sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
salon sukien ślubnych

Witam Wszystkich!!
mam pytanie: który salon w Łomży proponuje miła fachową obsługę (wywiązuje się z zawartych z nimi umów)?
Co sądzicie o Salonie Vanessa na Długiej??
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

juz bylo na forum uzyj szukajki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ja kupowalam suknie w Nadarzynie za Warszawa, gdyz w Łomży nie dość, że ceny wyższe to mniej wzorów mają do zaproponowania. Co do salonu "Vanessa" to Pani obojętnie mnie potraktowała, żeby nie powiedzieć niechętnie... Z salonów w Łomży to milsza "obsługa" jest już w "Pannie Młodej"...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

w salonie Panna Mloda nie ma profesjonalnje obsługi, miła jest oczywiscie ale szczerze nic poza tym.....kupowałam suknie slubna w tym salonie...pewnego dnia przyszlam do przymiarki okazalo sie ze zostala zamowiona sukienka nie ta ktora chcialam i niestety musialam czekac na swoja kilkanascie dni denerwujac sie i czekajac czy oby znowu nie nastapi pomyłka...pozniej umowlismy sie ze ta zakupiona suknie wstawie do sklepu do sprzedania ale pani po tym jak juz za suknie zapłacilam zmienila zdanie i kazala mi zdjecie zrobic sukni i ona w taki sposob moze ja pokazywac klientkom powiedziala jesli jakas bedzie chciala pytala...zycze powodzenia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

na dlugiej pracuej mila blondyneczka;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ja kupowałam suknie w salonie Panna Młoda i jestem bardzo zadowolona.Jeśli klient jest w porzadku,to sprzedawca takze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

w salonie Panna Młoda próbowano mnie oszukać, zamówiłam nową suknię ślubną, a gdy przyszłam tydzień przed ślubem do przymiarki, sprzedawczyni mi powiedziała, że sukienka jest w pralni, bo się lekko zabrudziła, ja sobie pomyślałam ok, przy wyjmowaniu z foli suknię na coś przez przypadek położyli i się zabrudziła, następny termin ustalili mi na 2 dni przed ślubem co dla mnie było niepokojące, gdy przyszłam odebrać suknię w drugim terminie sprzedawczyni padała mi model sukni, który zamówiłam, ale ewidentnie było na niej widać, że ta suknia była na co najmniej jednym ślubie, oby nie więcej bo były widoczne zaciągnięcia na materiale, ja mówię, że ja zapłaciłam za nową suknię, a nie za używaną, a sprzedawczyni próbowała mi wmówić, że to jest nowa suknia !!
zdenerwowana powiedziałam, że chce się widzieć z właścicielką salonu, a sprzedawczyni zaczęła się wkręcać, że to niby nie ma do niej numeru telefonu, że to jest teraz na jakimś ważnym spotkaniu
powiedziałam, że przyjdę do tego salonu o 17 i że właścicielka wtedy ma być
i ze łzami w oczach wyszłam z salonu
poszłam do drugiego salonu, był to "modny salon" znajduje się on na pierwszym piętrze niedaleko Panny Młodej, gdy opowiedziałam tą historię to sprzedawczynie bardzo się przejęły cała zaistniałą sytuacją, w Modnym salonie wybrałam sobie o wiele piękniejszą suknię niż w "pannie mlodej" i byłam bardzo wdzięczna, że panie tam pracujące pomogły mi z tej trudnej sytuacji
wróciłam do salonu "panna młoda" właścicielka już była i powiedziałam, że chcę zwrot pieniędzy, a ona próbowała mi wkręcać, że ta suknia jest nowa i nie wie o co mi chodzi w czym ja widzę problem, powiedziała że pieniędzy mi nie odda, mogę jedynie wybrać sobie inną suknię z tego salonu jak tamta mi nie odpowiada
ja powiedziałam, że suknię zamówiłam w innym salonie i to ona za nią zapłaci, w przeciwnym razie sprawę kieruje do sądu
właścicielka była tym zaskoczona i po tym co usłyszała powiedziała, że się zgadza, ale muszę jej przynieść paragon z tamtego salonu
muszę przyznać, że jak przyszłam z paragonem to pieniądze oddała co do grosza
przed kupnem sukni koleżanki ostrzegały mnie przed salonem :panna młoda" , ale nie wiedząc czemu poszłam tylko do tego salonu
dziewczyny nie dajcie się oszukiwać tak jak ja się nie dałam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Witam ja natomiast polecam salon ślubny w Zambrowie. Bardzo miła pani go prowadzi a salon znajduje sie koło Urzedu Skarbowego. Nazwa salonu : EWA. Można przez google wyszukac wpisując EWA-suknieslubne i zobaczyć kolekcje. Bardzo ładne sa tam sukienki i ta pani szyje na miare a płaci się tylko za wypożyczenie a welon dostajesz gratis. Szcerze polecam sama u niej zamówiłam sukienkę i ceny naprawde konkurencyjne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

