kilka razy na własne uszy słyszałam jak to pięknie obgaduje się klientki!!!mam na myśli szczególnie tą chudą wysoką blondynę-p.Monikę,nie dość,że sama urodą nie grzeszy to pod adresem zazwyczaj swoich klientek rzuca teksty typu-ta to włosów nie umyła,a od tej to śmierdzi.... i tym podobne!!!BARDZO PROFESJONALNIE....BARDZO...!poza tym skoro samemu nie potrafi się zachować,to niech nie obgaduje i niech nie wytyka innym ich wad,bo od innych wymaga się więcej,a tym czasem sama moniko jesteś bardzo fałszywą osobą!
a tak w ogóle to o szanownej P.BEACIE obok Orange na Broniewskiego też dobrego słowa powiedzieć nie można gdyż P.BEATA wyżej SRA niż swój blond łeb ma!!!zauważ w końcu kobieto,że nie jesteś gwiazdą na tym świecie i zacznij traktować ludzi z szacunkiem(szczególnie tych ,których nie stać na piękne ubrania...)
a salon AGATA przeniósł się tylko troszkę dalej,jest na tej samej ulicy zaraz nad szewcem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

SONATTA Broniewskiego 6 - to dopiero POMYLKA....
Zreszta sam wyglad lokalu mowi - TANDETA!!!!!!....Niestety trafilam tam niechcay i do dzis tego zaluje, ale wiem jedno......SANEPIDU to juz tam dawno nie bylo!!!
KONTROLA WSKAZANA!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

hej ja nie jestem stąd , i w zwiazku z tym mam pytanie czy ta architektura fryzur jest ok ? widze tylko jedna opinie albo przeoczyłam ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Na ulicy Rządowej 8 jest nowy salon Stylizacji Fryzur i Paznokci nazwy nie pamietam obok sklepu za 5 zł.jak do tej pory jestem zadowolona jak na drugi juz raz.Wiem że co trzecie lub czwarte modelowanie gratis ale i do paznokci ta miła pani dokłada zdobienia tak było w moim przypadku(akryl łączony z żelem).Zwiedziłam już pare salonów i ci co pisza ze nie ma dobrych fryzjerów lub kosmetyczek to sa w błedzie.Sama moge polecic paru.Ja znalazłam i mam blisko.

Ordo et pax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ja bardzo polecam p. Adama. Jest on jednym z prawdziwych fryzjerow z powolania. Chodze do niego od lat (jak tylko jestem w Lomzy), jak rowniez wszystkie moje znajome tam chodza.

Oczywiscie, trzeba pamietac ze jak chcesz miec to co mialas od lat, to idz tam gdzie chodzilas od lat. Pan Adam jest bardzo dobry jezeli chodzi o nowe, orginalne spojzenie. Po staremu to poco w ogole szukac. Idz gdziekolwiek, i ci ta sama hauture odwala.

Do pana Adama trze isc wtegy gdy sie wie ze sie chce cos nowego i fajnego.

Adresik jego stronki http://www.adam-roginski.pl/

ps. Panie Adamie, Bardzo Dziekuje za super srodek do wlosow polecony! Jest SUPER!

Serdeczne pozdrowienia!

- Lukasz

---------------------------------------------
Lukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

adresik nawet wyciagnelem:
Wyszynskiego 22
086-473-0939

---------------------------------------------
Lukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

czy ktoś może mi powiedzieć jakie ceny w Kauflandzie i jak tam farbują? z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ja polecam salon fryzjerski na Broniewskiego u pani Moniki,odkrylam ten salon w sumie rok temu i polecilam go wielu osobom i wiem ze sa bardzo zadowoleni z jego uslug,jest tam zawsze mila atmosfera i kochani to co wypisujecie to przemawia przez was nic innego jak czysta zazdrosc,lokal jest bardzo nowoczesny i jest tam czysto i przejrzyscie i na brak klientow nie narzekaja napewno,a co do pani Beaty z drugiej strony to rowniez ja polecam bo tez wczesniej do niej chodzilam i tez bylam bardzo zadowolona.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Witajcie , byłam dzis w salonie AGA-ART profesjonalizm poprostu , wyszłam bardzo zadowolona a i cena przystepna, Pani Agatka - przemiła osoba i polecam serdecznie , naprawde warto :) na pewno bede tam zaglądac czesciej :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ania 27 salon agata przeniesiony zostal na krotka tak dalej w ciagu sklepow jest polecam z tamtad pania Elwire super fryzjerka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Akademia Fryzur maluje tam wlosy,ostatnio przedluzałam i jest ok.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ja polecam salon ' Ewelina ' na Dlugiej. Pomieszczenie male, ale atmosfera mila, jak chcesz tak masz wlosy, albo zdajesz sie na fryzjerke i tez jestes zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A ja mam inne pytanko:) Szukam dobrej fryzjerki, która przychodzi do domu?? Z góry dziękuję :))Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A może ktoś wie coś o fryzjerce damskiej z Kopernika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A może ktoś był w Studiu Fryzur MM (w lokalu po salonie Emilka) przy ul. Kazańskiej 10. Mam tam blisko i mam ochotę iść, ale nie wiem czy warto? Czekam na Wasze opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

