niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nasze place

w budownictwie jak wszyscy wiemy stawki poszly w gore a jak w innych zawodach ;stolarz mechanik sprzedawca piekarz kierowca jakie sa stawki godzinowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

wszędzie poszły w górę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

Wszędzie poszły w górę? To ja chyba w innej Łomży mieszkam :P

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

jak ty nic nie umiesz to się nie spodziewaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

Skąd wiesz, że nic nie umiem? Posiadasz jakiś dar? Czy po jednym napisanym zdaniu wiesz już wszystko o człowieku? ...Powinienem dodać "wszechwiedzący" ? WIesz za to co umiem? Wyciągać wnioski, jeżeli nie znając mnie stwierdzasz, że nic nie umiem to w takim razie to co chciałbym napisać o Tobie nie jest warte mego stukania w klawiaturę.
Pozdrawiam ;>

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

po co tak się podniecać...? wiem że umiesz szybko się podniecać, ale za to dużych pieniędzy nie dostaniesz:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

Hmm, a po co te "wiem" skoro nie wiesz? Może powinno być "wiem, że nic nie wiem"? Co do tego podniecania...to już zależy jaka branża.

_____________________________________________________________

Prawda nie ma żadnych bogów ponad sobą. Wiara w prawdę zaczyna się od zwątpienia we wszystkie prawdy, w które się uprzednio wierzyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

Ja dostałem podwyżkę w ubiegłum roku - 50 zł brutto;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

no to jak sie zarabia 700 pln to juz jest cos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

co wy tu za herezje piszecie??
teamt nie jest nasze płace, tylko nasze place, koło mojego bloku jest ładny plac dla dzieci, a jak rtam w waszym otoczeniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

co wy tu za herezje piszecie??
teamt nie jest nasze płace, tylko nasze place, koło mojego bloku jest ładny plac dla dzieci, a jak tam w waszym otoczeniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

miało być t e m a t

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nasze place

idz frajerze na ten nie swoj plac i poknij sie w czolko

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org