witam ja tez w salonie MLODA PARA 2dni przed slubem mialam komedie zamowilam sukienke ladna prosta i w dniu ostatniej przymiarki widze a na niej sa gniecenie gdyz sukienka byla dluga panie z prostej sukienki postanowily mi ja skrocic w swoj sposob pomarszyly mi ja recznie jak sie pytam co to jest to stwierdzily ze ja jestem niska i musialy ja pomarszczyc same zeby mi sie uniosla a te marszczenia wygladalay okropnie.
Po krotkiej wymianie zdan niestety mojej nie zbyt milej przyjechala szefowa wiec jej powiedzialam ze jak przymierzalam sukienke to nikt mi nie powiedzial ze jestem do niej za niska (a tak na marginesie mam 170cm) i to miala byc prosta sukienka a nie mi tu jakies gniecenia zrobily ktore kompletnie psuly sukienke i nie mialy zadnego wygladu
wiec panie w dzien przed slubem poprawily mi sukienke jednak mozna bylo inaczej wciagnely mi ja w pasie i sie podniosla DODAM ZE TO BYLA SUKIENKA Z GORSETEM JEDNOCZESCIOWA WIEC SIE NIE CHCIALO PROC PANIOM
ale wyobrazcie jak sie czulam 1dzien przed slubem i nie wiesz jak twoja sukienka bedzie wygladala
te krawcowe ktore tam sa to JAK Z KOZIEJ DUPY TRABA tam pasuja nic nie umieja a jeszcze dodam ze rekawiczki tak mi panie zwezyly ze opadaly mi nom sto porazka ale naszczescie sukienka wygladala juz jak przynajmiej powinna
naprawde nie polecam tego salonu sukien slubnych PANI NA MOJA ODPOWIEDZ ZE MI SIE TO NIE PODOBA CO ZROBILA BEZ MOJEJ WIEDZI I ZE NA MANEKINIE WISI TA SAMA SUKIENKA TYLKO ECRI I NIE MA MARSZCZEN --ODPOWIEDZIALA ZE JAK JA BEDE KUPYWAC TE SUKIENKE TO MI JA NAWET DO KOLAN ZETNA A JA TYLKO WYPOZYCZAM ALE TE WYPOZYCZENIE KOSZTOWALO MNIE1900ZL

magda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Moja synowa szukała sukni w Łomża.Zwiedziłyśmy wszystkie.Mierzyła nie jedną i mogę też coś powiedzieć o profesjonaliżmie obsługi w poszczególnych salonach.Najbardziej podobało nam się jednak w salonie "Panna Młoda"Trochę czekałyśmy w kolejce,więc się napatrzyłam i nasłuchałam.Panie bardzo miłe,chętnie wszystko wytłumaczą,ale ich cierpliwość też czasem sięga zenitu.Trafiają się klientki które same nie wiedzą czego chcą.Wystarczy tylko zrozumieć,że obsługa to też ludzie.Spokojnie można porozmawiać,wytłumaczyć o co nam chodzi.Myślę że to kwestia kultury osobistej.Synowa była bardzo zadowolona z obsługi w tym salonie.Z córką też tam pójdę i polecam go wszystkim znajomym.Niektóre panie niezadowolone?Może tak ogólnie nic się tym paniom nie podoba.Są ludzie i........O salonach gdzie nie byłyśmy dobrze obsłużone nie będę pisać.To chyba niezbyt elegancko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

