czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TELEPIZZA w Łomży

Czy ktoś wie kiedy otwierają TELEPIZZE ???
Jak juz otwarta podajcie numer telefonu do TELEPIZZY !!!
Z góry dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

Już otwarta !!! Nr telefonu 216-70-70 !!!
Byłem, próbowałem.... Smakuje całkiem dobrze ;) Zobaczymy co będzie dalej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

was to trzeba pałą napier...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

przez takie cos to sie odechciewa pizzy...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

do Jan_Serce----raczej nic madrego nie napisales

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

mialem dziewczyne, ktora pracowala w tele-pizza w warszawie. nie chce psuc dobrego smaku ale wiem mniej wiecej jak ja sie robilo w wawie, to uwierzcie mi, wolelibyscie jej nie jesc...

...nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

Telepizza, temat miesiąca... właściwie to 100 tematów.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

gulash...czyli twoja dziewczyna robila ta pizze tak samo? :) bo nie sprecyzowales :)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

Dzisiaj jest międzynarodowy dzień pizzy. Telepizzy jeszcze nie próbowałem, ale dzisiaj spróbuje i napisze jak smakuje. W końcu w Łomży jest jakaś konkurencja, najpierw dagrasso teraz to. Może i w innych pizzeriach coś się w końcu zmieni na lepsze

youngbloodz
wszystkie moje posty mają prawa autorskie ® ... edytowanie, kopiowanie, usuwanie, cytowanie lub przenoszenie bez mojej wiedzy i zgody jest zabronione i karane karą grzywny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

A tak wogule to gdzie ta telepizza jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

^Gulash^ myslisz, ze tak "mniej wiecej" tylko w telepizzy sie robi? haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

a jakie są ceny? nie chodzi mi oczywiście o spis ale tak ogólnie czy jest drogo czy raczej tanio? na oficjalnej stronie telepizzy Łomżyńskiego lokalu jeszcze nie ma...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

na Marii Skłodowskiej-Curie nie jest drogo ale smacznie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

jest tam gdzie był łoś byłem polecam ogólnie gitara:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

nie, akurat ona przyjmowala zlecenia:) a jesli nawet to i tak pewnie by sie nie przyznala:))

...nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

Ja ogólnie polecam. Jeżeli chodzi o pizze jest smaczna:). Ceny to zależy: najlepiej jest brać tą promocję ,że 2 w cenie jednej, wtedy naprawdę tanio wychodzi. Ogólnie wszystko jest lepiej brać x2:D. Tak jest z pizzą,z napojami ,kebabem itd. Jeżeli chodzi o lokal,to nie jest może jakaś rewelacja,ale jest taki w stylu barowym. Może być. I jeszcze dowóz od zakupu minimum 17zł jest ZA DARMO! Ogólnie bardzo polecam,może nowa konkurencja da innym pizzeriom w Łomży do zrozumienia,że podnoszenie cen o 8zł mądre nie jest:]. Pozdrawiam,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

okropna ta pizza ! nie polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

Nie polecam!Ciasto może i dobre,ale dodatków tyle "co kot napłakał"Zamówiłem telefonicznie i miała byc za pół godziny do odbioru przyjeżdżam płace a Pani przy kasie za 5 minut będzie chociaż widziałem jak ja dopiero robili! w sumie czekałem jeszcze 25 minut!!!!Nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

No i jak tu nie powiedziec "a nie mowilem"... ;) Skad ja wiedzialem, ze tak bedzie? Wszyscy czekaja jak na zbawienie, prorokuja juz jak to sie lomzynskie pizzerie zwina, a jak tylko otworzyli to wielki zawod i narzekanie ;) Ja tam od razu twierdzilem, ze Telepizza to zadna rewelacja, co najwyzej tym darmowym dowozem moze zapunktowac.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

buahaah, Dran przeciez to bylo do przewidzenia, pierdola pierdola a pozniej i tak leza. Smakuje ok jak kazda sieciowa Pizza, co wy sie ***** cudu spodziewacie za 10pln?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

mało nie zwymiotowałem po tej pizdzie... myslałem że jak otworzą telepizza to zrobi się w Lomży jak w warszawie, a ceny zejdą u konkurencji o połowę i w ogóle będzie super:)))
Ps. oczywiście ironizuje (to dla tych co się nie skapną) ale podniecanie się zwykłą pizzerią to dziecinada, nawet jeśli w warszawie mają taką samą:)))




