niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MISS

Odbyly sie wybory MISS ekonomika a moze ktos moglby zorganizowac MISS PORTALU 4LOMZA laski by nadeslaly zdjecia my obejzymy ocenimy i wybierzemy naj

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

Sucker..........



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

tylko trzeba by tak regulamin ułożyć żeby nasza mogła startować, a to ze względu na zmianę płci z męskiej na damską... ogólnie jestem za...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

a kto wygral?

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

sprostowanie... już wiem :)

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

powinno być głosowanie internautów. jeśli było to sorki, może ktoś wie gdzie są wyniki??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

Wielkie LOL dla całego tematu!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

Duzo lasek wystawia swoje zdjecia na fotka.pl one lubia jak sie je ocenia

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

pomysl ciekawy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

zuzanna tez musi byc !

i proponuje sesje w habitach jak pingwiny |:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

fajnie by było zeby ktos zorganizował Miss Łomży ale u nas naprawde nikt nie chce nic robic ciekawego-smutna prawda

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

dla mnie te cale szopki z tym miss ekonomika to fatrsa i parada wytapetowanych lolitek. Ja bym jeszcze dodal do tego konkursu test na inteligencje i suma punktow wygladu + inteligencji dalyby najlepsza laske roku. :D

Łomża Guerillas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

Greg4Real...calkowicie zgadzam sie z toba,masz racje.:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

Greg4Real ciekawa jestem ile punktow ty bys zdobyl z takiego testu nie mowiac juz o tym jak ocenionoby twoj wyglad. twoja wypowiedz dowodzi ze wcale nie znasz tych lasek i napewno nie jedna z nich zaskoczylaby cie swoim iQ ;] pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

No karolinka...juz zaczelas to moze rozwiniesz temat. :)) Moze wszyscy tu sie zaskoczymy:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

Te wybory Miss to bez sensu.Uczennice ,a na mordzie mozna szpachelka zdrapac.widac ta tapete nawet na zdjeciach.Za ksiazki sie brac ,za nauke.a nie leb do gory podniesie i co to ja,wielka dama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

Powiem tak , morze i połowa z nich to tapeciary itd , ale ta co zajęła 1 st to naprawdę fajna dziewczyna i bez tych przygwizdów typu szpachel hehhe jest dużo ładniejsza, jeżeli chodzi o charakter to hmmm jest bardzo spokojny i ta dziewczyna jest naprawdę inteligętna oczywiście ma i wady ,ale to tylko małe jakieś detale.Wiem to wszystko bo ją znam całkiem nieżle.Oczywiście każda dziewczyna jak i chłopak ma jakieś mażenia , które często mogą się niespełnić tak samo ona też morze ma chopla na punkcie wyglądu i bycia jedną z ładniejszych wkoncu to przecież dziewczyna!

street drag is look like hard tok łive devil and hell site

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

No akurat ta co wygrala ,,to jest spoko dziewczyna ,bo wiem ze jest spokojna itd.ale reszta...............Tamte nie zasluzyly

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

mażenia , które często mogą się niespełnić tak samo ona też morze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MISS

morze ehh

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org