polecam salon SONATA na Wyszyńskiego( nie mylić z sonatta) dziewczyny są bardzo miłe i zawsze dobiorą odpowiedni kolor i ścięcie a ceny nie są jakieś kosmiczne a w między czasie zrobią kawkę:)polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Witam.Wybieram sie do salonu AGA-ART na Mickiewicza ,byl tam ktos.Jakies opinie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

polecam panią Agnieszkę Glinojecką super strzyże, materiały bardzo ciepła i miła osoba, sama wizyta u niej to sama przyjemność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Polecam salon Aga-Art pani Agata naprawde potrafi doradzic, nie tylko jezeli chodzi o fryzure czy kolor ale takze pielegnacje wlosow. Bylam juz kilka razy i jestem bardzo zadowolona, kosmetyki super ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Dżawa możesz podać mi namiary na tą fryzjerkę z białego? Tel, adres, nazwisko? z góry dzięki! W Łomży niestety nie odnalazłam fryzjera który by mi odpowiadał, nieważne jakie dasz im wskazówki - i tak zrobią po swojemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Fryzjer? Na Legionów vis a vis Gośki(chyba Gośki) jest bardzo dobry Salon Fryzjerski "Satysfakcja".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

własnie a co sądzicie o salonie na dmowskiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

i na NIEMCEWICZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Studio Fryzur "Iwona" naprzeciwko parku koło drzewnej

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

weź nie weś!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Autor: bronia (---.elomza.pl)
Data: 17-05-08 09:26

Mam wielką prośbę do panienki mobile.Weś kochana słownik, bo czytać nie mogę. To co piszesz nie jest w tym momencie ważne, gdyż każdy pada przed kompem z twoich byków. Daj znać na forum może ktoś jest w stanie Ci pomóc. Choć wątpie... Jak już kogoś krytykujesz to sama nie rób takich błędów: weź nie wes!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Przyznam, że nie czytałem wszystkich postów, ale wydaje mi sie, że mowa jest o czesci kobieciej:) Ja mam natomiast pytanie odnośnie meżczyzn, jaki salon polecacie? Nie interesuja mnie typowe fryzury..irokez itd, ale cos innego. Wiem, że nie wypowiadam sie jasno i konkretnie, ale chce wybrac sie do fryzjera który potrafi ścinac włosy i sam potrafi coś doradzić.


Pozdrawiam:)

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Polecam salon na 3 maja czesałam się u Doroty, jest bardzo kreatywna, doradza twarzowe fryzury, polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Autor: shiloh (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 27-03-09 20:11

A może ktoś wie coś o fryzjerce damskiej z Kopernika


Jakiś czas temu czesała się tam moja mama do czasu kiedy wyszła stamtąd niezadowolona, no ale możliwe że od tamtego czasu coś się zmieniło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy


WIATAM!!

Już nie musicie Drogie Panie jeździć do Białegostoku, Warszawy na zabieg przedłużania i zagęszczania włosów. Zapraszam Serdecznie do Nowego Salonu Urody " Long Hair" w Łomży przy ul. Mazowieckiej 1 lok 28 !! Przedłużanie Włosów już od 199 zł

tel. 796 57-37-03

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy(elfryz)

weź chyba nie wiesz co mówisz

ELFRYZ TO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ LEPSZY SAMON NA SWICIE
nie dość ze super, miła obsługa to jeszcze super doradzajacy fryzjerzy profesjonalisci
wszystim doradza
nie to co w akademi fryzur gdzie jak jest juz klient to przychodzi fryzjer z 2h spóznieniem i jeszcze z pizza i je ja przez 1 h dzieki bardzo
albo te jak to tam oliwia cała jakies salon terndy i inne badziewia
weź weź weź

Elfryz jest super super super super
oby takich salonów więcje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

hehe

pani sobie chyba żartuje
przedłużanie włosów za 199zł
jakie to musi być cholerstwo i szajs i jakie włosy ze strukturalnie, prosze niech mnie pani nie rozsmiesza
haha powodzenia zycze paniom które tam pójdą zal ;/