powiem pani tak droga MISKO jestem osoba prosta nie zadna wymagajaca ale jak sie oglada i wypozycza sukienke a przy odbiorze ona wyglada wogule inaczej niz ma i jaka jest w rzeczywistosci to ciekawe co by pani zrobila i czy pani synowa byla by zadowolona zanim przyszlam ostatniego dnia panie wczesniej byly bardzo mile tyle tylko ze zrobity te cos sukience co kompletnie nie pasowalo ale na szczescie po rozmowie z szefowa wszystko naprawily.nie napisalam ze nikomu nie polece tego salonu tylko niech kazdy ma to co mu sie spodobalo i to co ma byc bo placi za to i to spore pieniazki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

przepraszam poprawiam sie doczytalam ze nie polecam salonu moze dlatego tak napisalam bo jak ciagle o tym mysle i jak mowie o tym mam zal ze tak to wyszlo
a kazdy chodzi tam i wypozycza to co mu sie podoba i przedewszystkim placi za to nie ma nic za darmo wiec mamy prawo wymagac ze sukienka ma wygladac tak jak wyglada a nie panie robia i szyja przerobki bo im tak wtgodnie
w tym salonoe sa ladne sukienki

magda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

ale tak czytajac to misko to raczej albo jestes wlascicielka albo tam pracujesz mowiac tak o ludziasz wiesz to z doswiadczenia....

magda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ja też słyszałam te same opinie o salonie Panna Młoda (tzn.złe)
Byłam niedawno we wszystkich salonach w Łomży i się kompletnie załamałam. Sukienki nie dość że bardzo drogie to wybór tragiczny :(
Więc za te same pieniądze (a nawet mniejsze) co za wypożyczenie szyje sobie sukienkę w salonie ślubnym w Wołominie. Znam ten salon z samych dobrych opinii. Krawcowe znają się na rzeczy a suknie są tanie bo pochodzą prosto od producenta (a zajmują się szyciem sukienek od 1963 r.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

jewa mogla bys podac jakies namiary na ten salon slubny w Wolominie.

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

http://www.nolina.com.pl/
To adres stronki internetowej salonu
Można tam obejrzec kolekcje na ten rok
w salonie tym robią również sukienki według własnego projektu :) i można kupić praktycznie wszystkie dodatki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

W Vanessie szyją mi sukienkę, którą sobie wybrałam z kolekcji Eddy K. W sklepie orginalna kosztuje 5.000 a mi mają uszyć za 2.500 zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ja w Wołominie płace 1700 zł za sukienkę a wybrałam jedno z droższych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ja szyje w żambrowie za 12oozł i welon gratis szczerze polecam ten salon .Pani która szyje jest mloda kobieta, sama projektuje sukienki i zna sie na tym . Szczerze doradzia mi i jestem zadowolona. Moge podac namiary jak ktoras z pan chce. Na pewno nie bedzie narzekała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

A o którą blondyneczkę chodzi ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Mexa...pracuję w administracji państwowej,obsługuję petentów.Mam już trochę życia za sobą i wiele doświadczeń w stosunkach międzyludzkich.Kiedyś Ty tez zdobędziesz takowe.Troszkę cierpiwości:)Łatwo jest oceniać ludzi nie dając im możliwości wypowiedzenia własnej oceny zdarzeń.Opowiem Ci tylko historię z drugiej strony medalu.Moja koleżanka z pracy wydawała córkę za mąż.Pierwszą,więc pytała znajomych co i jak.Wiesz co jej jedna pani doradziła?Zrobić awanturę w salonie,czepiać się wszystkiego i wtedy zejdą z ceny.Ona podobno tak zrobiła.Powiedziała wręcz"postrasz sądem,to kieckę masz za darmo,bo kto lubi ciągać się po sądach".Co Ty na to?Chciałabyś kiedyś w życiu spotkać na swej drodze kogoś takiego?Nikogo nie muszę bronić.Ja mam dobre zdanie o salonie "Panna Młoda"i mam prawo to tu napisać.Moim zdaniem w dzisiejszych czasach żle działające sklepy zejda z rynku samoistnie,tak jak złośliwi,zawistni ludzie zostaną samotni....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Moim zdaniem wystarczy spojrzeć na ten post a odrazu nasuwa się jedno słowo - PROWOKACJA :) salon (A) wypisuje bzdury na temat salonu (B) by zyskać choć kilku klientow więcej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Krytyk999...też mi się nasuwa to podejrzenie:)Zostawmy to jednak salonom.Miłego weekendu wszystkim,bez wyjątku.Ktoś tu kiedyś napisał...pokój nam wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

