czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cyfrowa Vectra.......

tak jak w temacie, wasze spostrzeżenia, uwagi, lepiej czy nie itp. itd. Moje pierwsze wrażenie jest umiarkowane, jak można puścić cyfrowy sygnał kablem Euro, ogólnie obraz bez rewelacji można powiedzieć że identyczny jak na zwykłym sygnale telewizor lcd, czekam na wasze opinie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

Ja ci kolego jutro powiem jak podlacze. Dopiero dzisiaj sie dowiedzialem ze Vectra wprowadzila (bodajze od wczoraj) dekoder. Mam zamiar jutro jechac i zobaczyc jak to dziala.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

Hej

Ogladam przez weekend.
Za 9 zł nie ma w zasadzie czego wymagać, to cena aktywacji.
Dużo brakuje temu do prawdziwej cyfry no ale... lepsze to niż analog.
Jakość jest lepsza od analoga (telewizor. 46" Full HD), jakość tak jak nadaje operator danego programu, wiecej wycisnac sie nie da z obrazu SD.
Także wydaje mi że porównywanie do Full HD mija sie z celem.
Poza tym dochodzi dużo wiecej programów, kogoś kto dużo czasu spędza przed tv napewno to ucieszy.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

ha ha ha wyobrazacie sobie najlesza telewizje na swiecie TV LOMZA w jakosci cyfrowej, bo ja jakos nie

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

Porównywanie z Full HD to nie ta liga , największa rozdzielczość jaką mam na tym sygnale to 704px576p, a full HD to 1920px1080p, i niemam żadnego programu Polsatu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

Pamiętajcie, że cyfrówka wymaga też bardzo dobrego telewizora. Dopiero wtedy widać w pełni różnicę w jakości obrazu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

a ja powiem ze jesli zaplacisz 140 zł to wtedy bedzie fajna opcja w vectrze....bo wtedy beda wszystkie programy a majac złoty pakiet i tak gówno zyskujemy,bo dostajemy programy te których nie ogladamy a te które warto sa płatne i to słono !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

Do Michał_ŁKS co Ci da dobry telewizor skoro dekoder daje największy obraz o rozdzielczości 720x576 pikseli i dodatkowo jest połączony kableb RGB który jest bardzo słabej jakości, ja wymieniłem na Prolinka i jest duża różnica, taki z tego morał że idealny obraz będzie na telewizorach CRT, Plazmy i LCD muszą jeszcze poczekać na dekodery z wyjściem telewizyjnym HDMI lub Component i oczywiście większą rozdzielczość



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

A czy kable, po których sygnał analogowy był doprowadzany do mieszkań w blokach są odpowiedniej jakości dla sygnału cyfrowego? Co z odbiorcami, którzy korzystają z kilku gniazd? Czy będą musieli zamawiać i płacić za kilka dekoderów ??


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

kabel który dochodzi do mieszkań jest słabej jakości tak stwierdził instalator z Vectry, przynajmniej w moim bloku, co do dekodera to dostajesz tylko jedną sztukie na mieszkanie w pozostalych odbiornikach jest tak jak było, czuli sygnał analogowy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

ja juz mam ten dekoderek od wczoraj nawet ladne smiga i jaki fajne ma funkcje :P

Pociejewo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

Ja mam Cyfrę Polsatu i rzeczywiście funkcji mam o wiele mniej niż vectrze nie mam podglądu ile czasu trawa film i wiele innych a szkoda, moja koleżanka stała po dekoder prawie godzinę ale jest zadowolona, a co do telewizora to rzeczywiście jest znaczenie ja mam zwykły a ona plazmę i kino domowe oglądalność na jej TV bez porównania.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

jaki jest najniższy abonament ??

Niem mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

Na jakich warunkach zamawia się ta tv cyfrowa?? Trzeba mieć najwyższy pakiet w vectrze?? I jakie są płatności?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cyfrowa Vectra.......

dokładnie trzeba miec złoty pakiet to znaczy ok 42pln za miesiąc + 9,91 aktywacja za dekoder, opłata jednorazowa dla nowych abonentów wiele promocji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org