Elfrzy też doczepia super włosy bardzo dobre strukturalnie i przede wszystkim naturalne i wiadomo od kogo i ze zdobrej reki i ze sie nie rozwala tak super salon jeszcze raz polecam beznaczenia na co czy na farbowanie strzyzenie czy tez modelowanie układanie koki loki itp manicure pedicure beda panie zadowolone polcam super salon

watro tam isc drogie pani na prawde warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

a co powiecie o salonie TRENDY? Mam tam niebawem umowioną wizyte po raz pierwszy i troszke sie boje.... nie chce wyjsc z zoltymi wlosami. Mozecie cos doradzic? Dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A co powiecie na Panie fryzjerki z salonu przy Piłsudskiego65,obok sklepu spożywczego Zodiak.Chodzę do nich już kilka lat i jestem szczerze zadowolona.Salon damsko-męski i nawet niedrogi tylko trzeba troszke poczekać na wizytę.Polecam.

Life is brutal ™

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

pani BEATA na niemcewicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Polecam salon FASHION przy ulicy polowej ( za sądem rejonowym w nowych blokach) Rewelacyjne strzyżenie, farbowanie, profesjonalna obsługa klienta a ceny niewygórowane. Od 4 lat chodzę właśnie do tego zakładu ( do właścicielki P. Anety) i zawsze wychodzę zadowolona, zawsze wszystko dobiera indywidualnie do rodzaju włosów i co komu pasuje. Często wyjeżdża na szkolenia stąd robione fryzurki są na czasie, a farbowanie włosów zawsze naturalne bez jakiś wstrętnych sztucznych łączeń kolorów i topornych pasemek jak często się zdarza w salonach fryzjerskich w Łomży. Jest bardzo miła i zna się naprawde na tym co robi, moja mama i siostra również zaczęły do Niej chodzić patrząc na efekty na moich włoskach. POLECAM WARTO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Elfryz Elfryz i TYLKO ELFRYZ
super salon bardzo dobrzy fryzjerzy mozna tanio i dobrze sie uczesac fryzurki batrdzo długo sie trzymaja
GORACO POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Czy wiecie gdzie teraz pracuje P. Edyta z salonu Amelia?
Byłałm jej klientką a teraz tam nie pracyje i nie mam kontaktu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

pracuje w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

j.w., kontakt dostaniesz w kazdym sklepie elektrycznym.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

czy dobry jest salon fryzjerski sonatta na ul. Broniewskiego6 ,tam pracujo dwie panie ,czy so dobre,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

no, a nawet jedna jest lepsza

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ta druga też się dobrze rusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Polecam fryzjera na żeromskiego panią justyne salon jest w budynku bloku wiezowcaa bardzo mila i naprawde dobzre scinajaca pani:) odradzam salon "Anna" na dmowskiego bylam tam kilka razy zawsze trzeba czekac conajmniej pol godz opoznienia robią robic nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

polecam jatoja ściny robi dobre, a Justyna to ostatnio jakaś markotna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Na dobrych fryzjerów się czeka polecam ci salon tam gdzie się psy i koty strzyże napewno będziesz zadowolona ... zauwazyłam ,żę szczekać już się nauczyłaś.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Moja ciocia chodzi do Alexa na Sadowej, kiedyś do p. Lemańskiej na Mickiewicza. Zawsze wracała zadowolona właśnie z krótkich fryzur.

Siedzę na brzegu świata, macham nogami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Najlepszy fryzjer to właścicielka salonu EDENA- Pani Edyta Lutrzykowska

Jeżeli szukasz profesjonalizmu to jest doskonały wybór.

Zawsze jestem zadowolona z jej usług.

Dziękuję i polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ortodonta strzyże zębami :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Pani Edyta, która pracowała w salonie Amelia, otworzyła salon ''BioStyle'' na Szosie Zambrowskiej naprzeciw starego pogotowia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Dziękuje bardzo za informację. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

nie ma za co

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

co powiecie o salonie sonatta na ul.broniewskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

pani BEATA salon JOANNA na niemcewicza od str ul ZAWADZKIEJ



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

SATYSFAKCJA - NIE polecam !!!
Właścicielka to totalna pomyłka w tym zawodzie . Jest kosmetyczką i w tym powinna się nadal spełniać, bo to potrafiła wspaniale robić.
Kiedys miała salon na Żeromskiego, teraz Al. Legionów - niedaleko dworca PKS.
Rotacja, jeśli chodzi o pracowników - ogromna.
Sama nie ma pojęcia o fryzjerstwie.
Byłam tam dwa razy, bo myślałam, że za pierwszym razem trafiłam na Jej gorszy dzień... niestety, rzeczywistośc okazała się inna...... Nie ma pojęcia o fachu fryzjera.
Obudź się droga Kosmetyczko. Może warto powrócić do kosmetyki, zatrudnić fachowca we fryzjerstwie i byłoby świetnie, bo sam salon wizualnie jest na piątkę.