bylam w tym wolominie i powiem tak strona internetowa wygladala ze jest to powazny salon a okazalo sie zupelnie inaczej wogole wielka klapa moglam ten czas poswiecic na co innego a te panie zasympatyczne nie byly

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Iga 161 ja byłam bardzo zadowolona ale to kwestia gustu i wymagań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Jestem właścicielem salonu Nolina, proszę o info jakiej przykrosci Pani doznała? Z czego wynikała niekompetencja naszych pracownic.

W jakim budynku/miejscu mieści sią nasz salon?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Niedługo wychodze za mąż, wieć wybrałam się ze swoją druchną na poszukiwanie sukni ślubnej. Obeszłyśmy wszystkie salony i najładniejsze suknie znalazłam w salonie Panna Młoda. Co do obsługi nie mogę narzekać ekspedientka chętnie doradziła, nie wciskała mi nic na siłę jak to się czasem zdarza. Obpowiadała na wszystkie moje pytania w sposób bardzo rzeczowy.
Uważam, że dla klienta duże znaczenie ma stosunek sprzedawcy do jego osoby, podejście w sposób życzliwy i rzeczowy.
Co innego spotkało mnie w salonie "Vanessa" zostałąm obojętnie potraktowana, żeby nie powiedzieć niechętnie a nawet olewająco... I szczerze mówiąc drugi raz nawet nie zajrzałam do tego salonu.
W Pannie Młodej wybrałam sobie suknię bez najmniejszego problemu i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Witam przygotowuje sie do ślubu ze wszystkich sklepow najśliczniejsza jest kolekcja na ul,Dlugiej 15 w Modnym Salonie Ślubnym chodzi mi o kolekcje La Sposa sa sliczne, warto sie przejsc polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

konkretnie La Sposa 2009 ;) mozna poogladac w necie jednak na zywo jest lepszy efekt pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

ja wypozyczałam w białymstoku w cymbeline na legionowej,polecam! panie doradziły mi perfekcyjnie.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ja również polecam Cymbeline w Białymstoku.
Kupiłam tam sukienkę, oraz dodatki i byłam bardzo zadowolona.
Jeśli ktoś chce mogę odsprzedać; model: Racine. Poszukajcie w internecie, jest dość popularna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

hej a zarezerwowałam suknie w salonie ślubnym PRINCESS przy aleji legionów koleżanka ktora w ubiegłym roku wychodzila za mąz poleciła mi ten salon i powiem tak jestem mile zaskoczona nie widziałam jeszcze tak prefesjonalnego podejscia o czym nie moge powiedziec o salonach na dlugiej ja nie wiem kto zatrudnia te panie? a pozatym oklepane modele sukienek co roku to samo.
Ja wybrałam suknie bardzo oryginalno inną ogolnie byl duży wybór ciezko podjąc mi było decyzje. salon śliczny nie widzialam takiego w lomzy, zapisalam sie od razu na makijaz i paznokcie w sumie nie znam tej pani ale znalazlam na forum opinie na jej temat duzo pozytywów.
polecam bardzo gorąco super profesja duzy wybór dodatków i sukienek nie widzilam takich w innych salonach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

A jak przedstawiają się ceny za wypożyczenie sukni w tym nowym salonie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