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

Przecież to było do przewidzenia :-) "wogule" to trzeba być nie wiem jak rozgarniętym, żeby uwierzyć, że pizze podadzą w pięć minut po opłaceniu rachunku przy kasie ;D Zresztą, jak za szybko podadzą, to napiszecie, że ciasto niedopieczone i surowe, jak za wolno, to spalone, jak w sam raz, to znowu za grube ciasto... Typowy łomżynianin. A ja jadłem rożne pizze w rożnych miastach i wszystkie smakują podobnie :-) A jak bym miał was obsługiwać, to specjalnie bym spalił, napluł i kazał czekać godzinę na moją specjalność dnia ;-)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

Teraz tylko wyczekiwać kolejnego tematu: CO SĄDZISZ O JAKOŚCI TELEPIZZY W ŁOMŻY :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
TELEPIZZA w Łomży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TelePizza jest bardzo dobra i są naprawdę super ceny. Nie kupuje sie tam pizzy bez promocji !!! a to jest bardzo ważne ! Na każdą forme zakupu jest promocja. Np.

1.Powiększ Wymiar
2.Pizza 2 w cenie 1 (można wybierać samemu składniki)
3.kupując pizze średnią to druga duza jest za 9.90zł
4. Dostawy gratis !!!

Powiem tyle byłem tam i zamawiałem jest naprawdę wiele promocji

street drag is look like hard tok łive devil and hell site

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taaaa, 2 in 1, tylko że za tą jedną płaci się jak za dwie i tym samym jesteśmy zmuszani do kupowania dwóch... A sosy są w torebkach podawane! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
TELEPIZZA w Łomży jest LUX !!!!

Ja byłem w tej pizzerii i jest lux jedzenie nie ma tam samej pizzy ale również przeróżnego kalibru jedzenie i za niską cenę !!! A promocji jest od groma np:

- Telekebab (z mięsem lub kurczakiem i do tego sałatka, pomidor)
- TeleTortilla (Szybkowa, Mięsna, Meksykańska, Indyjska)
- RollDog
- Mini-Calzzone (bekon,szynka,kiełbasa lub peperonii)
- Pieczywko czosnkowe ( z serem lub z serem i peperonii)
- Roller (Pierś kurczaka w panierce, sałatka, pomidor, sos pikantny i sos majonezowy)
-Telekurczak (pierś z kurczaka w panierce )
- Skrzydełka kurczaka (łagodne lub pikantne)
- Quesadillas (z kurczakiem z szynką lub mięsem i do tego różnorodne dodatki)

Sałatki:
- Królewska
- Grecka
- Z kurczakiem
- Colesław
- Sałatka Mexico

street drag is look like hard tok łive devil and hell site

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży jest LUX !!!!

Ale paskudna reklama :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

ja pierd ole on chyba tam pracuje hehehehe ;)


ja chciał bym tylko dodać że w gastronomi panuje takie powiedzenie "kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi" ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

pamietacie post o lodach gotti i ogrodku piwnym ktory tak zachwalal autor postu?? w zywe oczy klamal ze tam nie pracuje a ja mu udowodnilem ze jednak sie myli po czym zaprzestal pisac na forum chyba gosciu zmienil nicka bo dopiero osoba pod tym nickem napisala 3 posty i dalej pucuje sie wlascicielom robiac darmowa reklame jak ktos jest ciekaw nie odnajdzie sobie w/w post

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

ej a może im płacą od posta ??????? ;P

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

watpie z tego co slyszalem o dostawcach to nierozumiem dlaczego oni tam pracuja za rozwiezienie pizzy dostaje 5zl przy cenie benzyny 4,8 ok troche mu zostanie z tego dowozu ale niech sobie teraz policzy koszt amortyzacji samochodu to doklada jeszcze do tego biznesu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

phi co ty gadasz za glupoty placa tam za kurs 4,5 zł a za godzine dla dostawcy 3,5 zl zrobisz 3 kursy masz godzine w plecy czyli np 3 h pracowales i w ciagu tych godzin zrobiles 6 kursow to masz zaplacone za 1h + 6k moze i to niejest cos bo obkradaja taka placa (nawet do najnizszej krajowej za godzine sie nie zbliza) ale przynajmniej jest luz do godzin jesli by zmienili system placy ze np nieodejmuja godzin to by byla dobra praca bo jak nipatrzec na te 40-50 zl to sie trzeba narobic...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

już otworzyli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

Mi nie smakuje. Nie zamawiam. Kiedyś przywieziono - mało dodatków i nie była smaczna. Generalnie tylko chillipizza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TELEPIZZA w Łomży

A nie lepiej samemu zainwestować w piec do pizzy lub złożyć się w rodzinie czy ze znajomymi ? Teraz są dużo możliwości i w weekend przy większej ilości czasu taka pizza byłaby rewelacyjnym rozwiązaniem ! Sami zobaczcie na mobilne piece do naszych ogrodów https://www.gastroprodukt.pl/pl/c/Piec-do-pizzy/2406

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org