Angelika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

fatamorgana:jak latwo zauwazyc po tonie twojej wypowiedzi bylas chyba ofiara tej ogromnej rotacji pracownikow.pogodz sie z losem, nie chcieli cie tam...

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Kaligulik....wydaje mi się, iż te forum służy jak nazwa sama w sobie... do wyrażania sądów i opinii.
Tu Ciebie zaskoczę - z fryzjerstwem mam tyle wspólnego, co Ty. Chyba, że się mylę,....?
Zawsze swoje włosy "oddaję" w ręce fachowców, ponieważ uważam, iż każdy z Nas jest do czegoś stworzony, a mój zawód diametralnie się różni od typu "usługi".

I odpowiadam na zapewne następne Twoje pytanie... to, iż ta Pani jest kosmetyczką, wiem, ponieważ robiła mi zabiegi kosmetyczne.
Dodam, iż jest wspaniałą i przesympatyczna osobą, ale nie sprawdza się niestety w zawodzie fryzjera. Kosmetyczka zaś jest z Niej extra.

Słownik w rączkę... zwroty piszemy wielką literą .

Angelika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

A ja również polecam p. Adama z Wyszyńskiego. Zawsze dawałam mu wolną rękę i zawsze byłam zadowolona z efektów, chociaż już dawno nie byłam u niego ze względu na kolejki.
Teraz chodzę do p. Glinojeckiej, strzyże mnie pracownica i jestem bardzo zadowolona. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

jesli chodzi o czesanie to nie polecam salonu na piłsudskiego obok "żydka" ...

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Autor: pati80 (---.lomza.mm.pl)
Data: 28-02-10 13:39

co powiecie o salonie sonatta na ul.broniewskiego.



Zawsze ładnie czesali ale raz mi odwaliła tak jak nie chciałam i to była moja ostatnia wizyta tam;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

znam jedną fryzjerkę która przyjeżdża do mojej mamusi. Jest to młoda dziewczyna która pracowała w salonie Edena. Teraz nie mieszka w Łomży i dlatego nie pracuje. Czasami jak załatwia sprawy tu to przy okazji wpada. Nie wiem czy będzie chciała komuś robić bo ma kilka stałych klientek do których przyjeżdża, ale można spróbować zadzwonić bo jest naprawdę sprytna i fajna dziewczyna. Jej nr. to 519733147

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ja odetne za darmo

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ELFRYZ ;D
byłam tam tylko 2 razy i tyle samo razy wyszłam zadowolona.
koło cto. obok solarium. jest dobra fryzjerka tyle ze jedna.. w sumie to kiedys lepiej scinała teraz sie zawsze spieszy wiec odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Jeśli chodzi o Satysfakcję, to jakie zabiegi robiła jej właścicielka??bo z tego co wiem to ona nie skończyła żadnej szkoły kosmetycznej....za to właśnie szkoliła się we fryzjerstwie.(no chyba że ktoś pomylił właścicielkę). Dobra rada-zanim usiądziecie na fotel kosmetyczny na zabiegi to spytajcie jaką szkołę kosmetyczną skończyła pani która was obsługuje....

lotos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

o czym ty mówisz, to temat o fryzjerkach a nie kosmetyczkach.




___________________________________________________________

Even when the road is hard, never give up - Keep Ya head Up ^^
___________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

no właśnie, wiec dlatego nie rozumiem dlaczego fryzjerka wykonuje zabiegi kosmetyczne...przeczytaj uważnie posty to zajarzysz.

lotos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

w sumie kosmetyczka to nie lekarz, nie idziesz tam z przymusu tylko z własnej woli, i kosmetyczke wybierasz sobie sama. wiec jesli komus nie przeszkadza to ze kobieta bez wyksztalcenia kosmetyczki majstruje jej przy twarzy to pozostaje zyczyc powodzenia bo moze sie przydac.