A ja sprzedam ładną suknię ślubną bardzo tanio ! więcej info pod nr gg 6776188 ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

ja wypozyczam za 1700 ale są i tansze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Hej. czy ktoś może słyszał coś o salonie sukien ślubnych Glamour w Zambrowie?? czy warto tam wypożyczać suknie?? dzięki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

maszena55 ja dzis bylam w zambrowie ale w pracowni krawieckiej Ewy Bartnickiej czy jakos tak. Bylam bardzo milo zaskoczona ceną sukien jak i samymi sukniami. Cena uszycia wacha sie od 1000 do 2000 najdrozsza, pytalam o to samo w lomzy to krzykneli od 2300 hehe. A sukienki sa tam cudne, jeden szkopul jak ktos nie zna zambrowa trudno trafic, my dzis troche pobladzilismy :)

dam ci linka to se poogladasz http://www.ewa-suknieslubne.pl/

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

ja również wypożyczałam suknię ślubną w salonie Panna Młoda i jestem bardzo zadowolona,przymiarki poprawki bez problemów.Polecam

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

madziusmadzius Dziękuje za info i linka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

jaka jest mniej wiecej cena za wypozyczenie sukni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

W salonie na Długiej jest ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

cena za wypozyczenie sukni to około 1400 -2300 zł
zależy gdzie

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Polecam salon Princessa na Al. Legionów, suknie dosc ciekawe i nie drogie!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ja swoją suknie wypożyczyłam w VANESSIE, byłam w wielu salonach ze ślubnymi sukniami ale gdy poszłam tam odrazu wybrałam ta jedyną dla siebie, gdy ją przymierzyłam wiedziałam że to ta:)) była śliczna nie chciałam juz oglądać innych. Była z kolekcji 2007 a ślub był w 2008r. Przy odbieraniu pachniała świeżością i była tak czyściutka aż biel biła po oczach, także nie mogę powiedzieć nic złego. Do tej pory jak tamędy przechodzę to wspominam tamte chwile szukania i mierzenia mojej sukieneczki:)).
A co do Pani obsługujacej to na pierwszy rzut oka może wydawac się troszkę nie miła ale pozory mylą, w rzeczywistości jest naprawdę fajna, uprzejma i pomocna przy mierzeniu i doradzaniu. I nawet fajnie sie z nią rozmawiało. Także jesli chodzi o SALON VANESSA to jest super, no ale każdy ma swoje zdanie. Pozdr:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ja byłam ostatnio w VANESSIE, rzeczywiście pani na pierwszy rzut oka wydaje się być obojętna ale w rzeczywistości jest to przemiła osoba która umie doradzić.
Szukam sukienki na przyszły rok, i nawet gdybym kupiła ja wcześniej miałabym zagwarantowaną poprawkę i czyszczenie tuż przed ślubem aby leżała idealnie. Można było także umówić się że połowę kwoty zapłacę teraz a reszte jak bedę miała.
Obecnie mają promocje -30% i najdroższa suknia nie przekracza 1700 (do kupna)

Najgorszy salon w jakim byłam to pod filarami na górze, prowadzi go taka starsza pani, która jest hmmm dziwna. Wchodząc do salonu ona wychodzi na korytarz salonu i w nim prowadzi rozmowy z klientką. Kiedy chce pooglądać się suknie słyszy się komentarz "tylko proszę nie dotykać" TO SORRY JAK MAM JĄ WYBRAĆ!
Ostatnio weszłam tam żeby zapytać się o welon z lekkim obszyciem ale nie lamówką i nie hiszpańską koronką , powiedziała że oczywiście mają po czym pokazała mi 2 wyżej wymienione :/

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

co do salonu PRINCESS powiem tylko tyle.
Koleżanka która wychodzi za mąż we wrześniu była u nich mniej więcej w marcu, wybrała sukienkę ale kiedy powiedziała że ma ona być na wrzesień cena sukni podskoczyła w górę więc zrezygnowała z zakupu.

