piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Operatorzy Tel. komórkowych

http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Mobilking-idzie-na-wojne-z-nieuczciwymi-ofertami-,wid,9812718,wiadomosc.html?rfbawp=1207504742.780&ticaid=15aa3

Następny operator który wystartował z nieuczciwa konkurencją na rynku tylko do kiedy? PLAY wchodził niby tak samo miało być tanie rozmowy itd. Teraz MK reklamy co raz widzę ale czemu tu poniżają kobiety ? co one są gorsze ? czy jak he i tak w Polsce płacimy duży abonament a dostajemy krocie w zamian. Nie dawno myślałem o przejście z karty POP na abonament ale nie wiem na jakiego operatora wszyscy mają i tak w Orange który jest nie uczciwy i leci z klientami w bambuko czy to z telefonami czy internetem ... jedyny plus w tej sieci i na kartę to te 600 smsów za 6zł a w innych sieciach?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Operatorzy Tel. komórkowych

A ja w Orange płacę abonament 12 zł i mam 42 zł do wygadania. Mi wystarczy i jestem zadowolony. (Zaznaczę że jestem klientem Orange, kiedyś Idea od około 8 lat, stałych klientów traktuje sie inaczej) :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Operatorzy Tel. komórkowych

Biedactwo... Najlepsza oferta jaka w ogóle istniała to Orange Go (ten stary) z 3gr/min przez całą dobę z wybranymi numerami (trzema). A po co komu SMS? Weź sobie darmowe wieczory i weekendy, jak nie starczy to wybrany numer i dzwonisz/piszesz do bólu. Mówię o abonamencie, bo w kartach już od jakiegoś czasu się nie orientuję.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Operatorzy Tel. komórkowych

Ja uwazam, ze EraFUN
Jestem uzytkownikiem i zero problemow bylo.

Witam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Operatorzy Tel. komórkowych

Jestem abonentem Ery i od 2-3 lat nie wysłałem żadnego sms-a, a mimo to zostaje mi jeszcze miesięcznie ok. 30-40min rozmowy niewykożystanych, pisanie sms-a to strata czasu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Operatorzy Tel. komórkowych

prawda.

Witam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Operatorzy Tel. komórkowych

Trochę maja racji w tych reklamach - ale zaznaczam TROCHE, np. "nie mówią całej prawdy", czy coś tam o ich ofertach które na pierwszy rzut oka wyglądają kusząco itd. Jeśli chodzi o operatorów to zgadzam się w 100% a kobiety w 75%

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org