sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
refluks

Moje dziecko ma objawy refluksu. Czy mozecie mi polecic dobrego lekarza w Lomzy, do ktorego moge sie udac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: refluks

Dr.Maksimowicz-polecam.Świetnie prowadzi moje dzieciaki,naprawdę widać efekty leczenia;tylko trzeba Go we wszystkim słuchać,chociaż czasem to co mówi zdaje się być niepotrzebne,to w praniu wychodzi,że miał rację.Nr telefonu 0604466396(cierpliwości przy dzwonieniu,często nie odbiera telefonów,trzeba wielokrotnie próbować).Zyczę zdrowia ...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: refluks

Wielkie dzieki. Na pewno skorzystam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: refluks

Witam moje dzioecko też ma refluks ja kożystam z usług dr Mierzejewskiego przyjmuje w przychodni na wyszyńskiego i kiedyś był w Acerze ale niewiem czy jeszcze tam przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: refluks

proszę się kierować do poradni gastrologicznej dziecięcej przy DSK w Białymstoku - pani doktor Skowrońska - 085 7450538- gabinet, jest prawdziwym lekarzem i życzliwym człowiekiem!

córka znalazła pomoc właśnie w Białymstoku na oddziałe gastrologicznym, tu u nas niestety - kompletna lekarska kołtuneria , szkoda czasu i cierpień dziecka na szukanie tu pomocy , pozdrawiam

gergely

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: refluks

Najlepiej udajcie sie do Białegostoku na konsultacje z profesorem Markiem Kaczmarskim, przyjmuje prywatnie na ul. Słonecznikowej 25/9 zaraz przy centrum handlowym Carrefour
Jest kierownikiem III Kliniki Chorób Dzieci Akademii Medycznej w Białymstoku. W razie konieczności skieruje was na dokładne badania na oddział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: refluks

Reflkuks to paskudna choroba. Najgorsze jest diagnozowanie. Gastroskopia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: refluks

Sok z cytryny, olej kokosowy powinien pomóc, spóbójcie, nie faszerujcie dzieci chemią :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: refluks

Nie u każdego wykonuje się gastroskopię. Jest to badanie wykonywane jak stan chorego jest naprawdę kiepski. O wiele częsciej robi się innego typu badania. Jak na przykład:
rtg
usg z kontrastem
Często wystarczy jedynie obserwacja chorego. Na tej stronie jest wszystko opisane: http://poradnikrefluksowy.pl/o-refluksie/diagnozowanie-refluksu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org