piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sroczyński zdobywca

Jak sama nazwa wskazuje jestem mieszkańcem GMINY Łomża i dobrze mi z tym .Mam gorącą prośbę do pana Sroczyńskiego niech swój zapał w robieniu czegoś dla miasta skieruje na inne pole działania . Proponowałbym na ten przykład zajęcie się obwodnicą miasta bo to uważam jest pilniejsze niż podboje terytorialne .

GMINNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Moze najpierw niech naprawi istniejacą ulicę Mała Kraska gdzie jest błota po pas i nie sposob przejechać ani przejść. Tym zasłużyłby się lepiej miastu.

jancio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Albo się strasznie nudzisz i piszesz takie bzdury albo brak Ci elementarnej wiedzy o naszym powiecie, wyobraź sobie że to jest szansa dla Twojej wioski a nie zagrożenie ! nie nie przyjadą buldożery i nie zrównają wszystkich zagród z glebą . Spokojnie możesz spać ale pomyśl zamiast liczyć barany czy nie warto by było rozwinąć Łomży i przy okazji okolic ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

gminny, a co sroczyński ma do obwodnicy? tyle samo co do via balticy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Abstracts: Napisałeś, że 'jest to szansa dla wioski'. A żadnego przykładu tejże szansy nie wymieniłeś. Mógłbyś może podać kilka plusów?

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Oczywiście nie jest to tak "hop "ale są pewne szanse np:
- większa ilość działek inwestycyjnych- budowlanych / plany zagospodarowania /
- wyciągnięcie biznesu z Łomży ( mniejszy ruch w samej Łomży )
- potencjalne nowe miejsca pracy,
- w perspektywie rozwoju większe wpływy z podatków itp. pozwalające na rozwój dzisiejszej Łomży
- likwidacja Urzędu Gminy i niegospodarnego Wójta który dużo mówi a mało robi ,


Prawda jest taka że NIE MA innej opcji tylko to zależy od nas czy zrobimy to dziś i postawimy krok do przodu czy będziemy stać a inni nas wyprzedzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Abstracts,
Z tego co napisałeś są to same szanse dla Łomży, a co będą miały z tego "wioski" które podciągnie sie pod miasto? Stracą status gminy wiejskiej, a co za tym idzie szanse na fundusze z unii dla wsi, działki budowlane i tak mogą być, jeśli zajmą sie tym sami ludzie, można tak jeszcze kilka przykładów wymieniać. Chodzi o to, aby to Łomża stała się "dużym - licznym" miastem, a po to aby przyciągnąć większe sklepy, firmy itp., ponieważ budują tam gdzie liczba mieszkańców przekracza ..... ilość osób. Jest kilka rozwiązań aby wilk był syty i owca cała, ale ja o tym nie muszę pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Abstracts jężeli chodzi o nudzenie się to mi to nie grozi . Buldożerow też się nie boję . Baranów nie będę liczył bo ich nie mam - jężeli nie wiesz to okolice Łomży to przedewszystkim gospodarstwa nastawione na produkcję mleczarską . Natomiast mój sprzeciw jest spowodowany tym iż jako mieszkaniec gminy ponoszę nizsze koszty związane z utrzymaniem domu niż mieszkający w obrębie granic miasta .

GMINNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Szanowny Janie S , a no właśnie ma . Prezydent miasta może dzięi zapisom ustawy samorzadowej przy pomocy innych organów samorządowych oraz wsparciu z funduszy unijnych i krajowych przeforsować a nawet w pewnych granicach prowadzić i nadzorować taką inwestcję

GMINNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Z łomży ludzie uciekajo a oni chcą ją powiększać! Niedługo będo pomiejszać...!Widzą w tym swój interes bo pewnie działeczki pokupywali jeden z drugim pod zabudowe w tych miejscowościach heheeh!Ciekawe ile tysięcy na tym zarobio-jak na wszystkich przekrętach w Łomży:)Ale co nam do tego szarym ludziom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

duży, uciekajO to ci szare komórki z głowy...
gminny, pierdu pierdu, obwodnica tej wielkości to sprawa polityczna na górze, kilka miliardów złotych, prezydent to może co najwyżej sobie zwalić, a jeśli chodzi o powiększenie to bardziej skorzysta Łomża niż przyłączone miejscowości, bo wzrosną im podatki lokalne... ogólnie jestem za.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

Mogą se nafikać skur..... z tego ratusza.Od Piątnicy precz z łapami.Bulwersuje mnie w ogóle ta decyzja o poszerzaniu granic Łomży.to jest głupota a korzystna jedynie dla władzy miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sroczyński zdobywca

A ty jasiek nie ******* głupot żeś piękny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org