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Zaara, a chcesz nową suknię, czy używaną (raz)?? Białą, czy ecru?? I czy jednoczęściową, czy z gorsetem??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Będzie biała jak śnieg, nowa prosto z pracowania i jdnoczęściowa

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Witam wszystkie przyszłe Panny Młode, czytam o Waszych przejściach w salonach i nie zazdroszczę, ja skorzystałam z usługi Salonu Atelier :
Art Consultants Events and Wedding, i polecam Wam wszystkim a to dlatego że sukni do wyboru bez liku ,ceny na kazdą kieszeń , sprzedaż wysyłkowa i na miejscu w sklepie gdzie obsługa zna się na rzeczy i wie co w trawie piszczy ( zna najmodniejsze trendy w modzie ślubnej) a jaki wybór sukni!!
Mnie obsłużono na prawdę miło i profesjonalnie , wybrałam model sukni, kolor , fason - doradzono mi zgodnie z moją figura a nie mam idealnej uwierzcie; po ponad 3 miesiącach odebrałam suknie moich marzeń bez żadnej dodatkowej poprawki!
Fakt że na odległość większośc spraw ale warto było, dlatego zamiast biegać po pseudo salonikach i wydawać kaskę na podróże do Warszawki , Wołomina itp , itd
odpocznicje w tej bieganinie bo szkoda nerwów na prawdę
jeżeli mogę polecić tutaj to robie to szczerze
zajrzyjcie sobie : www.artc-ksiaz.pl
na prawde warto choć Wam spróbować się nie denerować i liznąc dobrej obsługi. Pozdrowionka dla wszystkich

Skawunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Co do cen to ja za swoją zapłaciłam niecałe 1300zł (kupno) jest to suknia z tej kolekcji:'

http://www.avosmesures.net/cache/fichs_declinaison/18178_4.jpg

suknia jest nowa, poprawki oczywiście w cenie
no i kupiona została w Łomży więc jak widać można znaleśc coś w rozsądnej cenie
tak jak pisałam wcześniej w salonie gdzie kupiłam suknię po udzieleniu rabatu nie było droższej niż 1500zł

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Witam, a ja polecam Salon ŚLUBNY W Orzyszu,suknie są naprawdę pieknę i niedrogie do tego obsluga Baardzo miła...pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Jak ktos bylby zainteresowany suknia Farage Galaxy 4000 roz. 38/40 to posiadam taka do sprzedania za 1200zl wraz z rekawiczkami i slicznym welonem ze Swarovskim. dodam, ze ja posiadam najladniejszy wzor z tego modelu, bo jest pare podrobek, ktore nie wygladaja za ladnie


---------------------------------
www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Jakiś czas temu wysłałam e-maila z zapytaniem o cenę takiej samej sukni jak mam lecz w salonie w innym mieście
dziś dostałam odpowiedz, i jestem w lekkim szoku

13 stycznia 2010 23:17 od "Sylwia Michalska-Ciupa" <biuro@kamea.com.pl>

Witam Panią,
aktualnie jest w salonie dostępna suknia Lafontaine w kolorze białym. Cena

sukni to 2800, czas oczekiwania od momentu zamówienia to 4 miesiące.

pozdrawiam i zapraszam do salonu

Sylwia Michalska


2800 i 4 mies od zamówienia?! paranoja
moja kosztowała 1638 (bez rabatu) i dostałam ją od ręki
suknie sa identyczne
więc jeśli ktoś uważa że w Łomży jest drogo to niech zobaczy jak jest w innych miastach

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Sprzedam suknię Cymbeline, model Racine, kolor ecrie. Jest bardzo ładna, 3 częściowa. Super wygląda i w super stanie :)

http://wrzucacz.pl/file/8201263471197

http://wrzucacz.pl/file/2641263471197


Sprzedam ją z dodatkami za symboliczną cenę. Jeśli ktoś potrzebuje, proszę się odezwać. Na pewno się dogadamy.

Kontakt: 509 992 630, 600 770 452, emija@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

ja też byłam kiedyś w Vanessie i jakoś nie przypadła mi obsługa do gustu
dziewczyny zamaist się pocić, biegać po salonikach i denerować zajrzycie choć z ciekawosci: www.artc-ksiaz.pl, Atelier, kolekcje , na pewno każda znajdzie coś dla siebie

Skawunia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

WITAM
SPRZEDAM SUKNIE SLUBNĄ ZDJECIA Z CHECIA PRZESLE NA E-MAIL CENA 800ZL +DODATKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

jaki kolor?