___________________________________________________________

Even when the road is hard, never give up - Keep Ya head Up ^^
___________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy(elfryz)

mam pytanie
w ELFRYZIE pracowaly kiedys 2 fryzjerki ktore mialy lokal przy dowrcu, ale tam zamkneli i one przeniosly sie, bylabym wdzieczna za kontakt do tych Pan
i jeszcze na wojska polskiego w ich salonie jaksi rok temu odeszla Fryzjera i tez nie wiem gdzie ;/
a one byly swietne
bylabym wdzieczna za namiary do nich
z gory dziekuje
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Witam. Ja szczerze polecam salon Aga-Art na Mickiewicz 53 (bodajże). Pani Agata robi niesamowite fryzury, kobieta z weną i widać, że robi to z pasji, wystarczy spojrzeć na Jej zjawiskowe strzyżenia. Nie ma dla Niej fryzur niemożliwych. Ja zawsze wychodzę stamtąd zadowolona i z niewiele lżejszym portfelem, gdyż jest to jeden z tańszych salonów w Łomży. Profesionalne usługi za niewielką cenę. Polecam.

_______________________________________
Nie jesteś motocyklistą? Nie martw się, nie każdy jest idealny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
fryzjer damski w łomzy

moto.maniaczko, zazdroszczę Ci szczęścia, bo ja takiego nie miałam. Ochlastała mi włosy, jak się patrzy. Ani ich związać, ani rozpuścić, strzecha w stodole lepiej wygląda. Tego nie da się opisać. Fryzura ładna do pierwszego mycia. Czar prysł na drugi dzień. Do tej pory poświęcałam włosom kilka minut na ułożenie. Teraz jest to ponad pół godziny. Planuję zakup prostownicy...bez tego ani rusz. Nie polecam zupełnie, a kasa wcale nie mała. Pierwszy raz zap[łaciłam tak dużo za zwykłe ścięcie..... Porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

nie polecam pani glinojeckiej mając 17lat wybrałam się do niej ściąć włosy właśnie na krótko aby z tyłu były napuszone wyszłam z płaczem ponieważ nie ostrzygła mnie brzytwą w dodatku na męsko wstydziłam się z domu wyjść

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ja tam nadal trzymam się pani Marzeny Mickiewicz z salonu MM (obecnie na dworcu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Tylko A. Rogiński ! ja w styczniu ścięłam na krótko u niego, chodzę podcinam co miesiąc, po umyciu włosy same mi się układają !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

a ja jak zwykle polecam AGA-ART na Mickiewicza 53-pełny profesjonalizm:))) i 100%zadowolenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Robię fryzury za niedrogo zapraszam !!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

również polecam pania Agnieszkę w Hotelu Gromada (Polonez) na I piętrze. Przemiła obsługa. Chodziłam do niej i z długimi włosami- trwałe, pasemka, balejaże itp- i z krótkimi- robi odważne fryzury a w razie potrzeby stonowane. Ani razu mnie nie zawiodła. Do tego cenowo też nie zdziera. tel 862165451 to do recepcji i porosi się zakład fryzjerski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ja też jestem dobry co mnie nie polecacie nawet w tanatopraksji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

do magdam
jeśli chodzi Ci o p. Wiktorię, która pracowała w Elfryzie i zniknęła po urodzeniu dziecka to obecnie otworzyła salon na Księżnej Anny, ja chodzę do niej już od kilku lat i zawsze jestem zadowolona:)) Szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

ZBYCHU EXTRA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

czarnasukaczarna dzieki ja potrafię na głowie zrobić np.jeża,żółwia ,krokodyla,
czy np. sedes jestem dobry ul. Mickiewicza 245 Zapraszam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

a jakie ceny upięć długich włosów na imprezy okolicznościowe ? może polecacie jakieś fryzjerki które czeszą u klientek w domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Mi od lat robi włosy Sylwia. Przyjeżdżała do domu ale teraz otwiera za Łomżą salon na wsi w Czaplicach więc nie wiem czy będzie dojeżdżać.

Ładnie czesze i jako jedyna rozjaśniła mi włosy tak jak chciałam a nie na żółto jak u wszystkich... Ma stronę internetową i jest tam nawet moja fryzura - trzeba wpisać w googlach 'salon w czaplicach' i znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Ale walisz ściemę Zbychu - zdjęcie z peruką na głowie z netu wyrwałeś i szpanujesz... Przecież wyraźnie widać że tam są 2 kolory włosów... Fujarkę se na głowie zrób i wystaw na neta to będzie hicior!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

jest jedna podstawowa zasada przy wyborze fryzjerza, patrzyć na sprzęt jakim się posługuje czy jest to profesjonalny sprzęt do stylizacji włosów typu Volume Hair Plus http://volumehair.pl/ można popytać o to nawet fryzjera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

Jakie fryzurki poleaccie dla krótkich włosów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjer damski w łomzy

No właśnie, jak myślicie komu pasują krótkie fryzury, bo widzę, że poruszaliście już tutaj ten temat. Jakie macie sposoby później na fryzury?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org