wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kurs na koparke

Witam kolejny raz wiecie moze gdzie sie robi kurs na koparke i jak jest cena takiego kursu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs na koparke

na pewno nie w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs na koparke

Na pewno, to Kopernik nie żyje.
Zadzwoń do Makbudu na ul. Poligonową, tam co roku w okresie zimy są kursy i egzaminy na koparki, ładowarki itp..

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs na koparke

heh dokladnie kulig napewno to....... a kurs na koparki to sie zapytaj tam w ohp na szosie zabrowskiej mozesz sie nawet zalapac za darmo albo ckp na przykoszarwoje lub kaminski np pryma slyszale nawet jak wyglonda egzamin ze np facet musial zamknac pudelko zapalek lyzko :)mysle ze w ckp ci powiedza dokladnie albo w tym ohp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs na koparke

Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów ul. Kraszewskiego 1/7, 26-611 Radom tel. (048) 331-49-54 lub Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów ul.Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki Telefony:
+48 (25) 758-34-66
+48 (25) 758-65-66
+48 (25) 758-38-96
W okresie luty/marzec zdarzało się, że robili na naszym terenie korzystając ze sprzętu z MAKBUDU, powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs na koparke

dzieki :) wam wszsytkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs na koparke

Kurs na koparke mzesz zrobic w lutym w MAKBUDZIE na poligonowej koszty tego kursu wynosza od 1000 do 1200zl

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs na koparke

kurs na koparke do 0,8m sześciennego pojemnosci kosztuje 1100 + 650 zl jakies rozszerzenie naprzyklad pod dany typ koparki na jaki mozesz sie gdzies dostac a tak dopiero po roku mozesz sobie zrobic 2 kategorie pojemnosci ..... powiem tak latwo nie jest ........... znam do szczerosci ten temat ja robilem w ełku bo w lomzy nie robili i latwo mi nie bylo ;] jesli nie bedize cie wiecej niz 5 godzin kursu nie dopuszcza cie do egzaminow na koniec ........ egzamin panstwowy egzaminatorzy z radomia pozdrowka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs na koparke

i wow to mnie nastraszyles widze ze latasz pewnie JCB kiem powiedz cos o tej pracy i czy jezdzac jcb lub katem nie musze rok czekac tylko za razem zdac i jezdzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org