edytuj profil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

witam, poszukuję sukni ślubnej. przesłam wszystkie salony w łomży i najladniejszą sukienkę znalazłam w salonie Panna Młoda na ul Dlga, jednak po przeczytaniu różnych opinii na forum obawiam się czy mozna zaufać temu salonowi, oby nie było niespodzianek i nie przyjemnych sytuacji. możecie mi cos doradzić, ktoś może korzystał z usług tego salony. opinie są z 2008 roku może teraz uległo cos zmianie. proszę o pomoc i jakies opinie na temat tego salonu pozdrawiam

gosik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

witam, poszukuję sukni ślubnej. przesłam wszystkie salony w łomży i najladniejszą sukienkę znalazłam w salonie Panna Młoda na ul Dlga, jednak po przeczytaniu różnych opinii na forum obawiam się czy mozna zaufać temu salonowi, oby nie było niespodzianek i nie przyjemnych sytuacji. możecie mi cos doradzić, ktoś może korzystał z usług tego salony. opinie są z 2008 roku może teraz uległo cos zmianie. proszę o pomoc i jakies opinie na temat tego salonu pozdrawiam

gosik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

jak się obawiasz to może lepiej idź gdzieś gdzie ci uszyją taka suknie. kobiety raczej maja dobra intuicje. ja bym nie ryzykowała bo tez już nie raz słyszałam podobne opinie o tamtym salonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

ja bym nie zaryzykowała z krawcową... lepiej poszukać gotowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

ja tez mam piękną suknię ślubną na sprzedaż- księżniczka Herm's z kryształkami Swarovskiego.Zapraszam- 602 472 444

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

a ja powiem tak nikomu nie polecam salonów ślubnych w łomży ja kupiłam suknie ślubną w PRINCES zapłaciłam nie wiem za co bo sprzedali mi szmatę nie znam się na szyciu a że panie zapewniały mnie że wszystko jest ok wię zapłaciłam i podziękowałam na weselu zaczeły puszczać nitki (acha bo nie wspomniałam że sukienka była skracana) od trenu po weselu poszłam do komisu w łomży i chciałam sprzedać moją sukienkę a pani powiedział że jak z PRINCES to jej nie che bo tam nie umieją szyć prawdopodobnie przeróbki robi matka z córką które kompletnie nie znają się na szyciu może w końcu panie z salonów w łomży zamiast rżnąć damulki to poważnie potraktują ten temat bo takie pieniądze się płaci a one robią z ludzi głupich i na koniec jeszcze mała rada JEŚLI KUPICIE SUKNIE ŚLUBNĄ W ŁOMŻY KONIECZNIE OBEJRZYJCIE JĄ Z KAŻDEJ STRONY BO JA BARDZO ŻAŁUJE ŻE TEGO NIE ZROBIŁA!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

a co z salonem Panna Młoda?? nikt nie miał styczności z nim??

gosik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

ja tam wybralam sukni znaczyw salonie panna mloda i jest najladniejsza sporod wszystkich jakie widzialam. opinie?sa dobre i zle . narazie suknie mam zarezerowowana a zobaczymy jak wyjdzie jak przed slubem bedzie zle to zrobie afere na maksa!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

to lepiej dokładnie obejrzyj suknie, zwłaszcza od spodu jeśli ma to być nowa suknia, bo niestety moje dwie koleżanki tam zamawiały i po sukniach które dostały przed ślubem było widać ze już nie raz były używane... gdyby to wcześniej wiedziały to za taka kasę mogły mieć naprawdę nowe suknie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Korzystałam z salonu Panna Młoda, ale w 2009 r. Byłam zadowolona z obsługi jak i samej sukni. Nie było problemu ze zwrotem (wypożyczałam nową suknię). Do dnia ostatniej przymiarki (chyba 2 tyg. przed ślubem) mogłam zmienić w każdej chwili wybraną suknie na inną. Zaliczka wynosiła chyba z 200 zł i była wpłacana przy podpisywaniu umowy. Otrzymałam suknie którą wybrałam i nie było żadnych problemów z nią. Nic się nie pruło. Ze zwrotem też ok żadnych dopłat mimo że suknia była nieźle ubrudzona na dole (ale to nieuniknione) W Vanessie czułam się jak intruz i czym szybciej opuściłam ten salon.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

no i fajnie dzieki dzieki. zawsze coś tam komuś nie będzie pasować, jeszcze sie taki nie urodził któremu by dogodził :) dzieki wielkie za opinie

gosik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Pani z "Panny Młodej" wydaje się godna zaufania, chętnie odpowiada na pytania, doradza, natomiast w salonie nad biblioteką na ul. Długiej (na piętrze) można się poczuć jak intruz, nikt nie doradzi, bylebyś szybciej wyszła z tej przymierzalni (1 suknia na minutę u nich się mierzy), obsługa niemiła, nie polecam...
pewne jest, że w Łomży ceny sukienek są mocno wygórowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

A czy ktoś ktoś szył suknię w La Paris przy Al Legionów? Jakie ceny i jak z wykonaniem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Możecie tam podejść i sprawdzić jakie mają wzory. Brałam ślub w Białymstoku i głównie tam przygotowywałam się do tego przedsięwzięcia :)
Jeżeli macie wolną chwilę to na św. Rocha w B-stoku fajnie szyją i można dogadać się co do ceny (ja tam kupowałam). Tutaj masz ich stronę http://salonslubnyagnes.pl/oferta/szycie-sukien-slubnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Bardzo fajnie prezentują się wąskie suknie ślubne jak ktoś ma fajne kształty :) Grunt to wybrać taką suknię, aby czuć się w niej magicznie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Szukajcie po różnych salonach. Nawet w takiej Warszawie macie 75 zł za pranie z dowozem, więc zakładam, że w każdym mieście jest do znalezienia pralnia, która zwyczajnie taką samą usługę wykona znacznie taniej. Nie sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Mam wrażenie, że mniejsze miejscowości mają wyższe stawki niż duże miasta, co wydaje się być co najmniej chore. Ale na dobrą sprawę 75 zł za suknię ślubną to mało w sytuacji kiedy za pranie garniaka w siecówce płaci się nawet 50 zł. Chore kwoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

No niestety tak to wygląda i tak jest już od dawna. Zresztą - każdy ma chyba swój rozum i doskonale wie co robić, żeby nie przepłacać. W każdej branży mamy pewien wybór. Jeśli ktoś kupuje w pierwszej lepszej firmie usługowej, to zawsze będzie przepłacał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Kobitki, ja tam na swój ślub kupiłam sukienkę w sieciówce, tylko trochę lepszą, nie 100% poliestru ;) uprałam w pralce, dokupiłam welon, bolerko i wszystko razem super wyglądało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Żona pojechała do Łodzi specjalnie suknie szyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Mieszkam w Łodzi i wybór jest duży. Jest nawet cała ulica można powiedzieć, że tylko z salonami sukni ślubnych (Jaracza).
Rozbieżność cen jest duża. W większym mieście jest taniej. Co niestety mnie zdziwiło. Wiąże się to z tym, że cenowo opłaca zapłacić ekstra za dojazd i nocleg np dla fotografa niż wybrać kogoś z łomżyńskiego rynku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Była mowa o praniu, nie o szukaniu ;-) Czy macie gdzieś taniej niż 75 zł za suknię? Bez względu na to, jaka jest, z czego wykonana, ile waży, jaki materiał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Ceny są różne, nawet po kilkaset złotych. I raczej większość różnicuje stawki w zależności od masy sukni, materiału, dodatków itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Nigdzie w Łomży nie da się dostać sukni ślubnej dla skromnej dziewczyny, która nie chce mieć gołych pleców, gołego biustu i i gołych ramion.

Kore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Większość tak, ale przecież wskazaliśmy gdzie piorą bez żadnych podziałów, tak więc wcale nie jest tak, że wszędzie przedział będzie ogromny. Raczej w każdym przypadku tak powinno być, żeby nie robić ludziom wody z mózgu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: salon sukien ślubnych

Kore, a nie myślałaś o szyciu? Przecież możesz przeszukać strony z sukniami - tutaj mają bardzo ładne - i ze zdjęciem iść do krawcowej. Z szytą na miarę suknią masz gwarancję, że będzie idealna i taka jak sobie wymarzyłaś. Wszystko da się zrobić, tylko trzeba trochę pomyśleć i pochodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org